Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Coś wiadomo kiedy będzie i czy będzie patch 1.13?
Strzelam, że na chwilę przed albo razem z dodatkiem.

PS. Gra wciąż ma poważne problemy, czy liczysz, że przemycą DX12? Pytam z ciekawości, bo od jakiegoś czasu nie siedzę w temacie.
 
Strzelam, że na chwilę przed albo razem z dodatkiem.

PS. Gra wciąż ma poważne problemy, czy liczysz, że przemycą DX12? Pytam z ciekawości, bo od jakiegoś czasu nie siedzę w temacie.

Serio gra ma poważne problemy? Jakie? Z tym DX12 to nie wiem :/
 
Dla tych co pisali że DX12 nic nie zmieni to byli w błędzie. Najnowsze testy Rise of Tomb Rider wykazują że z połączeniu ze słabszym CPU i lepszym GPU mamy 20FPS+.
Z wiedźminem może być to samo. A nie +\- 2FSP ;)
 
Dla tych co pisali że DX12 nic nie zmieni to byli w błędzie. Najnowsze testy Rise of Tomb Rider wykazują że z połączeniu ze słabszym CPU i lepszym GPU mamy 20FPS+.
Z wiedźminem może być to samo. A nie +\- 2FSP ;)

Skończ męczyć tym dx.12 bo to o trolling się ociera
Zejdź na ziemię, a jak taki rewolucyjny to podeprzyj to testami, zobacz sobie w temacie TR jaki rewolucyjny wyszedł DX.12, taki super że aż Iwanowi spadły klatki średnio o 11 ! a momentami poniżej granicy płynnośći, rzeczywiście rewolucja, Hitman aż cud że c chodzi przy tym jak wygląda to tragedia, nie wiem gdzie ty widzisz takie cuda, ochłoń i skończ męczyć wszystkich o DX.12.
 
Skończ męczyć tym dx.12 bo to o trolling się ociera
Zejdź na ziemię, a jak taki rewolucyjny to podeprzyj to testami, zobacz sobie w temacie TR jaki rewolucyjny wyszedł DX.12, taki super że aż Iwanowi spadły klatki średnio o 11 ! a momentami poniżej granicy płynnośći, rzeczywiście rewolucja, Hitman aż cud że c chodzi przy tym jak wygląda to tragedia, nie wiem gdzie ty widzisz takie cuda, ochłoń i skończ męczyć wszystkich o DX.12.

Dla top cpu i gpu spadki są, a dla słabszego cpu i topowego gpu wzrost 20FPS.

Testy Liptona mówią co innego :)

 
Nie wiem kto może Geralta ścigać w B&W za taki numer, pewnie wielki rój pszczółek który spowoduje ucieczkę Geralta i upuszczenie nadmiaru gotówki.


Pomysłowość ludzi nie zna granic, mi by do głowy nie przyszło tak kombinować.
 
Last edited:
Dobre... ale bardzo łatwe do naprawienia - RED'zi muszą tylko zrobić gniazdo (nie pszczoły) ulegające zniszczeniu po drugim/trzecim uderzeniu w niego znakiem aard.
 
Dobre... ale bardzo łatwe do naprawienia - RED'zi muszą tylko zrobić gniazdo (nie pszczoły) ulegające zniszczeniu po drugim/trzecim uderzeniu w niego znakiem aard.

Byłoby to (IMO) nadużycie na wolności artystycznej. Gościu stworzył nieomal arcydzieło w dziedzinie testowania gry - pełen szacun. Usunięcie tego glitcha potraktuję jako osobistą zniewagę dla mojego intelektu (o ile jakiś posiadam).
Do jasnej cholerki - jak ktoś chce kopać Aardem gniazdo pszczółek przez kilometr, żeby za ich pomocą (temporarily) zatłuc szkockoakcentowego krasnala, to ma do tego pełne prawo :)
Już i tak jestem obrażony trochę za usunięcie jedynego handlarza, który skupował bełty.
RED-dzi! Dajcie se na luz please:) Jak ktoś chce glitchować - jego brocha!
To niektórym też daje frajdę.
 
Last edited:
Jak to zobaczyłem, to od razu przypomniał mi się numer z garnkiem z Skyrima, tutaj widzę że wykazano się nie gorszą pomysłowością, myślę że część REDów chyba się nie spodziewała że Wiedźmin pozwala na takie kombinowanie.
 
Last edited:
Mam taki pytanie: czy tracę coś grając na patchu 1.08? Nie pamiętam w którym były te poprawki roślinności i graficzne, w 1.08?
Nie chodzi tylko o aspekty graficzne, ale jakieś znaczące rzeczy, które mogłyby coś popsuć?
 
Last edited:
Mam taki pytanie: czy tracę coś grając na patchu 1.08? Nie pamiętam w którym były te poprawki roślinności i graficzne, w 1.08?
Brak możliwości grania w dodatek, mnóstwo usprawnień, również oddalenie mgły, niekompatybilność z większością modów skryptowych. Jaki problem jest w pobraniu patcha?
 
Top Bottom