Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Można biegać za znacznikami po skończeniu gry, ale jest to bezvelowe. Cały świat jest pusty, kompletnie nie przemyślane.

@Kuboniusz Wasze wypowiedzi nie są zgodne. Skoro można wybijać*i 40 lvl to na czym to robić jeśli nie na niedokończonych zadaniach pobocznych czy ubijaniu potworów i odkrywaniu mapy?
 
Wbicie 40lvl nawet gdyby za szare dostawało się tyle samo expa co za zielone było by piekielnie trudne (chyba że ktoś lubi farmić exp na potworach).
Po za tym nie ma zadań na poziom większy niż 35. Za pierwszym razem wbiłem spokojnie 34lvl ledwo co ruszając wyspy. Mimo sporej ilości szarych zadań wbicie takiego poziomu nie jest zbyt trudne.
 
@Kuboniusz Wasze wypowiedzi nie są zgodne. Skoro można wybijać*i 40 lvl to na czym to robić jeśli nie na niedokończonych zadaniach pobocznych czy ubijaniu potworów i odkrywaniu mapy?

Na odkrywaniu mapy i zabijaniu potworów idzie wbić kilka poziomów.
Ale dzieje się to bardzo powoli, nie tak jak za zielone zadania co dostajemy 200,400, 800 expa na raz.
Ja sobie śmigam po mapie w Skelige do którego wbiłem na 20-ym poziomie i poziom idzie do przodu na tych pytajnikach.
Niestey trzeba zadania robić w miarę kolejności by nie robiły się nam na biało.
 
Wbicie 40lvl nawet gdyby za szare dostawało się tyle samo expa co za zielone było by piekielnie trudne (chyba że ktoś lubi farmić exp na potworach).
Po za tym nie ma zadań na poziom większy niż 35. Za pierwszym razem wbiłem spokojnie 34lvl ledwo co ruszając wyspy. Mimo sporej ilości szarych zadań wbicie takiego poziomu nie jest zbyt trudne.
To tylko potwierdza, że spokojnie można było dać 40 lvl i np. dawać więcej exp za niszczenie legowisk potworów, ratowanie wiosek od potworów itd. Ewentualnie dodawać naprawdę dużo exp za zrobienie wszystkich takich misji na mapie.
Na odkrywaniu mapy i zabijaniu potworów idzie wbić kilka poziomów.
Ale dzieje się to bardzo powoli, nie tak jak za zielone zadania co dostajemy 200,400, 800 expa na raz.
Ja sobie śmigam po mapie w Skelige do którego wbiłem na 20-ym poziomie i poziom idzie do przodu na tych pytajnikach.
Niestey trzeba zadania robić w miarę kolejności by nie robiły się nam na biało.
No właśnie statek na Skellige wybrałem gdzieś na 15 lvl ale od razu praktycznie wróciłem do Novigradu kończyć zadania poboczne i lecieć z głównym wątkiem fabularnym. Nauczony jestem po W1 i W2, że najpierw robię wszystkie zadania w jednym miejscu a potem przenoszę się do innej i tam "wszystko czyszczę". A tu psikus ;)
 
Nauczony jestem po W1 i W2, że najpierw robię wszystkie zadania w jednym miejscu a potem przenoszę się do innej i tam "wszystko czyszczę". A tu psikus ;)

Wgraj sobie moda na przyznawanie normalnej ilości doświadczenia i będziesz miał problem z głowy. Będziesz mógł sobie robić zadania w kolejności takiej jak uznasz za stosowne, a nie takiej jak wymyślili Redzi.
 
Wgraj sobie moda na przyznawanie normalnej ilości doświadczenia i będziesz miał problem z głowy. Będziesz mógł sobie robić zadania w kolejności takiej jak uznasz za stosowne, a nie takiej jak wymyślili Redzi.

A ten mod czasem nie psuje balansu rozgrywki?
 
Na którym poziomie wybraliście się na Skellige? Bo mam zadanie tam związane z Lambertem i Skellige na 11 poziom. Mam 16, ale nie chce tam płynąc i zaraz wracać skoro w Velen mam zadania na poziom 12-15...
 
Na którym poziomie wybraliście się na Skellige? Bo mam zadanie tam związane z Lambertem i Skellige na 11 poziom. Mam 16, ale nie chce tam płynąc i zaraz wracać skoro w Velen mam zadania na poziom 12-15...

