Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Niziołki na pewno były od początku. Dudu ma być w grze, formalnie jest niziołkiem, musi grać sporą rolę w Novigradzkim wątku fabularnym. Takich rzeczy się nie dopisuje ot tak :p

A nawet gdyby dodali w ostatniej chwili gnomy, to i tak nie ma co się cieszyć, bo nie byłoby Percivala. Musieliby go dopisać do scenariusza, dać z nim jakiś quest, załatwić dubbing. Pod koniec produkcji takich rzeczy się nie robi.

Ale kto wie, co przyniosą te dwa duże dodatki... :cool:
 
Last edited:
2 screeny znalezione na Interze.

 
Módlmy się, żeby odblokowali pliki interfejsu. Wtedy hulaj dusza, da się zrobić nawet ramki z Wiedźmina 1.
 
Mi się interfejs jako całość bardzo, bardzo podoba, ale okienko książki faktycznie mogłoby być lepsze... Liczyłem na jakiś pergamin albo coś a'la Skyrim.
 
Bestiariusz podobno tez miał być niesamowicie klimatyczny, stylizowany. A dostaliśmy ostatecznie listę i zwykłe modele 3D potworów :p
 
Nom, wygląda to słabo, liczyłem że będzie to jakoś bardziej klimatyczne, coś jak w Skyrim... szkoda, teraz jest to kompletnie wyprute z klimatu...
 
W Gothicu też ładnie wszelkie teksty były w książkach albo na pergaminie. :troll: Co jak co, ale w serii Gothic wszelkie rozwiązania pomagały przy wczuwce i może dlatego te gry są tak miło przez wielu wspominane.
 
Last edited:
Redzi za bardzo poszli w funkcjonalność i maksymalną czytelność i sterylność, zapomnieli po drodze o wczuciu się i klimacie. Skyrim też to spotkało, jednak nadrabiał chociaż książkami.
Tutaj wygląd bestiariusza w Pillars of Eternity. Po zjechaniu w dół możemy znaleźć klimatyczny opis potwora.
 
Yep. Nawet przy grze w gwinta zrobili jakieś nowoczesne tło, plansze, karty jak nie z tego świata. Ogólnie wychodzimy z W3 i odpala nam się oddzielny program o nazwie "gwint". A jak się grało w pokera w W1 / W2, to był stół w świecie gry, klimatyczne dekoracje, wszystko zrobione tak jakbyśmy patrzyli na grę oczami Geralta.

W W3 wszystko ma oddzielne, przysłaniające cały ekran okno. Bez specyficznego stylu, klimatu. Menusy są okej, ale bestiariusz, Gwint, ekwipunek na fullscreenie... Meh.
 
Ja akurat na to forum zrzucam odpowiedzialność za to obecne beznadziejnie brzydkie tło. Pamiętam jak wszyscy narzekali na to stare tło i chcieli coś mrhoczniejszego, wołali mhrooooczność. No to macie mroczność teraz, czarne brzydkie nudne walące po oczach tło.

Już dawno pisałem żeby Redzi poszli bardziej w strone PoE gdzie wygląda to bardzo klimatycznie w porównaniu do W3. Dla mnie to nie pojęte że mając tak dobry art team, dostaliśmy tak fatalne tło. :(
 
Last edited:
Top Bottom