Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ale zauważ, że i tak pochwaliłem (nie tylko tutaj) zdecydowanie większą stabilność gry na Win 10. Tak więc, nie pluję na Wiedźmina wszemi i wobec, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja (jak to pewnie niektórzy twierdzą)

Może dlatego, że Twoje "chwalenie" Wiedźmina wciąż brzmi jakbyś narzekał. :D

Na Win 10 jest zdecydowanie lepiej "ułożona", ale mimo wszystko gra wysypała się u mnie ze cztery razy w Sercach i gdzieś piąć razy w około 50-ciu godzinach rozgrywki z podstawki.I tak bije to rekord "stabilności" wszelkich tytułów w jakie grałem.
 
Cóż poradzę, że jestem realistą.

Zauważam poprawę jednak wciąż daleko do "ideału" (specjalnie w cudzysłowie, bo wiem, że takie coś nie istnieje).
 
Nie wiem, może jakbyś nie kończył chwalenia stwierdzeniem, że Wiedźmin jest najgorzej "chodzącą" produkcją w jaką grałeś, rozjaśniłbyś nieco ten "imidż narzekacza". No ale tyle ode mnie, bo zaczynam offtopować.
 
Hej; ) Ja tutaj na chwilę tylko, mam prośbę. Ostatni raz grałem w Wiedźmina 3 w lipcu, teraz, kilka dni temu przeszedłem " Serca z Kamienia " Bardzo wróciła mi po tym ochota do gry i stąd moje pytania.

Zamierzam przejść grę po raz trzeci, oto pytania :

1. Czy macie jakiś pomysł na rozwój postaci który może mnie zaskoczyć czymś nowym ? Do tej pory grałem z umiejętnościami walki wręcz, wspomagając się znakami.Poziom trudności - Droga ku zagładzie. No i czy walka jest trudniejsza aktualnie tak jak w dlc ? po tym patchu 1.10 ? Czy w podstawce dalej na tym samym poziomie ?

2.Co trzeba zrobić aby przejść grę na 100 % ? I jak to się przejawia ? Jakieś konkretne trofeum po np. Ukończeniu wszystkich misji i odnalezieniu znajdziek ? Pozdrawiam!@
 
Ahaa ;d W sumie nie wiem czy znajdę tyle chęci, bo całą grę praktycznie znam na pamięć, ale chciałbym mieć ją ukończoną w 100 % gdyż jest dla mnie unikatowa ;)
 
Można iść w dowolne miejsce, przejść dodatek na początku, płynąć najpierw na Skellige (oczywiście fabularnie nie ma dziur, Redzi przygotowali dialogi, bo pierwotnie gracz mógł zacząć od dowolnego miejsca)
Czyli jednak quest z Dijkstrą i jego leśnym zwiadowcą z pokazu nie był szatańskim planem ukrycia tego prawdziwego? Cała pierwotna koncepcja poszła na ryby, gdyż trzeba było zrobić poziomy.
 
Czyli jednak quest z Dijkstrą i jego leśnym zwiadowcą z pokazu nie był szatańskim planem ukrycia tego prawdziwego? Cała pierwotna koncepcja poszła na ryby, gdyż trzeba było zrobić poziomy.
Dokładnie tak.
Taki przykład, wybrałem na początek Skellige:

 
Ale czy nie to samo się pojawi i przy normalnej grze? Osobiście nie próbowałem się zapuszczać na Skellige od samego początku, ale podejrzewam, że taką właśnie rozmowę zobaczymy, bo przecież Yennefer wysyła nas najpierw w inne miejsca.
Jak rozumiem, wizyta w Novigradzie na samym początku nie sprawi, że pojawi się quest z gryfem?

ed
Ale na przykład teraz trzeba również szukać pochodzenia Umy na Skellige, bo nie widzieliśmy go u Barona.
Rozumiem. To faktycznie interesujące. Tylko czy przypadkiem rozłożenie schematów nie jest dostosowane do zalecanego kierunku podróży? Raczej na nic nam się nie przydadzą maksymalnie ulepszone itemy, skoro nie będziemy mogli zrobić ich podstawowych wersji, które znajdują się zapewne w okolicach Velen. Nie wiem, czy są także dostępne w innych lokacjach.
Z drugiej strony po co lepsze przedmioty, skoro teoretycznie prawie wszystko ma być skalowane do poziomu Geralta. Równie dobrze można się nie rozwijać i biegać z podstawowym ekwipunkiem.
 
