Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
I masz rację, wydaje Ci się :p Przypomnę że dyskusja dotyczy tego że na Twitterze napisano mi wprost że planowany jest preload dla wszystkich. Uzyskałem taką odpowiedź gdy spytałem czy będzie preload dla posiadaczy kolekcjonerek. Dlatego uważam swoją radość za uzasadnioną.
W takim razie mnie też to cieszy bo sam też mam EK:)
 
Ja czekam z niecierpliwością na premierę ale bez przesady są jakiś granice przecież nic mi się nie stanie jak zagram dzień bo premierze,
 
Nie ma różnicy czy pudełkowa czy cyfrowa... przecież to ta sama gra...

Ci którzy zamówili pudełkową dostaną kod w pudełku, czyli dopiero jak odbiorą paczkę i wklepią kod w GOGa, to będą mogli pobrać grę. Ludzie, którzy JUŻ opłacili, czyli kupili wersję cyfrową będą mieli pre-load i o 1:00 19.05 będą mogli odpalić grę. Gdzie 19.05 dopiero ludzie będą odbierać paczki między 8 a 22.
 
Ci którzy zamówili pudełkową dostaną kod w pudełku, czyli dopiero jak odbiorą paczkę i wklepią kod w GOGa, to będą mogli pobrać grę. Ludzie, którzy JUŻ opłacili, czyli kupili wersję cyfrową będą mieli pre-load i o 1:00 19.05 będą mogli odpalić grę. Gdzie 19.05 dopiero ludzie będą odbierać paczki między 8 a 22.
W Paczkomacie będzie o północy :) tak widnieje na stornie cdp.pl
 
Nie ma różnicy czy pudełkowa czy cyfrowa... przecież to ta sama gra...

Nie koniecznie - pytanie czy wszystkie pliki z płyty będą od razu pobierane w pre-loadzie i w drugą stronę - może będzie trzeba coś dopobierać jak ma się wersję "fizyczną" gry.

Ci którzy zamówili pudełkową dostaną kod w pudełku, czyli dopiero jak odbiorą paczkę i wklepią kod w GOGa, to będą mogli pobrać grę. Ludzie, którzy JUŻ opłacili, czyli kupili wersję cyfrową będą mieli pre-load i o 1:00 19.05 będą mogli odpalić grę. Gdzie 19.05 dopiero ludzie będą odbierać paczki między 8 a 22.

19.05 chwilę po północy będę już miał paczkę więc nie chrzań. ;)
 
Nie koniecznie - pytanie czy wszystkie pliki z płyty będą od razu pobierane w pre-loadzie i w drugą stronę - może będzie trzeba coś dopobierać jak ma się wersję "fizyczną" gry.



19.05 chwilę po północy będę już miał paczkę więc nie chrzań. ;)

Dopsze, sprecyzuję dla pana - jeśli ludzie zamówią przez kuriera, nie paczkomat. Jusz. Dopsze?
 
Jedni mówią że będzie preload też dla EK drudzy mówią ze preload tylko dla cyfrówek, sam nie wiem w co wierzyć

Nie koniecznie - pytanie czy wszystkie pliki z płyty będą od razu pobierane w pre-loadzie i w drugą stronę - może będzie trzeba coś dopobierać jak ma się wersję "fizyczną" gry.
Z gta V właściciele wersji fizycznej musieli pobrać dodatkowo 5 GB w aktualizacji, a ludzie z cyfrówkami w preloadzie mieli ten update pobrany razem z grą
 
Last edited:
@kaczor112 Co nie znaczy, że pre-load będzie miał wszystkie pliki, bo nie będzie miał - toż muszą jakoś zablokować możliwość gry, a jak zrobić to inaczej? ;)
 
Ci którzy zamówili pudełkową dostaną kod w pudełku, czyli dopiero jak odbiorą paczkę i wklepią kod w GOGa, to będą mogli pobrać grę. Ludzie, którzy JUŻ opłacili, czyli kupili wersję cyfrową będą mieli pre-load i o 1:00 19.05 będą mogli odpalić grę. Gdzie 19.05 dopiero ludzie będą odbierać paczki między 8 a 22.
Jedni mówią że będzie preload też dla EK drudzy mówią ze preload tylko dla cyfrówek, sam nie wiem w co wierzyć
Owszem, mieliśmy powody myśleć tak jak sugeruje Koen, że preload tylko dla posiadaczy cyfrowych edycji. Ale spytałem REDów i dostałem info że preload dla wszystkich. Przedstawiam ponownie dowody:
View attachment 13328
I link do rozmowy na Twitterze:
https://twitter.com/witchergame/status/593803320608722946
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    219.1 KB · Views: 41
Nie no, ci co zamówili wersje konsolowe poza PSN i Microsoft live to sobie muszą raczej poczekać aż grę do rąk dostaną no nie? :p
 
Jak Wy sobie wyobrażacie predownload wersji pudełkowej? Kod Wam na maila przyślą? Bo nie wierzę, że pozwolą pobrać grę i potem wklepać kod z pudełka, raj dla piratów.
 
Jak Wy sobie wyobrażacie predownload wersji pudełkowej? Kod Wam na maila przyślą? Bo nie wierzę, że pozwolą pobrać grę i potem wklepać kod z pudełka, raj dla piratów.
Dla piratów rajem już jest to że gra nie będzie miała żadnego DRM'a, więcej im do szczęścia nie potrzeba. Jedyne co ich zapewne zablokuje to to że nie uruchomia gry wcześniej niż ludzie z oryginałami.

Co do preloadu dla EK możliwe, że dla każdego z zaksięgowaną wpłatą EK będzie wysyłany unikalny link który by ci przypisywał kopie gry do konta gog
 
Last edited:
Jak udostepnia do pobrania to piraci zaraz znajda sposob. Wystarczy, ze zrobia cracka tak by zmiana daty w windowsie na np 20 maja pomogła w uruchomieniu i juz po sprawie a jak zrobia takie cos to zapewne z opcja offline. Tak juz wiele razy robili gdy gra nie miała DRM-a. Wiele razy sie zdarzało, ze oni juz grali gdy ludziom jeszcze kurier paczki nie dowiozł
 
Top Bottom