Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Wiadomo coś na temat patcha PC? Czy będzie jutro i jakie zmiany ma wprowadzić?

better LOD with less pop ups
better shadows and lighting on vegetation
some weather effects now have a slight blur at the horizon
again better shadows
water is now more dynamic because of tessellation - it reacts to Geralts magic signs and other influences
different color grading at the same time and weather when compared between pre and post patch
less colourful
Info z testów przeprowadzonych przez niemieckich dziennikarzy

Tylko na podanym jednym zdjęciu porównawczym jakoś ciężko to zauważyć.
 
Last edited:
Dane kolekcjonerki



30 kg ??? - dołączyli mi Schuttenbacha :)
 

Attachments

  • Dane kolekcjonerki.JPG
    Dane kolekcjonerki.JPG
    35.9 KB · Views: 31
  • Dane kolekcjonerki.JPG
    Dane kolekcjonerki.JPG
    65.1 KB · Views: 34
Ktoś też dostał smsa od paczkomatu: "Czy słyszysz ten galop? To Twój premierowy wiedźmin, który zbliża się już do Paczkomatu. Kod odbioru otrzymasz tuż po godzinie 23.00. Bądź gotów."

Wpisałem numer przesyłki, widzę, że jest już na miejscu. Troche nie rozumiem dlaczego dopiero o 23 będę mógł odebrać skoro jest patch.

Ja też dostałem takiego esa.
Nie wiem czemu o 23 można odbierać ale i tak zagrasz o 1 dopiero
 
Ja ściągnalem paczki językowe na GOGu, zainstalowałem, ale wciąż nie mogę przełączyć w ustawieniach języka z angielskiego na polski... Może dopiero po pobraniu głównego pliku będzie to mozliwe.
 
Ja ściągnalem paczki językowe na GOGu, zainstalowałem, ale wciąż nie mogę przełączyć w ustawieniach języka z angielskiego na polski... Może dopiero po pobraniu głównego pliku będzie to mozliwe.

Ale gdzie ten język chcesz przełączyć?
Na GoGu?

EDIT: Domyślam się, że w instalatorze. W takim razie nie ma się co martwić, prawdopodobnie należy zainstalować paczkę językową po samej grze, a sam instalator zostanie po angielsku.
 
Last edited:
Ale gdzie ten język chcesz przełączyć?
Na GoGu?

Tak, w GOG Galaxy oczywiście. Jak wchodzę w swoja bibliotekę, w grę wiedźmina, to jest tam słówko "English" (na prawo od przycisków Play i More.

A niżej, tam gdzie jest "Language", jest też opcja English i nie można jej zmienić.
 
Tak, w GOG Galaxy oczywiście. Jak wchodzę w swoja bibliotekę, w grę wiedźmina, to jest tam słówko "English" (na prawo od przycisków Play i More.

A niżej, tam gdzie jest "Language", jest też opcja English i nie można jej zmienić.

I paczki językowe masz już pobrane?
Język w GOGu ci się nie zmieni, bo tam domyślnie jest angielski.
 
I paczki językowe masz już pobrane?
Język w GOGu ci się nie zmieni, bo tam domyślnie jest angielski.

Hmm.. być może. PAczki językowe pobrałem, choć potem musiałem ręcznie je zainstalować (tzn. uruchomić ich exeka z dysku), co mnie zdziwiło, bo gog chyba powinien je sam automatycznie zainstalować.
 
A tak za bardzo w temacie nie jestem to jak mi przyjdzie jutro kurier z grą to muszę ściągnąć ten gog galaxy i tam dodać gre i stamtąd mogę ściągnąć polski język tak?
 
Hmm.. być może. PAczki językowe pobrałem, choć potem musiałem ręcznie je zainstalować (tzn. uruchomić ich exeka z dysku), co mnie zdziwiło, bo gog chyba powinien je sam automatycznie zainstalować.

Odnośnie automatycznej instalacji - niekoniecznie.
Po pre downloadzie masz w wybranym folderze instalator samej gry, ale niekompletny, i osobny instalator paczek językowych - które należałoby chyba zainstalować dopiero po grze.
Paczki dotyczą gry, tylko i wyłącznie, z GOGiem jako platformą cyfrową nie ma to nic wspólnego.

---------- Zaktualizowano 22:21 ----------

A tak za bardzo w temacie nie jestem to jak mi przyjdzie jutro kurier z grą to muszę ściągnąć ten gog galaxy i tam dodać gre i stamtąd mogę ściągnąć polski język tak?

Język polski masz na płytce, od razu.
Cyfrowa wersja gry domyślnie jest po angielsku, więc o ściąganie paczek językowych martwić muszą się tylko ci, którzy w takiej dystrybucji grę nabyli.
 
A tak za bardzo w temacie nie jestem to jak mi przyjdzie jutro kurier z grą to muszę ściągnąć ten gog galaxy i tam dodać gre i stamtąd mogę ściągnąć polski język tak?

Gra w pudełku to raczej od razu w polskiej wersji przyjdzie (tak mi się wydaje)
 
Top Bottom