Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
No ale mi nie chodzi o to żeby nie wiem nagradzać, ale żeby gra nas nie karała za robienie trudniejszych zadań :D Przyznasz że jest to irytujące :D
 
Rozumiem, że może być, ale dla mnie nie jest :p

Czyli wychodzi na to, że pod względem expa bardziej opłacalne jest wykonywanie zadań wyłącznie na swój lvl?
Wspominasz, że tobie postać lvluje szybko.
Ja z kolei męczę się z wbijaniem dwudziestego poziomu - główna ścieżka fabularna w Velen i Novigradzie już za mną, a i zadań pobocznych zostało niewiele, z czego za część już wykonanych prawie nie dostałem punktów doświadczenia.
Jak żyć?
 
Czyli wychodzi na to, że pod względem expa bardziej opłacalne jest wykonywanie zadań wyłącznie na swój lvl?
Wspominasz, że tobie postać lvluje szybko.
Ja z kolei męczę się z wbijaniem dwudziestego poziomu - główna ścieżka fabularna w Velen i Novigradzie już za mną, a i zadań pobocznych zostało niewiele, z czego za część już wykonanych prawie nie dostałem punktów doświadczenia.
Jak żyć?

Płynąć na Skellige - tam linia fabularna zaczyna się na 16 lvl.
 
Wiedzmin to bezdyskusyjnie bardzo dobra gra, ale mechanika ostro kuleje. Niektorych rozwiazan nie da sie nawet skwitowac smiechem. Zazenowanie pomieszane z irytacja. Az dziw, ze ktos za ten aspekt kase dostal, nie mowiac o zatrudnieniu
 
Wiedzmin to bezdyskusyjnie bardzo dobra gra, ale mechanika ostro kuleje. Niektorych rozwiazan nie da sie nawet skwitowac smiechem. Zazenowanie pomieszane z irytacja. Az dziw, ze ktos za ten aspekt kase dostal, nie mowiac o zatrudnieniu

Warto może rozwinąć myśl? Samo stwierdzenie że czegoś nie da się nawet skwitować śmiechem niewiele mówi nam, a tym bardziej CDPR.
 
Płynąć na Skellige - tam linia fabularna zaczyna się na 16 lvl.

Problem w tym, że chciałem tam ruszyć właśnie od 20 poziomu, już z ulepszonym i czekającym w ekwipunku rynsztunkiem Kota.
No nic, pokombinuje jeszcze.
 
Warto może rozwinąć myśl? Samo stwierdzenie że czegoś nie da się nawet skwitować śmiechem niewiele mówi nam, a tym bardziej CDPR.
System przyznawania expa. Te same potworki na roznych lvlach(juz wole skalowanie). Rozwijanie postaci : wykupione umiejetnosci ktore trzeba dodatkowo aktywowac : Mam w slotach same umiejetnosci szermierki ale w quescie w dialogu pojawia sie opcja sugestii wiec chwila, wczytam szybko gre i zamienie mlynek na sugestie. Odbijanie strzal powinno byc pasywne. Kazdy pamieta z ksiazek czy to CGI z pierwszego wiedzmina z jakich wysokosci potrafil Geralt skakac, a w grze wystarczy maly spadek i Geralt ginie. Kolejne problemy ktore nie wie czy podpasowac poo bugi : farsa z wiedzminskimi rynsztunkami : mam juz wysmienite ulepszenie rynsztunku niedzwiedzia i mistrzowskie miecze( zadnego wpisu do dzienniku po znalezeniu) ale ciagle mi brakuje pierwszego poziomu. Ogolnie wiedzmin kuleje jezeli nie zrobimy w odpowiedniej kolejnosci zadania. To tak pisane na szybko
 
Last edited:
System przyznawania expa. Te same potworki na roznych lvlach(juz wole skalowanie). Rozwijanie postaci : wykupione umiejetnosci ktore trzeba dodatkowo aktywowac : Mam w slotach same umiejetnosci szermierki ale w quescie w dialogu pojawia sie opcja sugestii wiec chwila, wczytam szybko gre i zamienie mlynek na sugestie. Odbijanie strzal powinno byc pasywne. Kolejne problemy ktore nie wie czy podpasowac poo bugi : farsa z wiedzminskimi rynsztunkami : mam juz wysmienite ulepszenie rynsztunku niedzwiedzia i mistrzowskie miecze( zadnego wpisu do dzienniku po znalezeniu) ale ciagle mi brakuje pierwszego poziomu. Ogolnie wiedzmin kuleje jezeli nie zrobimy w odpowiedniej kolejnosci zadania. To tak pisane na szybko

Wszystko fajnie, ale to jest Twoje subiektywne zdanie. Mi np system rozwoju postaci (sloty) się podoba i co? Mają to zmienić bo Tobie nie? Jedyna rzecz z którą w tej kwestii się zgodzę to to że niektóre skille faktycznie mogły by być pasywne.
Jeśli chodzi o wiedźmińskie graty to właśnie nie musisz robić zadań w odpowiedniej kolejności, to że masz schemat ulepszenia miecza to nie znaczy, że umiesz zrobić am miecz. Chcesz mieć poziom mistrzowski? Poszukaj schematu wersji podstawowej (i następnych) - dla mnie jak najbardziej logiczne. Dalej w tym temacie - to co mnie urzekło to to że np jeśli jest zlecenie na jakieś paskudztwo to nie znaczy że muszę wziąć questa od zleceniodawcy i dopiero wtedy potwór się spawnuje. Nie raz miałem sytuacje gdzie znalazłem jakieś ślady, co mnie doprowadziło do "bossa" i po ubiciu Geralt mówił coś w stylu "Hmm pewnie ludzie mieli z nim problemy, może jest ktoś kto mi zapłaci".
 
