Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Gram.

Żaden komentarz, opis, żaden screen, film na youtube – z kompresją, bądź bez – nie odda faktycznego wrażenia po dotarciu do balustrady w Kaer Morhen i ujrzeniu widoku na dolinę. Nie będziecie mieli najmniejszego pojęcia, jak to naprawdę jest dopóki sami nie pchniecie gałki do przodu, albo nie naciśniecie klawisza „W” i u boku Geralta nie ruszycie w przód.

To jest sposób, w jaki powinno zaczynać się zwieńczenie ostatniego rozdziału wieloletniej przygody.

Przygody, która na dobre zaczęła się prawie osiem lat temu, gdy po raz pierwszy godnie tchnięto życie w słowa ukochanej książki. A nawet wcześniej, bo dreszcz i emocje, które odczułem przywołały wspomnienie moich pierwszych kroków stawianych wraz z Geraltem poprzez karty powieści. Ostatni raz czułem się tak, kiedy za sterami wierzchowca Johna Marstona przejeżdżałem przez granicę Meksyku.

W takich właśnie chwilach zaciera się granica między każdym z mediów służących opowiadaniu historii. Kiedy książka przestaje być książką, film filmem, gra grą, a zaczynają być przeżyciem. W kompletnym znaczeniu tego słowa. Przeżyciem żywym, pełnym, niemal namacalnym.

I niezależnie od tego, co czeka mnie dalej jest to związane z pasją wspomnienie, które zostanie ze mną przez wiele lat.
Długa to była droga, bogata w wygórowane oczekiwania, obietnice, emocje i żarliwe dyskusje. Ale też pełna zawodów, absolutnie nietrafionych decyzji marketingowych, niespełnionych pragnień i zderzeń z szarą rzeczywistością.

Szczęście, że każda z tych rzeczy traci na znaczeniu w momencie, kiedy sami ruszycie na szlak.

Ja swój zacząłem, więc znikam z forum na jakiś czas.

Powodzenia.

Miłej gry!:)
 
W połowie instalacji na płycie 2 wyskakuje błąd

Instalator przerwał działania z błędem -10
błąd odczytu pliku

I jak mam pograć? pomoże ktoś?

druga płyta uszkodzona :( nie odczyta pliku, Ja to mam szczęście
 
Last edited:
Miłej gry!:)

W imieniu wszystkich zamawiajacych kolekcjonerki - grzeczne bardzo "dzięki".
Firma CDP.pl nie dała rady się wyrobić. I rozumiem, że było powiedziane - w dniu premiery - tzn. u niektórych - 22 godziny po tym jak inni zaczęli grać.
Nie dało rady wysłać tego 1 dzień wcześniej bo jeleń będzie zawsze jeleniem :)
A podobno jest plik, który zapewnia, że nie da się tego uruchomić przed godz. 1.00 dnia 19.05.2015.
To takie baaaardzo polskie, że aż boli.

Następną kolekcjonerkę z CDP.pl kupię po śmierci sprawdzając wcześniej czy na pewno nie żyję.
 
Czyli jak nie działa na plycie, to znaczy, że trzeba zgrywać z płyty na dysk i tak instalować, widocznie zaś dziwnie tłoczone płyty, jak to miało miejsce z Wiedźminem 2, ja boxa może jutro dostanę, bo na razie DPD milczy, i sam się przekonam, najwyżej wpierw wrzucę instalkę na dysk zewn a potem instalka, jak będą CRC na płycie to nie pogram.. bo mam mobilny net.i nie ściągnę 20GB, po kij się kupuje pudełko?!.
 
Klikam na pacza i mam komunikat, że ta aplikacja nie będzie działać na moim komputerze. Mam go skopiować gdzieś?
 
Jak zainstalować tego pacza z GOGa?

Ja to zrobiłem przez Galaxy - samo się sciągnęło i zaktualizowało, jedyne co zrobiłem to po wszystkim nacisnąłem "play" :)

Dzisiaj nie pogram już, do roboty trzeba, ale gra wygląda rewelacyjnie - już na średnich.
 
A sprawdzaliście te felerne płyty na innym odtwarzaczu? Mi np. niby nie wczytywało w ogóle płyty nr 4 i w końcu odgrzebałem lapka, na którym o dziwo płytka zaskoczyła. Właśnie mi się jej zawartość na pendrive kopiuje i ostatnia prosta do gry :D
 
Pograłem chwilę, gra jest niesamowita :D Dałem wszystko na max i jest od 30-60fps w zależności od miejsca. Jutro się trzeba będzie pobawić opcjami, najwięcej pożerają włosy :p Walka jest wymagająca, dałem mroczny na start i jest ostro. Trzeba używać wszystkiego co się ma: uników, bloków, petard, znaków itd.
 
Dzięki wszystkim za wspólną premierę, mam nadzieję, że niebiescy nie mają mi za złe, że im trochę roboty dorzuciłem na rano zgłoszeniami, miłej gry życzę Wam, a sobie, żeby mi gra poszła jak ją dorwę. Zostało mi jakieś 4,5h snu...

Chcę achievement "Nie śpię, bo trzymam forum", należy się za taki wyjątkowy dzień jak premiera, nie padło!
 
A u mnie załamka. Niezaleznie od ustawień i tak wywala mnie do pulpitu jeszcze w komnacie Yennefer :(. Sprzęt spełnia wymagania oczywiście. Ktoś jeszcze tak ma? To może być wina tych nowych sterowników NVidii?
 
Top Bottom