Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ja od początku gram tylko na angielskiej, bo jest według mnie lepsza. Być może nie literacko, tego nie mogę stwierdzić ze względu na brak dostatecznego porównania, ale na pewno w odbiorze. Myślałem, że negatywne opinie o postaciach wynikały z całokształtu, a tutaj chodziło zwyczajnie o używany język i ton głosu. Jak cię słyszą, tak cię piszą. Obcy język nakłada dodatkowy filtr wygładzający wszelkie chropowatości. Bardziej go sobie wyobrażamy niż przyjmujemy dosłownie, a niedoskonałości nie są aż tak bardzo widoczne.
Do tego dochodzi fakt, że Geralt w wykonaniu Douga jest zdecydowanie bliższy mojej wizji tej postaci. Ciri za to tak średnio mi podchodzi. Pochwalę jeszcze Vesemira, bardzo dobrze zagrany.
Zakończę stwierdzeniem, że moja racja jest mojsza i wszelkie odmienne opinie będę ignorował.
 
Ale - fakt: krasnoludy ze szkockim akcentem - to jest faktycznie super. Z resztą - polemizowałbym, ale - co kto lubi.
 
Ale - fakt: krasnoludy ze szkockim akcentem - to jest faktycznie super. Z resztą - polemizowałbym, ale - co kto lubi.

Mógłbym ten post podpiąć pod kilku poprzednich dyskutantów, lecz ponieważ Cię lubię to podpiąłem do Twojego posta.
Jest to spowodowane tym, że jesteś jedynym, jak dotąd, moim oficjalnym przyjacielem na tym forum - więc cytowanie za darmo - co prawda Indeks Hirscha Ci od tego nie wzrośnie ale FiF-ek czyli Forumowy Impact Factor może się odrobinę wznieść:).

!!!!! Angielski Jaskier - dno i trzy metry mułu!!!!!!. Piaskowy Dziadek (kto pamięta ten wie :) zrobiłby to o niebo lepiej)
Nawet Miś Uszatek by go pokonał bez wielkiego wysiłku.

Jeśli chodzi o Triss to nie moge znieść jej głosu w wersji angielskiej (tak przesłodzony czasami że masakra).
A to się zmartwiłem. Lecz, ponieważ, jakoż, azaliż, aczkolwiek "tą razą" postanowiłem obie wylaszczone czarodziejki olać i zostać samotnym WWGMMSKnW (czyli Wielce Wypasionym Geraltowym Mucho Macho Starym Kawalerem na Wydaniu) to może jakoś to przeżyję.

Mam dziwne przeczucie, że ruska wersja będzie najlepsza. Yennefer jak super-inteIigentna (i mądra) Horpyna, Triss jak super-urocza ( i mądra) Anusia Borzobohata-Krasieńska - i co ja z tym zrobię kurna?

---------- Zaktualizowano 23:43 ----------

Zakończę stwierdzeniem, że moja racja jest mojsza i wszelkie odmienne opinie będę ignorował.

Pieprzysz :) Moja racja jest mojsza a nie Twojsza :).

BTW: Zaraz: Rozbierzmy to logicznie:

Twoja Racja jest Twojsza.
Moja Racja mojsza.
Ich racja jest ichniejsza.

Jeżeli moja jest ich to wygrywam 2:1.
Jeżeli Twoja jest ich to przegrywam 1:2.
Jeżeli Oni to mają w d...pie to jest remis 1.5 : 1.5.

Lecz jest oczywistym faktem, że bardzo wygodne jest przyjęcie założenia, że wszelkie niewygodne argumenty ignorujemy :).
 
Last edited:
Nie będzie, już jest :p

W tej materii jesteś nieobiektywny co potwierdzi nieomal każdy na tym forum kto wysłuchał:
https://www.youtube.com/watch?v=2Nd9pTQ4tN4

Lecz ponieważ, azaliż, aczkolwiek, jednakowoż Towarzysz Stalin rzekł onegdaj: "Ufaj! Lecz sprawdzaj!"

To bardziej hołduję zasadzie wyrażonej ogólnie w kawałku:
https://www.youtube.com/watch?v=QQznws6sses

A od ruskich wersji wolę czeskie:
https://www.youtube.com/watch?v=EaadAK72kWs

Kto wysłucha ze zrozumieniem - zapewne też polubi.
Jednak (o ile się nie mylę, czeskiej wersji W3, jeżeli chodzi o dubbing, nie ma:)) Biznes wygrał z sercem.

Ciri w "angolu" mnie nie przekonuje - może się jednak rozwinie. Lecz z pierwszego wrażenia wynika, że polska wersja Panny C jest lepsza.
But Red Baron is OK.


 
Last edited:


Haha normalnie nie mogę, babka wygtała internet Wiedźmin 3 Dziki Tron ... Szacun dla Konrada za zachowanie powagi sytuacji.

@Blashix Pisz poprawnie VULKAN nie VULCAN

 
Last edited:
No, ja nie wiem jak można nie wiedzieć, że gra nazywa się Wiedźmin 3: Dziki Dron. :what2:

[video=youtube;1ZHv-wkUZzc]https://www.youtube.com/watch?v=1ZHv-wkUZzc[/video]

---------- Zaktualizowano 19:42 ----------

A tak w ogóle to świetny materiał dobrali do pokazania W3 w śniadaniowym programie - trailer z finiszerami. Potem się dziwić, że gracze uznawani są za psychopatów i zwyroli skoro pokazuje się niezwykle efektowne porcjowanie człowieka. Nie można było zaprezentować zwykłą eksplorację i widoczki?
 
Last edited:
Co do "Dzikiego... Tronu" :crazy: Oto jest "ciennikarstwo" w najczystszej postaci. Ja rozumiem, że można nie być w temacie, czy, że można nie grać w gry, bo można, ale żeby tak przekręcić tytuł? :facepalm2:
 
Co ciekawe Pani jest prezenterką w youtubowym programie Xboxa, więc powinna być zaznajomiona z grami.
https://www.youtube.com/watch?v=HOCh41pLUW8


Prezenterka, to za dużo powiedziane. Raczej ozdoba, o gabarytach modelki, mająca na celu przyciągnąć męską część widowni, bądźmy szczerzy. Widziałem już takich kilka na polskich kanałach growych i bardzo niewiele z nich sprawiało wrażenie, że wie o czym mówi...
 
Last edited:
Tak samo jest po stronie Sony.
Niestety, jest tak jak mówił Inccub, to taki lep na "pryszczatych graczy" i gimbazę.
Jeśli już jakieś szczątkowe obeznanie jest to trzeba się cieszyć.
 
Tak samo jest po stronie Sony.
Wybacz ale nie zgodzę się z tym, dość często oglądam materiały od PS i Kinga zna się bez porównania lepiej na grach niż Marcelina z Xboxa. Na pewno nigdy nie powiedziałaby "Wiedźmin 3 Dziki Tron", nawet gdyby to miała napisane na kartce. A że przy okazji jest lepem na małolaty i nie tylko, cóż taką ma rolę :p
 
Top Bottom