Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Nie bardzo ogarniam GOGa- mam w bibliotece na cdp.pl W1 i W2, ale GOGGalaxy ich nie widzi i nie mogę przez ich klienta nic pobrać. Można to jakoś połączyć?
 
W Norwegii także już grają.

Edit: Duży obrazek, więc wrzuciłem w spoiler.
 
@kaczor112 Bo to polska, rynek mimo że rodzimy to drugorzędny... Kupiłeś kolekcjonerkę, zabuliłeś 3x więcej niż zwykli gracze, czekaj na paczkę razem z nimi mimo że grę pobrać mogli nawet ci którzy jej nie kupili... To, że za granicą już dostali swoje egzemplarze, pozostawię bez komentarza.
 
@kaczor112 Bo to polska, rynek mimo że rodzimy to drugorzędny... Kupiłeś kolekcjonerkę, zabuliłeś 3x więcej niż zwykli gracze, czekaj na paczkę razem z nimi mimo że grę pobrać mogli nawet ci którzy jej nie kupili... To, że za granicą już dostali swoje egzemplarze, pozostawię bez komentarza.
Nie zdziwiło by mnie to, że wszystkie kraje już będą grać, a my jako że dystrybutor w PL jest CDP dostaniemy grę ostatni:)
 
Pod tym względem Cenega była lepsza - Skyrim miał premierę 11.11.11 a ja zamawiając grę na ps3 dostałem ją 10.11 czyli dzień przed premierą. A była to zwykła wersja a nie kolekcjonerka. Od cdp dostanę w dniu premiery - łaski nie robią... Tylko szkoda że, jak już wyżej mówiliśmy, gracze np w Norwegii już dostali paczki.
 
Pytanie z ciekawości - jest możliwość pobrania gry za Free,do możliwości jej uruchomienia,gdzie wystarczy wpisać Później nabyty Key na Gog-u czy nie ? Jak tak,to proszę o namiary! Thx!
 
Last edited:
Pytanie z ciekawości - jest możliwość pobrania gry za Free,do możliwości jej uruchomienia,gdzie wystarczy wpisać Później nabyty Key na Gog-u czy nie ? Jak tak,to proszę o namiary! Thx!
Trochę kreatywności, a nie wszystko chcieć podane na tacy:)
 
Rozumiem, że jak grę mam zakupioną na gram.pl to muszę grzecznie czekać do premiery, a potem tylko dociągnąć ten mały pliczek do uruchomienia i na gog grę zarejestrować, żeby móc pobierać później DLC, tak? Ale nie mogę sobie jej ściągnąć znikąd wcześniej?
 
@Ithlinne Aegli właśnie chodzi oto ,iż " ponoć " można już pobrać i spokojnie właśnie poczekać sobie z Wpisaniem Keya jak i pobraniem tego pliku,ale jakoś nie jestem przekonany :p Bo fakt,faktem jest to,iż może teraz by człowiek na spokojnie pobrał,a nie jak Na pewno będą w nocy 19-go pozapychane servery i będzie mi zasysać może 10 kB/s zamiast 9-10 mb/s wrrr.
 
@Ithlinne Aegli właśnie chodzi oto ,iż " ponoć " można już pobrać i spokojnie właśnie poczekać sobie z Wpisaniem Keya jak i pobraniem tego pliku,ale jakoś nie jestem przekonany :p Bo fakt,faktem jest to,iż może teraz by człowiek na spokojnie pobrał,a nie jak Na pewno będą w nocy 19-go pozapychane servery i będzie mi zasysać może 10 kB/s zamiast 9-10 mb/s wrrr.
Legalnie nie możesz sobie pobrać gry ot tak. Pre-download jest dostępny dla nabywców wersji cyfrowej gry, najpierw z Goga, za niedługo powinien dojść także Steam.

A ja bezwiednie kliknąłem listę acziwmentów na GOG i zobaczyłem coś, czego nie powinienem.
 
A ja bezwiednie kliknąłem listę acziwmentów na GOG i zobaczyłem coś, czego nie powinienem.

Mogę prosić linka na PW? Z ciekawości.

Aha, czyli muszę czekać w takim razie, aż pudło trafi w moje ręce. Mam nadzieję, że przyślą przynajmniej ten dzień wcześniej, a nie w samą premierę...

EDIT: Dobra, znalazłam. Faktycznie, nie czytajcie tego lepiej.
 
Last edited:
Top Bottom