Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Nie opieraj się na głupich i bezpodstawnych porównaniach redaktora Gołębia, bo, parafrazując, rzetelności dziennikarskiej by nie poznał, gdyby wyszła z krzaków i kopnęła go w dupę.
Dokładnie. Wspomnę tylko gdzie pracował wcześniej - Gamezilla.
To powinno wystarczyć, by artykułów tego pana nie brać do końca na poważnie :).
 
W tym gameplayu z PS4 po polsku, wydaje mi się, że miecze na plecach Gerwanta to D'yabl i Aerondight z W1. Może przy przenoszeniu sejwa z W1 dostaniemy noszone na plecach miecze z finału W1 i W2?
 
W tym gameplayu z PS4 po polsku, wydaje mi się, że miecze na plecach Gerwanta to D'yabl i Aerondight z W1. Może przy przenoszeniu sejwa z W1 dostaniemy noszone na plecach miecze z finału W1 i W2?

Tyle że na konsolach nie ma przenoszenia save'a, więc to trochę bez sensu
 
W tym gameplayu z PS4 po polsku, wydaje mi się, że miecze na plecach Gerwanta to D'yabl i Aerondight z W1. Może przy przenoszeniu sejwa z W1 dostaniemy noszone na plecach miecze z finału W1 i W2?

Na wczorajszym streamie było powiedziane że żadne przedmioty nie zostaną przeniesione. Jedynie decyzje z poprzednich gier.
 
Wczoraj Łukasz i Miles potwierdzili, że ekwipunek się nie przenosi. BTW te miecze mi zupełnie tamtych nie przypominają.
 
Ale ten gameplay z PS4 pokazał coś innego - poradzili sobie z pop-in'em.
Przynajmniej jeśli chodzi o roślinność. Jest chyba priorytetowanie - im większy obiekt tym dalej od gracza się ładuje. W sumie zauważyłem tylko takie jedno drzewko obok drugiego, większego. Ale nie sprawdzałem po klatkach.

Co innego cienie. Te strasznie pop-in'ują.
 
Moim zdaniem ważniejsze są cienie niż trawa. Ciekawa jestem jak to będzie wyglądać na PC z karta graficzną inną niż topowe modele.
 
 
A jak to będzie z patchem każe mi się zarejestrować na gog po czym przeprowadzę instalacje gry, coś jak na originie , czy po instalacji dopiero mam się rejestrować i plik ściągnie mi się automatycznie do folderu z grą?
 
A jak to będzie z patchem każe mi się zarejestrować na gog po czym przeprowadzę instalacje gry, coś jak na originie , czy po instalacji dopiero mam się rejestrować i plik ściągnie mi się automatycznie do folderu z grą?
W miedzy czasie podczas instalowania gry bedzie ci sie sciagał ten pliczek co ma sie pojawic dlatego potrzebne bedzie połaczenie z internetem. Na gog.com rejerstrujesz gre po to by moc sciagac nadchodzace uaktualnienia gry i te 16DLC co maja byc darmowe
 
Last edited:
Weź tak nawet nie mów.

Ja chciałbym zobaczyć trailer oddają prawdziwą grę, a nie jakieś marketingowe manipulacje.
Ech... Czy ty naprawdę wszystko (no, niemal wszystko) musisz podpinać pod grafikę i downgrade(/marketingowe manipulacje)? Nie dość, że to nudne to jeszcze nie na miejscu bo przez "zwiastun w stylu SoD" kolega tekbar miał na myśli story trailer z rozmachem.

I też na taki liczę.
 
Jest całkiem sporo screenów na fb prosto z gry które poza zamazanymi nazwami questów wyglądają na nieruszone i należy je uznać za reprezentatywne.
Żaden materiał wideo nie odda tego jak gra wygląda.
Do tego trailery to będą głównie cutscenki a skupiają się przeważnie na postaciach które z downgradem czy bez wyglądają śwetnie.
Poza paleniem sobie kolejnych ważnych elementów fabularnych nie ma czego tam szukać.
 
Top Bottom