Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Postaram się trzymać z dala od tych materiałów (w poniedziałek będzie nieco ponad 3 tygodnie do premiery!!!!), ale trochę wideo od Joe obejrzę (i może od Rocka).

No właśnie! Ostatni moment żeby obejrzeć i zapomnieć. :p Dlatego Rojo, Rock i Joe będą tymi Youtuberami których materiały obejrzę, bo wierzę w to, że spoilerów za dużo nie wsadzą, a nawet jeśli... to te materiały odpuszczę i zdarzę zapomnieć o czym było. ;)
 
View attachment 12987
Jutro Rock o Wiedźminie 3 o 16 :) 1 z 2 materiałow jak zapowiadał :) całość okolo 45 min :)
A Rojo tez o 16 wiec wszyscy chyba od 16 Youtuberzy wypuszczą swoje materiały z tego co widać :)
 

Attachments

  • 11187190_980500491984839_1329590760305558768_o.jpg
    11187190_980500491984839_1329590760305558768_o.jpg
    53.9 KB · Views: 53
Last edited:
Ja myślę że motyw muzyczny Dzikiego Gonu to może być kawałek z trailera "Krew Elderów". Ale z drugiej strony trochę za bardzo jedzie klimatem Skellige.

Najbardziej mnie interesuje nutka na napisy końcowe. Czy będzie coś specjalnego i zaskakującego, czy wsadzą tylko jakiś zwykły utwór z gry? :hmm:
 
Ja myślę że motyw muzyczny Dzikiego Gonu to może być kawałek z trailera "Krew Elderów". Ale z drugiej strony trochę za bardzo jedzie klimatem Skellige.

Najbardziej mnie interesuje nutka na napisy końcowe. Czy będzie coś specjalnego i zaskakującego, czy wsadzą tylko jakiś zwykły utwór z gry? :hmm:

A może coś takiego?

 
A może coś takiego?

Błagam, oby to tylko nie była żadna angielska piosenka, bo nie przymierzając, szlag mnie trafi. Zresztą, polskiej też raczej nie chcę. Co najwyżej coś śpiewane w starszej mowie, lub w ogóle bez słów. Akurat na napisach końcowych widziałbym jakąś nostalgiczną nutkę, jak te z "Child of Light" które wstawiłem dzisiaj w "Muzyce".
No bo angielska piosenka końcowa do sztandarowej polskiej gry to by była tragedia...
 
Błagam, oby to tylko nie była żadna angielska piosenka, bo nie przymierzając, szlag mnie trafi. Zresztą, polskiej też raczej nie chcę. Co najwyżej coś śpiewane w starszej mowie, lub w ogóle bez słów. Akurat na napisach końcowych widziałbym jakąś nostalgiczną nutkę, jak te z "Child of Light" które wstawiłem dzisiaj w "Muzyce".
No bo angielska piosenka końcowa do sztandarowej polskiej gry to by była tragedia...
Jeśli chodzi o napisy końcowe, to jeśli fabuła będzie dobra(a zapewne będzie świetna) to cokolwiek by nie było na napisach końcowych a będzie choć odrobinę charakterystyczne będzie dobre.

[VIDEO=]https://www.youtube.com/watch?v=R95f7VwXqIw[/VIDEO]
Ta piosenka wzbudziła we mnie wiele emocji i nie trzeba było smutnej melodii, po prostu została dobrze dobrana do sytuacji i ogólnie fabuły :p
 
Sądzę jednak, że embargo obowiązuje do konkretnej godziny a nie do dnia, bo youtuberzy na zachodzie byliby pokrzywdzeni. :p
 
Zreszta dla nas najwazniejsze sa polskie relacje dubbing po polsku i wogole zeby to bylo polskie bo angielskich wersji relacji juz było duzo :)
I jescze czekam na relacje Kingi z PlayStationPolska bo tam bedzie wersja na Ps4 ktora mnie interesuje i chyba to pierwsza z Ps4 :)
 
Last edited:
Zreszta dla nas najwazniejsze sa polskie relacje dubbing po polsku i wogole zeby to bylo polskie bo angielskich wersji relacji juz sie w sumie było duzo :)
I jescze czekam na relacje Kingi z PlaystaionPolska bo tam bedzie wersja na ps 4 ktora mnie interesuje i chyba to pierwsza z Ps4 :)

Oo to to, ten materiał ring girl Kingi, obejrzę specjalnie dla niej :D Niestety, ale Wiedźmin jest na drugim miejscu, od płci pięknej :D
 
A ja zaczynam obawiać się o obecność gnomów w grze. Jeśli faktycznie niektóre gejmpleje będą obejmować obszar Novigradu, powinniśmy natknąć się tam na jakichś długonosych. Jeśli nie będzie ich na filmikach youtuberów, to klapa. Ostateczna.
Ja już nawet nie mam nadziei.

Co gorsza, nadal obawiam się, czy aby halflingów nie dodano tylko "na odczepnego" (jako przechodnie - przeróbka modeli krasnoludów), tzn. bez NPC i powiązanych questów, o jakiejś niziołkowej osadzie nawet nie wspominając.

Obym się mylił :(
 
Top Bottom