Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@Szincza tego i tak nie przebijesz :p

 
Last edited:
Jest wogóle rynsztunek ze szkoły wilka ! ? Bo jak się z nim nie spotkałem i mnie to bardzo dziwi

Nie ma. Niestety.

Zadbano o Kota, Gryfa, nawet wymyślono kolejną, nową szkołę. Ale Wilka i Żmiji robić się nie chciało. Nie ogarniesz.

@PATROL
Nie stasz ludzi, człowieku.
Orientujesz się jak to jest z tą podmianą kolorów?
 
To chyba nie jest pancerz z gry, prawda?

Trzeba zacząć mendzić o RedKita. Chałupnicze rozpakowywanie plików jest zabawne, ale jak mam robić Wilka, to muszę co nieco o modelach, szkieletach i teksturach wiedzieć.
 
Last edited:
Zadbano o Kota, Gryfa, nawet wymyślono kolejną, nową szkołę. Ale Wilka i Żmiji robić się nie chciało. Nie ogarniesz.
Wiesz, pierwotnie chyba Zbroja z Kaer Morhen miała być Zbroją Wilka. Cóż, forumowicze na to narzekali, nie wiem czy to przez to zaszła ta zmiana. Są jeszcze DLC-ki ;).
 
Wiesz, pierwotnie chyba Zbroja z Kaer Morhen miała być Zbroją Wilka. Cóż, forumowicze na to narzekali, nie wiem czy to przez to zaszła ta zmiana. Są jeszcze DLC-ki ;).

Wiem, ale co to zmienia?

Następne DLCki to, jak się zapowiada, alternatywne stroje dla dziewczyn. Yen, Triss i Ciri.

Nadzieję można mieć, skoro udało się zrobić Temerski Rynsztunek - jeden z najlepszych pancerzy pod względem stricte wizualnym, bo zgodny z duchem profesji i samej postaci - to może uda się też stworzyć coś mocniejszego na końcówkę gry, nie tylko na jej początek.
 
Nie ma. Niestety.

Zadbano o Kota, Gryfa, nawet wymyślono kolejną, nową szkołę. Ale Wilka i Żmiji robić się nie chciało. Nie ogarniesz.

@PATROL
Nie stasz ludzi, człowieku.
Orientujesz się jak to jest z tą podmianą kolorów?

Już się powoli ludzie dobierają do plików, chyba będzie dobrze. W artbooku naprawdę czerń strasznie z Kotem współgra. I rękawy też :D

@hismastersvoice to jest pancerz z gry, to czysty screen.

Co do zbroi z Kaer Morhen, zważając na to, że przechodziłem grę szybko, to miałem ją do końca gry, ulepszyłem ją tylko na wyśmienitą wojskową kurtkę :D Po drodze znalazłem jakiś bęben oraz kiecę, ale do niczego mi się toto nie nadawało.
 
Już się powoli ludzie dobierają do plików, chyba będzie dobrze. W artbooku naprawdę czerń strasznie z Kotem współgra. I rękawy też :D

Zbyt powoli.
Chociaż po 30 godzinach mam ukończone 25% gry, więc może zdążę się załapać.

Czerń współgra, owszem, można by ją urozmaicić jakimś brązem, czy bielą i git. Ten niebieski nie jest tragiczny, ale to nie czerń, cholera.
 
Wiesz, pierwotnie chyba Zbroja z Kaer Morhen miała być Zbroją Wilka. Cóż, forumowicze na to narzekali, nie wiem czy to przez to zaszła ta zmiana. Są jeszcze DLC-ki ;).
Domyślałem się :p ale brak ulepszeń tej szkoły na początku spotkałem ulepszenie tylko kurtki :/ Mam nadzieje że może wprowadzą rynsztunki ze szkoły wilka i żmiji :) bo ta szkoła niedźwiedzia to jest masakrycznie naciągana
 
A ja mam propozycję na grę pijacką. Pijemy zawsze wtedy, kiedy Geralt mówi, że nie lubi/nie cierpi potrali/teleportów.
 
Zbyt powoli.
Chociaż po 30 godzinach mam ukończone 25% gry, więc może zdążę się załapać.

gdzie można zobczayć procentowe ukończenie gry?

kurde kiedy ja przejde tego Wiedźmina masakra mam chyba z 30h dopiero zrobione a dopiero jestem po kilku questach z baronem :D
 
Hej, mam takie pytanie.
Co się stało z drzewkiem umiejętności? I dlaczego Alchemia jest potraktowana tak po macoszemu?
Są jakieś plany naprawy tego?
Drzewko może być nawet takie jak było w W2, alchemia no tu by się z wieśka 1 przydało zaczerpnąć. Nie rozumiem, wypuszczacie grę traktując ważne elementy gry nijak, z mniejszą uwagą ignorując poprzednie części. Zeszło to na złą stronę i jestem za tym byście to naprawili. Chcę znać stanowisko Redów w tej sprawie, a wiem że udzielają się tu dość często.
Pozdro
 
Co przez to rozumiesz, wg mnie system z W3 się bardzo sprawdza a drzewko alchemii jest lekko OP
Powinieneś móc zrobić tyle fiolek ile potrzebujesz i kiedy potrzebujesz, możliwość dobierania innych składników też byłoby dobrym rozwiązaniem. Napełnianie eliksirów przy medytacji jest śmieszne :p Można było wykonać eliksir podczas medytacji i lekko modyfikować dodając jakieś tam domieszki.
Teraz można ze szczyn zrobić eliksir, bo tak to wygląda te napełnianie do którego wystarczy alkohol, niestety musi być ściśle określony. A i bym był zapomniał "jednego alkoholu robi się trzy eliksiry" ?? :p To jest jakiś joke.
 
No wiesz ja dla mnie jest bardzo w porządku system przy którym nie spędzisz połowy gry na zbieraniu składników :D bo przy tak dużej grze byłoby to nudne, a uzupełnianie alkoholem zachęca do używania tych eliksirów bo łatwo jest je odnowić, wg mnie jest to duży plus chociaż dodatkowe zaawansowane funkcje też by mogły być
 
Top Bottom