Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ej bo kupiłem se dziwny perk - odbijanie bełtów -
Zawsze kopowałem tylko 1 poziom, teraz mam 3, ale Geralt pomimo bloku nie zranił nikogo odbitą strzała. Robię coś źle czy to błąd?

Sorka. Ale nie mogę się powstrzymać :) Zawsze lubiłem 3-cie miejsca :) Naciskasz blok w odpowiednim momencie. I W ODPOWIEDNIM MOMENCIE GO (ten blok znaczy się) ZWALNIASZ. I już.
Potrenuj i będzie OK. A zaraz (2 godziny około) potem będziesz miał związany z tym achievement. :)
 
Tak się tylko pochwalić chciałem :)
 
Fajnie się ostatnio zdziwiłem gdy się okazało że Eredin dostał Mega buffa już nie jest taką kamą do kwadratu co nie zadaje ovrażeń, jego zwykłe machnięcia mieczem to obrażenia rzędu 2000-2200 ! a nie jak kiedyś po 200-300 czyli głaskanie Geralta od razu ciekawiej i lepiej walka z nim wygląda.
 
Serio dostał buffa?
Jeśli tak to super, naprawdę tego potrzebował, to było idiotyczne że Król okazywał się banalny do pokonania. Jeszcze rozszerzą dialogi dając możliwość rozmowy z nim jak z Letho w W2 i już w ogóle będzie super.
 
Dostał buffa takie mam wrażenie, ale na NG+ sprawdzałem nie wiem jak w normalnym trybie czy też bije to 2000-2200 ale fajnie by było, bo chwila nieuwagi 3 szybkie (coś jak z Klucznikiem pierwszy wchodzi Geralt zachwiany i jak się spóznimy odskoczyć wchodzą wszystkie 3 ciosy za ponad 6000 a my zostajemy się na żyletce) no ale to NG+ nie wiem jak w normalnym trybie.
 
Last edited:
Ło, widzę, że tu Panowie wyświetla wam konkretne godziny grania na Gogu. Stąd moje pytanie, też wam tak długo aktualizowało rzeczywisty czas gry? Bo ja mam 65% ukończone, a wyświetlany czas to raptem 35h co oczywiście jest niemożliwe. Jakiś błąd, czy zaaktualizuje po przejściu gry?
 
Ło, widzę, że tu Panowie wyświetla wam konkretne godziny grania na Gogu. Stąd moje pytanie, też wam tak długo aktualizowało rzeczywisty czas gry? Bo ja mam 65% ukończone, a wyświetlany czas to raptem 35h co oczywiście jest niemożliwe. Jakiś błąd, czy zaaktualizuje po przejściu gry?
Nie, mi zawsze aktualizowało się na bieżąco. Czy twój GOG Galaxy nie jest przypadkiem ustawiony na tryb offline?
 
Ło, widzę, że tu Panowie wyświetla wam konkretne godziny grania na Gogu. Stąd moje pytanie, też wam tak długo aktualizowało rzeczywisty czas gry? Bo ja mam 65% ukończone, a wyświetlany czas to raptem 35h co oczywiście jest niemożliwe. Jakiś błąd, czy zaaktualizuje po przejściu gry?

Jeśli w trakcie gry Twoje połączenie z Internetem zostanie przerwane, to GOG chyba nie łączy się ponownie automatycznie. W ten sposób można niezauważalnie stracić parę godzin z licznika. Ja grę przeszłam trzy razy (jestem w trakcie czwartego), z czego dwa razy na najtrudniejszym poziomie (z wszystkimi questami) i mam zliczone mniej niż 150 godzin, co jest raczej średnio prawdopodobne.
 
Hmmm...Ani w Gogu nie widzę problemu, ani tym bardziej w moim łączu, także nie wiem czemu ta aktualizacja godzin u mnie przebiega dziwnie.
 
Gdyby nie moje zamiłowanie do grzebania w starociach, genealogie nadal leżałyby gdzieś na stronach archiwalnych ze zbugowanymi polskimi znakami :p

Chyba muszę swoją drogą poprawić notki owe - parę tych znaczków się niestety przedostało, a i przypisów parę durnych wypadałoby skasować.
 
Witam serdecznie. Czy ktoś z was spotkał w świecie Wiedźmina 3 ten oto dialog: ?

[video]https://youtu.be/dlq2t91ZUGw?t=56s[/video]
 
Top Bottom