Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Witam kochaniGra jest rzeczywiście przepiękna. mam jednak pewien problem, otóż chcę skompletować wszystkie karty do gwinta i nie wiem jak to zrobić. Zakupiłem wszystkie od barmanki... Wy też tak macie, że po ustawieniu w "zadaniach" śledzenia właśnie tego zadania - na mapie nic się nie pokazuje? W przypadku zadania "brudna forsa" mam podobnie. Przeczytałem znaleziony list i wciąż mam polecenie na głównym ekranie: "przeczytaj znaleziony list", nie wiem o co chodzi :(
 
Pytanko: GDZIE mogę zgolić brodę i zmienić fryzurę Geralta?

Mam już pobrane dodatki z temerską zbroją i fryzurami i brodami. Ale w jakich miejscach mogę to zrobić? Na razie jeżdżę po Velen i nie widzę takiego miejsca.
 
Karty zbiera się na różne sposoby. Niektóre można kupić, inne znaleźć, a jeszcze inne wygrać u mistrzów. To zadanie ciągnące się całą grę.
 
Generalnie karty sprzedaje wielu "zwykłych" kupców (tych oznaczonych sakiewka bodajże na mapie). I chyba zwycięstwo nad nowym przeciwnikiem zawsze wygrywa kartę, zazwyczaj z talii którą dany gracz się posługuje.
 
Dwa pytania - pierwsze to ile walczyliście z (tfu!) Gryfem? Ja po 4 razie mam dość... Coraz lepiej mi z nim idzie ale wybitnie twarde bydle... A dwa to jak wybrałem symulacje wyborów to znaczy, domyślne czy później sobie wybiorę co było wcześniej?
 
A dwa to jak wybrałem symulacje wyborów to znaczy, domyślne czy później sobie wybiorę co było wcześniej?
Będziesz miał okazję do określenia swoich wyborów z poprzedniej części podczas dialogu.
Jakbyś nie wybrał symulacji to pewnie załadowałby się jakiś domyślny stan świata.
 
ja gram na KREW POT I ŁZY i za pierwszym razem padłem raz, a potem ubiłem, ale musiałem zacząć od nowa i padł za pierwszym razem, ale miałem chyba 1% życia. Największe emocje w walce z potworem od dawna w grach.

W ogóle to na forum ostatnio nie wchodzę, ale chciałem napisać, że gra jest kapitalna i jeśli miałbym jej wystawić ocenę to 9 lub 10 pewna. Miałem małę problemy, chociaż bardzo frustrujące, na xboxie. 2 sejwy mi skasowało niestety :/ . Do tego wyścigi konne są słabe niestety. Ale cała reszta super. Na razie Biały Sad ogarnąłem, i śmigam po Velen. Chyba następny przystanek to Oxenfurt. Mam nadzieję, że tam bez glejtu wejdę :]

Jest kapitalnie.
 
johny_pg, napisałeś:"Pewnie nie ten list przeczytałeś Miałem tak samo, ten konkretny jest w ekwipunku fabularnym"ja już nie mam niczego w ekwipunku fabularnym i wciąż mam na głównej stronie :przeczytaj znaleziony list", wszystko co dało się z ekwipunku przeczytać - przeczytałem i dalej jestem w d.... ;(
 
Gryf na najtrudniejszym poziomie ubity, mega satysfakcja, polecam. :D
Czy ja wiem, z użyciem quenu był prosty, trudniejsze są zjawy w queście u pewnego barona i w sumie wilkołak, ale tylko ze względu na brak wpisu w bestiariuszu i niemożliwość blokady jego regenracji, na moim poziomie przy ciągłym ataku ledwo mu przebijałem ten regen, przy unikach/odskoku regał całe hp. To było zadanie poboczne więc póki co ominąłem, wrócę po niego jak się podszkolę, bo za długo się męczyć. Tak sam golem z 20 lv, akurat był łatwy, wolny strasznie, ale zrezygnowałem bo po 5 minutach ledwo było widać że mu pasek życia zmalał.
 
Czy ja wiem, z użyciem quenu był prosty, trudniejsze są zjawy w queście u pewnego barona i w sumie wilkołak, ale tylko ze względu na brak wpisu w bestiariuszu i niemożliwość blokady jego regenracji, na moim poziomie przy ciągłym ataku ledwo mu przebijałem ten regen, przy unikach/odskoku regał całe hp. To było zadanie poboczne więc póki co ominąłem, wrócę po niego jak się podszkolę, bo za długo się męczyć. Tak sam golem z 20 lv, akurat był łatwy, wolny strasznie, ale zrezygnowałem bo po 5 minutach ledwo było widać że mu pasek życia zmalał.
Regenerujące się rany u oponenta można... Wypalić.

O Herkulesie i hydrze nie słyszałeś?
 
Mam pytanie. Tylko ja posiadam ocenzurowaną pudełkową wersje Wiedzmina 3? już w prologu widziałem cenzure na yen , miało jej nie być w Polskiej wersji ma przecież znacznik pegi 18. Da się cenzurę jakoś wyłączyć?
 
Ile udało się szanownym graczom wykonać misji?

Bo ja wykonuje zadania dla Barona i obecnie szukam jego bliskich w Velen
 
Jestem w trakcie zadania "Po Omacku". Miażdży. Chyba najfajniejszy quest z jakim miałem do czynienia w całej serii jak dotąd.
Niesamowity klimat lokacji, tajemniczość całej sytuacji, no i towarzystwo w jakim go wykonujemy ;). I bardzo zróżnicowani przeciwnicy. W samym tym zadaniu dostałem chyba z 5 nowych wpisów do bestiariusza.
Dalej zmagam się z bossem ;).
 
Top Bottom