Last edited:
Ale czy nie to samo się pojawi i przy normalnej grze?
Przecież to nie mod dodaje dialogi i ścieżki do nich, to jest niemożliwe. Po prostu mówię, że teraz można normalnie tam iść, bo wcześniej ginęlibyśmy już na statku do Skellige albo pierwszym zadaniu w Novigradzie. A Redzi przygotowali kombinacje zadań i różną ich kolejność. Zadanie z gryfem dla Dijkstry raczej nie miało żadnego sensu fabularnie, no bo po co mu był ten łeb. Ale na przykład teraz trzeba również szukać pochodzenia Umy na Skellige, bo nie widzieliśmy go u Barona.

---------- Zaktualizowano 00:25 ----------

Raczej na nic nam się nie przydadzą maksymalnie ulepszone itemy, skoro nie będziemy mogli zrobić ich podstawowych wersji, które znajdują się zapewne w okolicach Velen. Nie wiem, czy są także dostępne w innych lokacjach.
Można również dostosować skalowanie przedmiotów i schematów. W opcjach jest suwak, aby przedmioty były na przykład maksimum dwa poziomy wyżej niż Geralt. Oczywiście mówię o zwykłych zbrojach (no, Niedźwiedź jest do dostania na An Skellig), wiedźmiński ekwipunek faktycznie jest w innych krainach.
 
Albo mi się wydaje, albo Wiedźmin 3 masakruje konkurencję w głosowaniu Global Game Awards we wszytkich ośmiu kategoriach, do których został nominowany. Statystyki pokazują, że zdobywa od 63% do 93% głosów w poszczególnych kategoriach, ale nie wiem, czy są to winiki całościowe, czy tylko z dnia wczorajszego.

Znowu przekręt z botami do głosowania? Kolejna inicjatywa narodowa? A może faktycznie w tym roku Wiedźmin nie ma żadnej konkurencji? :p

http://www.game-debate.com/awards/2015/nominee/the-witcher-iii

https://twitter.com/CDPROJEKTRED/status/667686793739943936
 
Bo nie ma, muzycznie, fabularnie ta gra totalnie gniecie wszystko. Takiej fabuły to jeszcze przez długi okres czasu żaden rpg nie będzie miał.
 
Najlepsza graficznie - wiedźmin 3- 87% na drugim miejscu battlefront-6% Hehe, dobre. Podejrzewam, że w nominacji do najlepszej strzelani również by go wyprzedził zyskując 80%. No ale oczywiście trzymam kciuki i życzę redom 8 statuetek. (czy co się tak dostaje za 1 miejsce)
 
Myślę że ludzie po prostu chcą ukarać Battlefront (niezbyt ciepło przyjęty przez społeczność), tak samo było z The Order.

Trudno, żeby liniowa strzelanka tworzona przez długi czas na jedną platformę nie wyglądała ładnie, nie uważasz?
 
Trudno, żeby liniowa strzelanka tworzona przez długi czas na jedną platformę nie wyglądała ładnie, nie uważasz?

Nie o to mi chodzi, dużo ludzi przy głosowaniu bierze pod uwagę nie tylko aspekt w którym owa gra została nominowana, ale także ich ogólne odczucia wobec tej produkcji. Dlatego W3 prawdopodobnie wygra (sam głosowałem na Dziki Gon) bo ludzie lepiej się przy nim bawili. Chociaż trzeba przyznać że Battlefront wygląda świetnie.

 
Top Bottom