Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Witam, oriętuje się ktoś może czy jak mam zamiar zrobić platynę to czy trzeba mieć wszystkie trofea na jednym savie ? Głównie mi chodzi o jedno trofeum związane z fabuła które przegapiłem przez swoje wybory. Chodzi mi oczywiscie o trofe związane z platyna na PS4
 
Witam, oriętuje się ktoś może czy jak mam zamiar zrobić platynę to czy trzeba mieć wszystkie trofea na jednym savie ? Głównie mi chodzi o jedno trofeum związane z fabuła które przegapiłem przez swoje wybory. Chodzi mi oczywiscie o trofe związane z platyna na PS4

Nie no, niby czemu. Zrobisz zadanie, dostajesz trofeum, co za różnica na którym savie.
 
dzięki za odpowiedź a jeszcze mam pytanie czy zadania " Umarli się nie bronią " zalicza się do 100% ? Bo mam buga związanego z tą misją
Klucz nie wypadł z przywódcy bandytów, a jestem juz tak daleko w grze ( skończona fabuła ) że wczytanie z sava z tamtego momentu jest nie możliwe )
Ktoś się oriętuje czy będą naprawiać ten bug ?
 
REDzi na Pax Prime 2015. Nie wierzę w to, co widzę... :surprised: ;)
 
materiał z pax jasno pokazuje tym którzy twierdzą ze angielska wersja była pierwsza , która była tą oryginalną, również na naszym forum (nie bede wskazywał paluchem )było gro ludzi którzy upierali sie że gra była tworzona najpierw po angielsku--- taki wał , wiedzmin jest nasz :)
 
Na tej fotce z Pax Prime... to koń z rogiem, czy krowa z rogiem? Bo kanciaste toto jakieś. :p
(no nie mogłem się powstrzymać)
 
Last edited:
Phi, a gdy na kilka miesięcy przed premierą pisałem, że w pół roku po premierze W3 sprzeda się w 6-8 mln egzemplarzy to nikt mi nie chciał wierzyć.

Myślicie że w kolejne 2 tygodnie dobije do 6 mln ?
Ja sądzę że całkiem mozliwe :victory:


Choć życzę grze jak najlepiej, to absolutnie nie ma szans na taki wynik (np. w GB mimo utrzymania pierwszej pozycji sprzedaż spadła prawie o połowę).

hłe hłe :smile:
 
Last edited:
Brak nominacji w kategorii muzyka, podczas gdy znajduje się tam DA: I oraz Batman zakrawa na niesmaczny żart.

Oraz brak Rozenka w kategorii Best Performance :p

Brak W3 w kategoriach Best PlayStation/Xbox/PC Game też jest imho poważnym niedopatrzeniem. Bardzo mnie zdziwił brak W3 w kategoriach w których powinien się pojawić, miałby tam nawet być może szansę wygrać.

Tegoroczne gamingowe nagrody to jakiś wielki żart, jak nie nominowanie gier do poszczególnych kategorii (nie wspominając, że zaklasyfikowano Unravel do strategii) przed ich pokazem (gamescom), to teraz jeszcze to. Co się dzieje z tymi plebiscytami!? Za niedługo pewnie się okaże, że Wiedźmin 3 nawet nie będzie miał szansy walczyć o grę roku, bo nie będzie nawet nominowany, wymieniony. Szkoda słów... :/
 
Last edited:
Brak W3 w kategoriach Best PlayStation/Xbox/PC Game też jest imho poważnym niedopatrzeniem. Bardzo mnie zdziwił brak W3 w kategoriach w których powinien się pojawić, miałby tam nawet być może szansę wygrać.
W tych konsolowych nominacjach myślałem, ze chodzi o exclusivy? Tak samo w PC sa nominowane gry, ktorych nie ma na konsolach. Chyba ze sie mylę to wtedy porażka do potęgi.
 
Top Bottom