Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Potyczki na koniach są dobre (w sensie Geralt na koniu i przeciwnicy też na koniach). Klimat jak na rycerskich pojedynkach na kopie :D

Jestem w trakcie zadania "Po Omacku". Miażdży. Chyba najfajniejszy quest z jakim miałem do czynienia w całej serii jak dotąd.
Jestem właśnie tuż po tym queście. Faktycznie, świetny. Klimat gęsty jak kisiel i jest też trochę z Indiany Jonesa :p Boss (w końcu) ubity, mega satysfakcja, a ta muzyka do walki... Poezja
 
Last edited:
Czy jest możliwość wyłączenia automatycznego wyciągania/chowania broni lub też wyłączenia utomatycznej zmiany miecza gdy otrzymamy obrażenia od innego typu przeciwnika ?
 
Ciekawostka - pierwszy koncept Eredina, który został zmieniony, bo ponoć wyglądał na zbyt przypakowanego, zachował się w grze, tylko że został przeznaczony komuś innemu i w nieco (korona) zmienionej formie.
 
Ha, widzę że moje zarzuty o tym, że gra jest za łatwa chyba były przedwczesne. Jak mnie gra wpuściła do reszty świata, to zaczęły się schody. Za tym, że miałem problem z dzikimi psami w pewnej wiosce to zasługa zardzewiałego miecza który z jakiegoś powodu miałem w aktywnym ekwipunku :D W końcu zatłukłem sabaki ale trochę mnie to nerwów kosztowało. Aktualnie mam lvl 4, wróciłem na przedostatni poziom trudności i jest OK, wataha wilków sprawia mi spore problemy, nie mogę wyczuć ich ataków. A wilkołaka muszę chwilowo odpuścić bo jego regeneracja jest szybsza niż potrafię zadawać obrażenia.
 
Czy ja wiem, z użyciem quenu był prosty
Zapomniałem dodać - za punkt honoru postawiłem sobie NIEużywanie innych znaków, niż Aard i Igni. Także jedyne, z czego korzystam, to uniki, jeżeli o obronę chodzi.

Swoją drogą, mam nadzieję, że save'y będą kompatybilne z nowymi patchami.
 
Pomóżcie... Jak zainstalować te DLC? Bo ściągam na Gog Galaxy, ale po ściągnięciu nie mam ich dalej w grze. Nie ma ich nawet u tego co go pod wozem uratowaliśmy.
 
To są chyba jakieś jaja. Wyłączyłem grę, żeby pobrać DLC. Patrze, a nie mam WIedźmina 3 na pulpicie, ani nie wykrywa jako zainstalowany... Muszę instalować jeszcze raz...
 
@LeoBonhart to było już wałkowane, że w ten sposób trzeba od nowa pobierać/instalować wszystko...

@Dunio333 Mogłeś wyszukać, jest odpowiedni temat. Musisz najpierw na gogu "kupić" darmowy pakiet DLC za 0.00
 
Gra jest tak piękna i bogata, że aż brak słów. Szczena opada. Muzyka, treść, poziom artystyczny - absolutne wyżyny. Ciężko mi będzie grać teraz w inne RPGi, bo żaden nie może się równać z Wiedźminem 3. Tyle mam do powiedzenia - dzięki CDP! Cyberpunka moge zapreorderować już dziś :)
 
Dotrałem do Novigradu, zrobiłem kilka questów i... Żałuję, zrobiłem to za wcześnie. Jest za pięknie, zostawiam lokacje na końcówkę NML.
Miasto jest fantastycznie zaprojektowane.

Przerywam głównego questa i wracam do eksploracji wioch.
 
Ja byłem tylko w Oxenfurcie na razie i to tylko przez chwilę, zobaczyć balwierza i kupców - zadania z tablicy miały w wymaganiach poziomy 20+, więc się wycofałem ;).
Już Oxenfurt wydaje się naprawdę spory jak na miast w RPG.
 
Top Bottom