Na 20.
Te progi lvlowe są bez sensu, bo gra każe ci pojechać na wyspy od 16 poziomu, a następne zadanie masz na bodajże 12.
 
Na 20.
Te progi lvlowe są bez sensu, bo gra każe ci pojechać na wyspy od 16 poziomu, a następne zadanie masz na bodajże 12.

... Właśnie to jest trochę chore dla mnie, mogłoby być takie coś, ale nie żeby było mniej czy tam wcale expa za to. Ehh...
 
Ktoś kto przechodził questa
"Wieża znikąd", też miał wrażenie że Defensywny Regulator Magiczny to mrugnięcie w stronę graczy odnośnie DRM? Ja autentycznie śmiałem się jak czarodziej opowiadał jak DRM działa.

W queście trzeba też znaleźć książkę "Globalne Otwarcie Godfryda" i w której jest m.in napisane: "DRM jest więc bardzo silnym zabezpieczeniem, a jedynym sposobem na jego przełamanie jest zastosowanie formuły magicznej znanej jako Globalne Otwarcie Godfryda (w skrócie GOG, nazwanej na cześć twórcy)" Dodam że książka ma na okładce logo GOGa

Mały easter egg związany z pewnym pobocznym zadaniem.
 
Last edited:
jeśli mogę gra jest świetna fabuła jest idealnie zbalansowana misje podobnie ale mam wiele zarzutów do twórców 1) rynsztunek dla czego nie ma cechu wilka i żmii 2) zbroje nie są ciekawie zrobione pod względem wiedźmina 3) walka miało ponoć być dwa razy sory 3 razy więcej sekwencji walki niż 2 części 4) finishery jest ich za mało niż w 2 części po za tym dla czego przy bosach nie ma takich przerywników jak w przypadku lodowego giganta a gdzie jest misja z gryfem z prezentacji e3 2014 - i wiadomo wisienka na torcie grafika ładna bajkowa ale to miał być dark rpg a nie bajkowa produkcja - i gdzie mantikora cesarska no gdzie oj redzi serio !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Wybaczcie, ale nie chcę żadnych modów. Wymagam od Redów, że mają to poprawić, rozwiązanie proponowane przez osoby trzecie jest półśrodkiem. Tak naprawdę to chyba powinniśmy skakać z miejsca do miejsca, przez ten balans poziomów w zadaniach, ale z drugiej strony przecież na Skellige potwory mają wysokie poziomy od 16 chyba w górę już*na samym wstępie lokacji więc "z czym do ludzi"…

Nie chcę też psuć sobie rozgrywki i dostać 35lvl za szybko, wolę się postarać, ale nie chcę z drugiej strony sytuacji, która zmusza mnie w jakiej kolejności mam wykonywać zadania główne i poboczne.
 
Ufff, ponad 100 godzin już pękło, a ja wciąż mam do zwiedzenia praktycznie całe Skellige i ani myślę gonić z głównym wątkiem :p No i wreszcie mam zbroję Niedźwiedzia, nareszcie jako tako wyglądam :p


A Redom dziękuję za fanserwisowy quest z Ciri w saunie, wczoraj kilkadziesiąt minut spędziłem na moczeniu w kółko jej ręcznika :D A co najważniejsze, "różyczkę" Jaskółka ma na swoim miejscu :whistle:


PRAWIE... :p
 
Ufff, ponad 100 godzin już pękło, a ja wciąż mam do zwiedzenia praktycznie całe Skellige i ani myślę gonić z głównym wątkiem :p No i wreszcie mam zbroję Niedźwiedzia, nareszcie jako tako wyglądam :p

No no, przy mnie to Ty jesteś sprinter!
Ja mam ponad 182 h i jeszcze nie
uwolniłem zachrypniętego Bażanta ;)
 
Szanowni forumowicze, to kiedy ma być opcja tzw. NewGame+? Potwierdzone to jest? A jak już to kiedy? (gram na xboxone) Bo nie wiem, czy ruszać od nowa, czy poczekać na tę opcję.
 
Na czym ma polegać to NG+?
Rozpoczęcie całej fabuły od nowa, ale z zachowaniem ekwipunku, zdolności, levelu postaci itd. Też czekam na tę opcję, chcę już zaczynać grę od nowa, tym bardziej, że ominęło mnie co najmniej 10 ciekawych questów. A wolałbym zachować swój cały rynsztunek, karty gwinta, umiejętności.
 
Top Bottom