Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Teraz sam już nie wiem, muszę sprawdzić w domu dla pewności. Mimo wszystko jest to nieważne, wiem natomiast, że wybierałem opcję gdzie w opisie stało o dokonywaniu wyborów w czasie dialogu.
 
Da się jakoś wyłączyć te fabularne przypominajki przy każdorazowym wczytywaniu sejwów / korzystaniu z szybkiej podróży? Szlag mnie już powoli trafia, jak za każdym razem muszę czekać z pół minuty zanim odpali się ładowanie.
 
Da się jakoś wyłączyć te fabularne przypominajki przy każdorazowym wczytywaniu sejwów / korzystaniu z szybkiej podróży? Szlag mnie już powoli trafia, jak za każdym razem muszę czekać z pół minuty zanim odpali się ładowanie.

Przecież ładowanie trwa właśnie podczas odtwarzania tych "przypominajek". Oczywiście można je wyłączyć przez tego moda, ale to nie wpłynie na szybkość ładowania.
 
Last edited:
Przecież ładowanie trwa właśnie podczas odtwarzania tych "przypominajek". Oczywiście można je wyłączyć przez tego moda, ale to nie wpłynie na szybkość ładowania.

Niezupełnie. Przypominajki w większości przypadków trwają dłużej niż sam proces ładowania. Można to łatwo zaobserwować wciskając ciągle "X" na padzie - przypominajka zostanie przerwana jak w tle skończy się ładowanie. Grając na klawiaturze i myszce pewnie trzeba klepać ESC lub spację.
 
Przypominajki w większości przypadków trwają dłużej niż sam proces ładowania.

No to chyba jasne, że tak jest... ;) ale sam proces ładowania będzie trwał tyle samo.

Właściwie to przydałby się jakiś komunikat "Wciśnij spację, żeby kontynuować" kiedy ładowanie się już zakończy ;)
 
Last edited:
Witam mam problem z zadaniem
muszę zebrac druzyne do walki z dzikim gonem. Mam wszystkich prócz Roche nie chce on dołączyc poniewaz nie uratowałem wczesniej Ves mowi ze ma wojnę do wygrania. Co teraz zrobic? Chyba nie muszę się cofac i uratować Ves?
 
Last edited by a moderator:
Witam mam problem z zadaniem muszę zebrac druzyne do walki z dzikim gonem. Mam wszystkich prócz Roche nie chce on dołączyc poniewaz nie uratowałem wczesniej Ves mowi ze ma wojnę do wygrania. Co teraz zrobic? Chyba nie muszę się cofac i uratować Ves?

Jeśli chcesz żeby Roche Ci pomógł to musisz się cofnąć, albo grać dalej bez niego.
 
Last edited by a moderator:
Ale bez niego nie da sie rozpocząc tej misji w której mam popłynąc na wyspe mgieł. Cały czas mi pokazuje ze mam zebrac wszystkich. Moze jakiś błąd gry?
 
Last edited by a moderator:
Jeśli już jesteśmy przy Lambercie, to muszę z przykrością stwierdzić, że scena
popijawy w Kaer Morhen
w wersji angielskiej wypadła zdecydowanie lepiej. Polecam zobaczyć na youtube filmik z tego wydarzenia. Zdecydowanie lepiej wczuli się w role ;)
 
Jeśli już jesteśmy przy Lambercie, to muszę z przykrością stwierdzić, że scena
popijawy w Kaer Morhen
w wersji angielskiej wypadła zdecydowanie lepiej. Polecam zobaczyć na youtube filmik z tego wydarzenia. Zdecydowanie lepiej wczuli się w role ;)

Oglądałem i mam zupełnie inne wrażenie :D
 
Obejrzałem tą scenę po angielsku i każdy z aktorów wypadł dużo gorzej. W scenie PL miałem non stop banana na twarzy, a tutaj ciągły pokerface. Także nie kapuję osohozi :p

Zwłaszcza PL Lambert zamiata, w ENG wersji parodiowanie Vesemira wypadło jakoś bezpłciowo. Chociaż przyznam, że pijana wersja Cockle'a jest znośniejsza, niż ta trzeźwa xD O ironio
 
Last edited:
Top Bottom