Natrafiłem na bug psujący grę..
Wyruszyłem na Skelige w poszukiwaniu zestawu wiedźmińskiego. Już nie mogę wrócić do Velen.
Każdy save z różnych etapów misji na Skellige w czasie szybkiej podróży do Velen wywala mnie do pulpitu. O dziwo mogę przenieść się do Białego sadu, ale każdorazowe przeniesienie się do jakiegokolwiek markera w Velen (cała mapa z Novigradem) kończy się właśnie wywaleniem do pulpitu.Reinstalacja nie pomogła.

Ktoś inny miał taki problem?.
 
Wszystko fajnie, ale to jest Twoje subiektywne zdanie. Mi np system rozwoju postaci (sloty) się podoba i co? Mają to zmienić bo Tobie nie? Jedyna rzecz z którą w tej kwestii się zgodzę to to że niektóre skille faktycznie mogły by być pasywne.
Jeśli chodzi o wiedźmińskie graty to właśnie nie musisz robić zadań w odpowiedniej kolejności, to że masz schemat ulepszenia miecza to nie znaczy, że umiesz zrobić am miecz. Chcesz mieć poziom mistrzowski? Poszukaj schematu wersji podstawowej (i następnych) - dla mnie jak najbardziej logiczne. Dalej w tym temacie - to co mnie urzekło to to że np jeśli jest zlecenie na jakieś paskudztwo to nie znaczy że muszę wziąć questa od zleceniodawcy i dopiero wtedy potwór się spawnuje. Nie raz miałem sytuacje gdzie znalazłem jakieś ślady, co mnie doprowadziło do "bossa" i po ubiciu Geralt mówił coś w stylu "Hmm pewnie ludzie mieli z nim problemy, może jest ktoś kto mi zapłaci".

Nie maja sie sloty podobac. To ma byc logicznie rozwiazane. Po co ladowac w cos punkty skoro nie moge tego wykorzystac? Znaczy wszystko co do poziomow rynsznunku fajnie, ale jaki ma sens skoro wszystkie ulepszenia znajduje w Velen poza tym podstawowym? Zadnych wpisow do dziennika dodatkowo. smierc Geralta po upadku z niskich wysokosci. Itemy fabularne ktore mozna sprzedawac? Kpina jakas. Brak schowka na itemy. Latam teraz w ubranku szkol gryfa, ale w ekwipunku musze nosic, ze soba miecze i zbroje kota ktore moge juz czekaja ale mam za maly lvl. potem znowu bede musial nosic ze soba itemy gryfa bo w koncu bede mogl ulepszyc i tak dalej
 
Last edited:
Dzisiaj myślałem, że mnie krew zaleje. Siedzę sobie wśród kolegów na przerwie, po czym dowiaduję się, że większość z nich z czystym sumieniem spiraciła W3.
Przy czym po sprawdzeniu czy chodzi, nie zamierzają w ogóle go kupić. Próbowałem ich przekonać, że to niezbyt uczciwe, to dowiedziałem, się że jestem głupi bo mogłem mieć grę za free... Teraz tak sobie, myślę, że szkoda, że gra nie ma żadnych zabezpieczeń. Wiem, dziwnie to brzmi bo zazwyczaj takie zabezpieczenia uderzają
w uczciwych graczy ale jednak świadomość, że tacy ludzie też sobie mogą grać, strasznie wkurza. W ogóle to w mojej klasie panuje takie przekonanie, że po co gry kupować, że szkoda kasy i itd. A jak ty kupujesz to zaczynają z ciebie drwić...ehh

:rebel:
 
Dzisiaj myślałem, że mnie krew zaleje. Siedzę sobie wśród kolegów na przerwie, po czym dowiaduję się, że większość z nich z czystym sumieniem spiraciła W3.
Przy czym po sprawdzeniu czy chodzi, nie zamierzają w ogóle go kupić. Próbowałem ich przekonać, że to niezbyt uczciwe, to dowiedziałem, się że jestem głupi bo mogłem mieć grę za free... Teraz tak sobie, myślę, że szkoda, że gra nie ma żadnych zabezpieczeń. Wiem, dziwnie to brzmi bo zazwyczaj takie zabezpieczenia uderzają
w uczciwych graczy ale jednak świadomość, że tacy ludzie też sobie mogą grać, strasznie wkurza. W ogóle to w mojej klasie panuje takie przekonanie, że po co gry kupować, że szkoda kasy i itd. A jak ty kupujesz to zaczynają z ciebie drwić...ehh

:rebel:

W pewnym wieku, chwalenie się piractwem to nie powód do dumy. A na pewno nie do chwalenia się przed kolegami.
Wśród moich znajomych, pracujących, dorosłych ludzi, to byłby raczej obciach.

@edit
Jak Twoi koledzy podrosną i pójdą do pracy, mogą w bolesny sposób dowiedzieć się, że na świecie nie ma nic za darmo.
 
Last edited:
@Aragorn jest dokładnie jak pisze Yogson, olej tych idiotów, szkoda nerwów, w środowisku ludzi powyżej 20 zostali by szybko sprowadzeni do parteru, osobiście w pracy nie mam nikogo, kto gra w spiraconego wiedźmina, wręcz niektórzy rzucili się na kolekcjonerki.
 
Łatka i dodatki trochę dały mi dziś w kość.




 
Bardzo mi się dziś spodobało, że liczenie na to, że (nawet ulepszone) Aksji użyte w dialogach to trik automatycznie przekonujący każdego (jak w dwójce) w dowolnej sytuacji, może spowodować srogi zawód i krwawą łaźnię.
 
Top Bottom