Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Z ciekawości obejrzałem sobie napisy końcowe W3 i znalazłem ciekawą rzecz. Wiadomo, że w grze występują trolle. Jest z tym związany pewien żartobliwy fakt. (na wszelki wypadek wrzucę w spoiler)
głosy trollom w W3 użyczyli znani youtuberzy, np. Jesse Cox, Dodger czy Angry Joe :)

A w polskiej wersji Rock, Rojo i Gonciarz? ;>
 
A no, ale Wiesiek urywa dupe jak na razie. Bardzo przyjemnie się gra. Nigdy nie miałem zastrzeżeń do kamery czy czegoś tam i jak sam gram to również nie narzekam :D.

A zielarka to fiu fiu :D.
 
Ukończyłeś sad ?
Ile godzin tam spedziłeś ?

Nie, zrobiłem 2 zadania na razie a na liczniku grubo ponad 3 godziny - trochę przesadzam z tym zwiedzaniem ;)
Ale ja gram w ten sposób, że wyłączam muzykę i chłonę świat.

Taka ciekawostka: udało mi się wyjść poza mapę. Tam gdzie jest droga na samej północy, blisko pobojowiska. Najpierw mnie zawróciło, ale ja się uparłem i jakimś cudem poszedłem dalej. Droga kończy się "ślepą uliczką", ale graficznie nie widać różnicy, wszystko wyglądało normalnie, roślinność, ukształtowanie terenu... i wtem wpadłem w otchłań.

Zdarzyło wam się coś podobnego?
 
Nie, zrobiłem 2 zadania na razie a na liczniku grubo ponad 3 godziny - trochę przesadzam z tym zwiedzaniem ;)
Ale ja gram w ten sposób, że wyłączam muzykę i chłonę świat.

Taka ciekawostka: udało mi się wyjść poza mapę. Tam gdzie jest droga na samej północy, blisko pobojowiska. Najpierw mnie zawróciło, ale ja się uparłem i jakimś cudem poszedłem dalej. Droga kończy się "ślepą uliczką", ale graficznie nie widać różnicy, wszystko wyglądało normalnie, roślinność, ukształtowanie terenu... i wtem wpadłem w otchłań.

Zdarzyło wam się coś podobnego?
http://forums.cdprojektred.com/thre...ej-rozgrywce?p=1673196&viewfull=1#post1673196
Mi, masz nawet screeny, chyba dopłynąłem do (pod?) Wyzimę.
 
Ja w sadzie spędziłem 10h. A teraz się pochwale, nie wiem czy jest czym ale sami ocenicie. Walka z Leszym, ogromna przepaść lewelowa o której świadczą dwa znaki zapytania zamiast poziomu wroga. Cięzka walka, z 2,5 godziny próbowałem go dziabnąć aż się udało. Niestety nie wiem czemu nie wypadło trofeum...
https://youtu.be/RfOx1Ti1MxA
 
Takie pytanko mam po obejrzeniu tego filmu: Leszy nie przyzywa Nekkerów, tak jak zapowiadano?
Leszy przyzywa wilki, na początku słabe potem zaczyna się jazda (same" ??"). Powiedziałbym ,że same wilki są bardziej OP niż leszy. Wystarczyło, że któryś mnie dotkną i był koniec. Śmierć na miejscu.

Edit: Taka moja mała rozkmina. Podczas walki z Leszym kręciło się niedaleko pare endriag. Leszy podczas walki okrzykiem przywoływał wilki ale za którymś razem przyszły też endriagi. Podejżewam że może również przywoływać okoliczne zwierzęta. A co do nekkerów to nie słyszałem o tym i od początku nastawiałem się na wilki ( były wypuszaczne obrazki na których to Leszy stał z wilkami).
 
Last edited:
Top Bottom