Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Creative Director w Bioware. Pracował prawdopodobnie przy DAI, a potrafi docenić W3. No bo w końcu jest co doceniać! :)
 
I jeden ze scenarzystów, jak się nie mylę.
Wypowiedzi, komentarze pod tweetem - miłe.

Parę lat temu Krzyś Priestly dość pozytywnie wypowiadał się o Wiedźminie 2 na swoim facebooku, a teraz pracuje w CD Projekt RED. Coś jest na rzeczy z Michałkiem Laidlawem :p

że byłby dobrym assetem dla CDPRed? No może by był. Koleś na pewno ma łeb na karku. Tak w skrócie :)
 
Last edited:
Parę lat temu Krzyś Priestly dość pozytywnie wypowiadał się o Wiedźminie 2 na swoim facebooku, a teraz pracuje w CD Projekt RED. Coś jest na rzeczy z Michałkiem Laidlawem :p
 
A kto wie juz nie takie migracje widział świat, ja wam powiem po wczorajszych materiałach jeśli Geralt nie zgarnie kilka GOTY (przynajmniej tyle co Inkwizycja będzie pechowo),
Uczciwie mówiąc, nie czepiając się wyboru nkwizycji na GOTY to w tym roku będzie mocniejsza konkurencja niż w tamtym, zdecydowanie. Dziki Gon mnie urzeka, tym samym co GTA V, przywiązanie do drobnych detali które stanowią o sile kreowanego swiata, i jego wiarygodności.

A ten gif mnie porobił


Woda nie tylko jest interaktywna reaguje na otoczenie ale i Geralt stopniowo zwalnia zanurzając się bardziej w wodzię, w śniegu ma być podobnie.
 
Tyle gadki o technikaliach a ja po obejrzeniu materiału Roja muszę napisać, że jestem już bardzo zadowolony z podejścia do strony fabularnej / dialogów. Mieli rację Ci, co prawili że Geralt jest bardziej "książkowy". Na to czekałem najbardziej. Ma teksty i reakcje jak prawdziwy Geralt, podejście do świata jak prawdziwy Geralt. Nie sprawia już wrażenia takiego obojętnego, nudnego rębajły z W2. Wrócił mu cięty dowcip, jak go ktoś zaczepia i wyzywa od odmieńców, nawiązuje się ciekawy i pełen sarkazmu dialog jak z książek, a nie tylko "giń dziwaku", "spróbuj swoich sił" i to wszystko.

Same cut-scenki na wysokim poziomie. Niby REDzi nie musieli robić takich rzeczy, jak pani z karczmy roznosząca kufle z piwem, ale to zrobili. +100 do wczuwki i klimatu.
 
Przyznam szczerze, że niezbyt do mnie przemawiała obecność Yennefer w samouczku w Kaer Morhen, nawet jeśli miał być to tylko sen. Dla mnie to było mimo wszystko lekceważenie książek i zwrócenie się ku zachodniemu odbiorcy, któremu i tak będzie wszystko jedno. Jednak ta scena z początku, gdy w rozmowie z Vesemirem Geralt sam przyznaje, że śniła mu się nie Triss, a Yen w Kaer Morhen oraz zauważa, że to zabawne, ponieważ przecież nigdy jej tam nie było, po prostu mnie kupiła. Fajnie, że Redzi są tego wszystkiego świadomi i nie zostawiają żadnych niedopowiedzeń i naciąganych rozwiązań. Tak samo, jak z kuszą - większość tutaj narzeka, że jest "niewiedźmińska", że Geralt nigdy jej nie używał i raczej nigdy by nie użył*.
Tymczasem gdy Geralt otrzymuje ją od Vesemira, to sam marudzi, że po co mu to - naprawdę fajne mrugnięcie okiem do naszego fanowskiego community ;)


* - jak na mój rozum, to Geralt użyłby każdej możliwej broni - kuszy, topora, wideł, shurikenu - jeżeli tylko uznałby to za stosowne i użyteczne. Ograniczanie go do tego, czego nie powinien używać, jak się nie powinien ubierać i jakiej długości zarostu nie powinien nosić jest moim zdaniem całkowicie bezsensowne w przypadku tak złożonej i skomplikowanej postaci :p
 
@Hostile można wiedzieć w którym filmie jest ten fragment z przekazaniem kuszy? Wydaje mi się, że obejrzałem wszystko a tego nie kojarzę.

Na gameplayach chyba nie było tej sceny, ale kiedyś o niej wspominano w relacjach z hands-onów. Podejrzewam, że ma ona miejsce przed samą walką z Gryfem.

---------- Zaktualizowano 18:42 ----------

BTW: Oglądałem sobie dzisiaj gamplay Angry Joe'go, ta scena z kwaśną miną obrażonego Geralta przełykającego gorycz porażki po partyjce w Gwinta zrobiła mi dzień :D



Wygląda, jakby za chwilę miał się rozpłakać xD
 
Last edited:
Premiera za...22 dni. Ta gra starczy mi przynajmniej na...cały rok :p O ile w ogóle ją uruchomię :)

@sebogothic to zegar z Warowni chyba źle liczy :p
 
Last edited:
Ktoś tu liczyć nie umie. :p 22 dni do premiery.

---------- Zaktualizowano 21:14 ----------

A ja mam urodziny 19 maja i W3 sobie nie pogram. :sad:
 
Top Bottom