Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Jak to jest z trofeami ? Jaka jest szansa na drop trofea może ktoś wie?

mając olej na upiory na mieczu chyba bez yrden można je pokonać
Upiora wystarczy obok jakiejś scianay złapać i spamić szybkie ataki. Obejdzie sie bez yrden i oleju.
 
Last edited:
Też mi brakuje takiego poradnika z opisem zadań. Wielka szkoda, bo mógłby być chociaż w wersji elektronicznej.
 
Upiora wystarczy obok jakiejś scianay złapać i spamić szybkie ataki. Obejdzie sie bez yrden i oleju.
zleży na jakim poziomie trudności ja gram na ostatnim w białym sadzie jestem no i nie wiem czy można go tak zaspamić, a przynajmniej dla mnie się to kończyło tragicznie za każdym razem takie klikanie na oślep
 
zleży na jakim poziomie trudności ja gram na ostatnim w białym sadzie jestem no i nie wiem czy można go tak zaspamić, a przynajmniej dla mnie się to kończyło tragicznie za każdym razem takie klikanie na oślep
Też gam na ostatnim. Potrenuj trochę i zobaczysz ,że to o wiele łatwiejsze niż zabawa znakami i olejami. Ale jeśli mówisz o tym upiorze ze studni to nie wiem czy sie tak da bo nie sprawdzałem i tam jeszcze nie kombinowałem tylko zabiłem go przy urzyciu yrden. Teraz jestem w Grocie Smokobójcy i tam jest pełno upiorów, które zabijam właśnie szybkimi atakami pod scianą.
 
Doszedłem już do etapu spotkania z Ciri. Muszę przyznać, że screeny i trailery nie oddają jej wyglądu. Mimika w grze jest kosmiczna! Oddaje tyle emocji i zachowań z książek. W rozmowie z Baronem, Geralt przebił samego Siebie ;) O Ciri to nawet nie wspomnę. Zauważyłem, też że postacie rozmawiające z dziećmi zupełnie inaczej intonują głos i się zachowują mimicznie.
 
Jak można zobaczyć % swój postęp w grze? Na GOG.com nigdzie takiego czegoś nie widzę.
 
Last edited:
Uuu, no to lipa trochę. No cóż, będę najwyżej grał w totalnej nieświadomości ile postępu w grze udało mi się zrobić ;)
 
No cóż ja wolę nie wiedzieć ile zostało już zrobione, ba nawet cobie całego HUDa wyłączyłem łącznie z HP rywali i minimapą. Teraz to jest miodna eksploracja, szkoda tylko że podpowiedzi nie reagują na zmiany w HUDzie. Wpadam sobie na upiorka a tu info o czaszce nad nazwą, kiedy ja te wszystkie info sobie wyłączyłem.
 
Z ciekawości obejrzałem sobie napisy końcowe W3 i znalazłem ciekawą rzecz. Wiadomo, że w grze występują trolle. Jest z tym związany pewien żartobliwy fakt. (na wszelki wypadek wrzucę w spoiler)
głosy trollom w W3 użyczyli znani youtuberzy, np. Jesse Cox, Dodger czy Angry Joe :)
 
Najwięcej negatywnych opinii na Metacritic odnosi się do sterowania i kamery. Niestety, ale trzeba się z tym zgodzić. Oczywiście nie z tak niskimi ocenami, ale z opiniami odnośnie ruchu kamery, czy sterowania w dużej mierze już tak. Gdyby nie to, to REDzi mieliby grę powyżej 90 na Metacriticu. Trochę to dziwne, bo sterowanie zawsze u nich leżało. Dziwne też, że za klawiaturę zabrali się w ostatniej chwili. Po dwóch grach, w których sterowanie zawsze było nie idealne, myślałem, że wreszcie zabiorą się za to z należytą pieczołowitością, że zaczną od tego projektowanie gry. A tu znowu nie jest tak gładko jak powinno być. Ogólnie jest lepiej, przede wszystkim popracowali nad interfejsem i jest wreszcie przyjazny, szczególnie w porównaniu do W2.

Mam dla REDów pracujących nad Cyberpunkiem dobrą radę: Rzućcie wszystko przy czym teraz dłubiecie w grze i zajmijcie się kontrolą, sterowaniem i kamerą. Dopiero kiedy to wypicujecie na błysk możecie powrócić do pracy nad innymi rzeczami.
 
Już mi się wysypała gra na PS4 raz, ale ogólnie jest ok.

Fajnie, że można sprawdzić czas spędzony w grze (Ekwipunek > Statystyki bohatera > Całkowity czas gry) ciekawe na jakiej liczbie licznik się zatrzyma, 100 minimum.
 
Ja chyba siedziałem ok 8h w Białym Sadzie, teraz ledwo co wszedłem na główne tereny, pozwiedzałem Oxenfurt, wykonałem jedną misje poboczną i chyba ze 2 godziny mi to zajęło :)
 
Top Bottom