Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
A czy konieczna jest też wnikliwa analiza każdego elementu gry? Rozumiem potrzebę akademickiej dyskusji, jednakże widzę też, że tutaj jest więcej krytyki, czasem naprawdę małostkowej, niż pochwał :)
Wystarczy wejść w jakikolwiek temat z nowym gameplayem i zobaczyć euforię ludzi. Naprawdę mamy tylko rzucać pochwalne epitety i wegetować tutaj, rozmawiając: "o, jakie ładne", "o, to też"?
 
Wygląda jakby było robione w pośpiechu.
Zupełnie nietrafiona krytyka. Takie zarzuty można by mieć do menu niefunkcjonalnego. Tutaj masz po prostu inną koncepcję artystyczną i tyle.

Zawsze będą głosy, że się komuś coś nie podoba, bo jeszcze nie było tak, żeby każdemu dogodzić, szczególnie w kwestiach estetyki. Niemniej jednak czytanie w wątku ciągłych narzekań jest ekstremalnie męczące, więc zamiast tego wolę zwrócić uwagę ludziom, aby na pewne kwestie spojrzeli inaczej i spróbowali zrozumieć taki a nie inny wygląd pewnych elementów.
 
Last edited:
A czy gdziekolwiek tutaj jest wegetacja? I czy naprawdę świat jest zero-jedynkowy? Nie. Większość tematów tutaj zawiera w większości krytykę - czasem uzasadnioną, czasem wydumaną, czasem względem swojego "widzimisię", ale zazwyczaj krytykę. Czasem ludzie się cieszą - ale co z w tym złego? Mają dyskutować nad tym, czy mogą się cieszyć z dobrze wykonanych elementów gry?

Nie przesadzaj, że macie tutaj wegetować i tylko chwalić - jednakże naprawdę niektórzy naginają zasadę dobrego smaku, jeśli chodzi o krytykę, która czasem jest po prostu "no, ja bym to w sumie zrobił tak, więc mi się nie podoba".
 
^^ Dokładnie. Granica dobrego smaku. To jest koncept, którego duża część forumowiczów zdaje się nie pojmować.
 
Dla mnie jak na razie najlepszy ten z jedynki. Ten z trójki szału nie robi, ale nie jest też taki zły i nie przeszkadza, po prostu...jest.
 
Cóż, lepiej, niż by go nie było, prawda? :D Jest funkcjonalny. Jest minimalistyczny. Jest gotowy do użytku - to jest najważniejsze. Reszta dojdzie z czasem.
 
Coś w tym jest, w W1 przeczytałem każdą książkę, w W2 nie wiem czy chociaż jedną. Również wolałbym wersję stylizowaną niż taką minimalistyczną, bo książki czy listy wyglądają jakby były kierowne do gracza, a nie do Geralta.
 
Coś w tym jest, w W1 przeczytałem każdą książkę, w W2 nie wiem czy chociaż jedną. Również wolałbym wersję stylizowaną niż taką minimalistyczną, bo książki czy listy wyglądają jakby były kierowne do gracza, a nie do Geralta.
A ja nie czytałem żadnej, wszystko przeglądałem w dziennikach/bestiariuszach. Bo czytanie samych książek było niewygodne i tyle. Funkcjonalność to podstawa.
 
Jako zwolennik minimalizmu do GUI nic nie mam, preferuję też ciemne barwy nad, choćby i stylizowaną, oczojebność.
Rozumiem natomiast, czemu może się nie podobać. Dobrze by było, żeby odpowiednie pliki były otwarte do ewentualnych modyfikacji. Wtedy nie będzie problemu.
 
Coś w tym jest, w W1 przeczytałem każdą książkę, w W2 nie wiem czy chociaż jedną. Również wolałbym wersję stylizowaną niż taką minimalistyczną, bo książki czy listy wyglądają jakby były kierowne do gracza, a nie do Geralta.
W W1 nie było to o wiele lepiej wykonane. Ot, zielone (ble!) tło z tekstem i jakiś pomarańczowy dym po lewej.
 
Ogólnie menu mi się podoba, ale rzeczywiście książka mogłaby wyglądać trochę inaczej. Tylko jak to ładnie pogodzić hmmm... Chociaż pewnie się przyzwyczaję szybko, dla mnie najważniejsze że w końcu nie muszę szukać po omacku statystyk postaci po zmianie broni. No i ogólnie rozłożenie siatki, miejsce ekwipunku są fajnie rozmieszczone, ten Geralt po prawej stronie też fajny.
 


 
@Chino_EKSEL : Czemu te screeny mają służyć? 2 w spoilerze są już od wczoraj w linkach. Ten z młynem chyba już od 2 miesięcy był zachwalany i jarający wszystkich..
 
Top Bottom