Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Też czekam na wiarygodne testy użytkowników forum.

Sam jeszcze Win 10 nie mam, ale bez pośpiechu - najpierw testy, a później ewentualna przesiadka. Jak w Wiedźminie 3 nie będzie co chwila wywalać sterowników karty (albo będzie to rzadsze), wówczas będę szczęśliwy :).
 
Wie ktoś jak dostać się do jaskiń pod diablim dołem? Czy dostanie się tam jest związane fabularnie z jakimś questem (jeśli tak, to jak nazywa się ten quest i gdzie go można znaleźć)? :)

PS. A jeśli nie to gdzie można znaleźć klucz do drzwi prowadzących do tych jaskiń?
 
Last edited:
Screen z neogafa, rozwala system :D
 
Last edited:
Myślę że jakby zebrac reakcje ludzi na najbardziej emocjonalny moment z gry, to było by coś pamiętliwego

Tutaj reakcja GamerMD83 wiadomo etatowej fanki CDPR i Wiedźmina, nikomu nie trzeba przedstawiać

 
Last edited:
Więcej reakcji - kathleenmms.

Trochę zazdroszczę niektórym tego wczuwania się w rolę. Ja na przykład na
martwą Ciri na wyspie mgieł
nie nabrałem się w ogóle.
 
A to ktoś się nabrał? :p Tu raczej chodzi bardziej o reakcję Geralta.

Oglądanie go załamanego i tulącego "martwą" Ciri tak czy owak robi swoje
 
Oj marzy mi się coś na kształt reakcji fanów na zakończenie sezonu Gry o tron.
Odrazu przypomniała mi się podobna kompilacja z krwawym weselem. coś pięknego.
Tutaj jakby więcej materiału zebrać z reakcji graczy, to ktoś może by zmontował. z tego coś na poziomie.
 
Myślę że jakby zebrac reakcje ludzi na najbardziej emocjonalny moment z gry, to było by coś pamiętliwego

Tutaj reakcja GamerMD83 wiadomo etatowej fanki CDPR i Wiedźmina, nikomu nie trzeba przedstawiać


Jak mnie ona strasznie irytuje :p
 
@froget67

Mnie najbardziej uderzyło, w tym materiale od GamerMD83, (poza zbytnią jej wylewnością ma się rozumieć - ale u niej to akurat norma :p ) to długość oraz ilość loading'ów w Wiedźminie 3 na PS4. Chyba jedyna rzecz, którą konsolowcy mogą zazdrościć posiadaczom PC (oraz dysku SSD :D ).

To ciągłe wczytywanie tak wybija z nastroju...
 
@froget67

Mnie najbardziej uderzyło, w tym materiale od GamerMD83, (poza zbytnią jej wylewnością ma się rozumieć - ale u niej to akurat norma :p ) to długość oraz ilość loading'ów w Wiedźminie 3 na PS4. Chyba jedyna rzecz, którą konsolowcy mogą zazdrościć posiadaczom PC (oraz dysku SSD :D ).

To ciągłe wczytywanie tak wybija z nastroju...
Fakt o tragicznym framerate nie wspominając, nie ma jak to szybki obrót kamerą w trakcie zadymy przy 20fps. wrażenia niezapomniane, no i te opóznienia z wczytywaniem cut-scenek.
Spodziewałem się tak wylewnej reakcji MD 83 wiadomo jak potrafi ekstremalnie przeżywać, jeszcze jak czytała książki to już całkiem.
 
No ale widzisz. Mnie reakcja Geralta nic nie robiła, bo na kilometr czułem, że to ściema. Trochę szkoda.

Gdybym nie oglądał trailerów to pewnie dałbym się nabrać (chociaż scena była tak zrobiona, że i tak się wzruszyłem ale pewnie byłoby ono mocniejsze gdybym nie był w 100% pewny, że żyje.), podczas gry nie zawsze analizujesz co mogłoby się dalej zdarzyć w szczególności pod wpływem emocji. Trailery mnie zepsuły, teraz już wiem, że trailerów do dodatków na pewno nie obejrzę.
 
Nie da się nikogo nabrać na śmierć (tak wczesną) drugiej głównej bohaterki. A już tym bardziej, że wcześniej pokazywano scenę jak Avallac'h "wysysa" z niej świadomość, rzuca jakiś czar. I jeszcze ta świecąca kula, od razu była wiadomo, że ma jakąś robotę z Ciri.
 
Nie da się nikogo nabrać na śmierć (tak wczesną) drugiej głównej bohaterki. A już tym bardziej, że wcześniej pokazywano scenę jak Avallac'h "wysysa" z niej świadomość, rzuca jakiś czar. I jeszcze ta świecąca kula, od razu była wiadomo, że ma jakąś robotę z Ciri.

Dlatego bardziej bym się zdziwił gdyby obrona Kaer Morhen potoczyła sie trochę inaczej.
To Geralt by zginął na oczach Cirii która nastepnie by wpadła w szał a dalszą część kończylibyśmy Vesemirem, taka osobista zemsta.
Taki twist zaskoczył by mnie maksymalnie
 
Nie brakuje oczywiście ciekawych wątków pobocznych, niezłych zadań czy postaci, ale rdzeń historii, główny jej nurt zdrowo mnie rozczarował (m. in. z tego względu uważam finał trylogii za, co najwyżej za niezły i zdecydowanie najsłabszy z cyklu).

Dobre. Pojechałeś pięknie. Bo spotkanie z Letho było takie znowu rewelacyjne..... ale oczywiście to twoja opinia.
 
Top Bottom