Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Taka mała obserwacja. Jak patrzyłem na listę Bestsellerów Amazona w kategorii "PC & Video Games" kilka dni temu to sytuacja prezentowała się tak:
Wiedźmin (PS4) - pierwsze miejsce, Wiedźmin (XBO) - trzecie miejsce, Wiedźmin (PC) - 12 miejsce

Dzisiaj sytuacja wygląda tak:

Wiedźmin (PS4) - pierwsze miejsce, Wiedźmin (XBO) - drugie miejsce, Wiedźmin (PC) - 7 miejsce

http://www.amazon.co.uk/Best-Seller.../videogames/ref=zg_bs_unv_vg_h__1_676171011_1

Czyli sprzedaż idzie całkiem nieźle ;)
 
Taka mała obserwacja. Jak patrzyłem na listę Bestsellerów Amazona w kategorii "PC & Video Games" kilka dni temu to sytuacja prezentowała się tak:
Wiedźmin (PS4) - pierwsze miejsce, Wiedźmin (XBO) - trzecie miejsce, Wiedźmin (PC) - 12 miejsce

Dzisiaj sytuacja wygląda tak:

Wiedźmin (PS4) - pierwsze miejsce, Wiedźmin (XBO) - drugie miejsce, Wiedźmin (PC) - 7 miejsce

http://www.amazon.co.uk/Best-Seller.../videogames/ref=zg_bs_unv_vg_h__1_676171011_1

Czyli sprzedaż idzie całkiem nieźle ;)
No i pierwsze miejsce wśród najlepiej sprzedających się tytułów na Steamie.
A na piątym jest Wiedźmin 3 + Season Pass.
 
Trochę mnie nie było, nie jestem na bierząco, ale widziałem wszystkie materiały, a Wiesiek już we wtorek więc wklejam hype-pociąg:

Kurde, ciasno coś się w tym pociągu zrobiło, dokładnie tak jak w pociągu PKP do Kielc o 6 rano. Realizm w grze confirmed :p
 
Trochę mnie nie było, nie jestem na bierząco, ale widziałem wszystkie materiały, a Wiesiek już we wtorek więc wklejam hype-pociąg:


Ech! Taka mała prośba - może już zasłużyłem, by moją dijobelską ciężarówkę podpiąć na zderzak?
Ostatni trailer filmowy sprawił, że cały jestem zhajpowany :)
 
Choo! Choo! mother fu*kers!! peron rusza!

Swoją drogą ciekawe jaki będzie ten ostatni poniedziałkowy materiał, mam nadzieje że coś o Dzikim Gonie, albo trailer który by podkreślił wojnę północy z Czarnymi.
 
Last edited:
W niedzielę dodam tego Liseła, jak ładnie prosisz.

@ Swiatek
Wybacz, efekty płomieni i światło by się przestało zgadzać. Mogę cię wrzucić na jakiś bak, ale wyślij mi awatar w większej wersji na PV.
 
Nie do końca wyszło tak jak chciałem, bo wiecie - konsole mnie ograniczały. Tak czy inaczej trochę mi to zajęło, dlatego dziękuję za słowa otuchy.
 
Wątpię żeby w poniedziałek coś jeszcze było, za blisko do premiery. Co miało się pokazać już się pokazało. Teraz nam pozostaje hypować się aż do dnia premiery :D
Pamiętam te miesiące że nie było, ani kropelki materiału z W3, to będzie najdłuższy weekend w historii :)
 
Hej. Wiecie czy jak kupię Wieśka 3 w UK w wydaniu pudełkowym na ps4, będzie opcja zmiany audio i napisów z języka angielskiego na polski? Pytałem się o to w mailu do cdp, odpowiedzieli, że to zależy od dystrybutora w UK. Zaciągał ktoś takich informacji ?
 
Top Bottom