Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
 
Pisałeś wyżej że ten patch, powoduje np. brak możliwości grania w dodatek. To musi być nowy patch, bądź poprawka do patcha. Dlatego pytam, czy są na ten temat jakieś informacje ?.
 
Brak możliwości grania w dodatek, mnóstwo usprawnień, również oddalenie mgły, niekompatybilność z większością modów skryptowych. Jaki problem jest w pobraniu patcha?
Po 1.10 miałem taki problem:
http://forums.cdprojektred.com/threads/65715-Gra-doczytuje-się-podczas-cutscen-ścinki
A Serca z Kamienia czy patch 1.12 (z resztą jak się nie mylę patche 1.11 i 1.12 obejmują główie poprawki do SzK?) mnie na razie nie interesują. Chce się zaznajomić z podstawką. Póki co ukończyłem Biały Sad. Jedyna rzecz jaki mi się na, chwilę obecną, nie podoba, to to, że Gryf jest banalny, a kilka utopców czy gołoklatesów - wręcz przeciwnie. I tak jest pewnie do końca gry? No i zastanawiam się nad Better Combat Rebalance czy możecie polecić jakiś lepszy albo jakieś wskazówki?
Sporym ułatwieniem jest też wcinanie jedzenia + Jaskólka i życie szybko wraca do pełni. To trochę taki wolniejszy godmode.
 
Po 1.10 miałem taki problem:
http://forums.cdprojektred.com/threads/65715-Gra-doczytuje-się-podczas-cutscen-ścinki
A Serca z Kamienia czy patch 1.12 (z resztą jak się nie mylę patche 1.11 i 1.12 obejmują główie poprawki do SzK?) mnie na razie nie interesują. Chce się zaznajomić z podstawką. Póki co ukończyłem Biały Sad. Jedyna rzecz jaki mi się na, chwilę obecną, nie podoba, to to, że Gryf jest banalny, a kilka utopców czy gołoklatesów - wręcz przeciwnie. I tak jest pewnie do końca gry? No i zastanawiam się nad Better Combat Rebalance czy możecie polecić jakiś lepszy albo jakieś wskazówki?
Sporym ułatwieniem jest też wcinanie jedzenia + Jaskólka i życie szybko wraca do pełni. To trochę taki wolniejszy godmode.
Ja bym jednak uaktualnił do 1.12, bo warto moim zdaniem,

-zmiany w zarządzaniu inwentarza, możliwość podpięcia 4 mikstur do szybkiego używania,
pokazanie czasu działania olejów,
naprawienie kilku istotnych błędów w bulidach gry (god-mode na rafardzie)



i przede wszystkim ( w moim przypadku) gra chodzi znacznie lepiej na 1.12, tam gdzie wcześniej było tak sobie czyli Novigrad i Oxenfurt miejsca stricte "prockowe"
patch ten dał mi średnio ~5fps lub więcej zysku... więc może być róznica zauważalna.


Chwilka odprężęnia


 
Last edited:
Chwilka odprężęnia

Dzięki ci piękne dobry człowieku! Bardzo ładnie wynalazłeś.

@Marcin Momot - zalatuje lizusostwem, ale cóż tam --> proszę przekazać pracownikom całego studia, iż niezmiernie cieszę się / cieszymy się jako forumowa, wiedźmińska brać, iż zgarneliście absolutnie wszystko ( na muzykę się focham, ponieważ IMHO niedoceniona odpowiednią ilością statuetek), co do zgarnięcia było. Dla mnie osobiście najpóźniej po 3h od momentu odpalenia W3 jasne było, iż przepadłam i W3 będzie grą absolutnie wyjątkową - nieprzespane noce spędzone w Velen bądź też na Skellige; kace moralne po dokonaniu wielu decyzji, które ostatecznie okazały się rzeczywiście mniejszym złem; postaci, których nie jestem w stanie mimo najlepszych chęci zapomnieć i nieustanna chęć powrotu do gry sprawiły, że 2015 GOTY należy do Was. Moje osobiste. 252 do Waszej kolekcji. Nieoficjalne.
Mimo, iż nieraz narzekaliśmy na forum na pewne zapowiedzi dt. gry (owszem, nadal osobiście nie przepadam za kamerą) to i tak po cichu mieliśmy nadzieję, że pokonacie wszystkich na placu boju. Teraz stało się to faktem, gdyż Wiedźmin 3 został najczęściej nagradzaną grą w historii. Szczerze gratuluję. Rozbudujcie hol, co by Wam się wszystko pomieściło. I pamiętajcie, iż my gracze niezmiernie szanujemy waszą pracę i to, że nas słuchacie. Mam nadzieję, że po przemieszaniu ligi na rynku RPG nie ulegnie to zmianie. Nie wyobrażam sobie, że moglibyście się zmienić w jakąś zadufaną we własne wyniki i osiągnięcia korporację. I wydawać nowe Wiedźminy co 3 miesiące.
Z mojej strony tyle. Pięknie za Wiedźmina 3 dziękuję. Nowy zasilacz do blaszka, będzie się działo ;)
 
I pamiętajcie, iż my gracze niezmiernie szanujemy waszą pracę i to, że nas słuchacie. Mam nadzieję, że po przemieszaniu ligi na rynku RPG nie ulegnie to zmianie. Nie wyobrażam sobie, że moglibyście się zmienić w jakąś zadufaną we własne wyniki i osiągnięcia korporację.

Jestem za stary by nie móc sobie tego wyobrazić :(. Tym nie mniej dzieło powstało wielkie. A co z tym RED-dzi zrobią - ich Pacta Sunt Servanda lub non sunt (oby nie).
 
Dzięki ci piękne dobry człowieku! Bardzo ładnie wynalazłeś.

@Marcin Momot - zalatuje lizusostwem, ale cóż tam --> proszę przekazać pracownikom całego studia, iż niezmiernie cieszę się / cieszymy się jako forumowa, wiedźmińska brać, iż zgarneliście absolutnie wszystko ( na muzykę się focham, ponieważ IMHO niedoceniona odpowiednią ilością statuetek), co do zgarnięcia było. Dla mnie osobiście najpóźniej po 3h od momentu odpalenia W3 jasne było, iż przepadłam i W3 będzie grą absolutnie wyjątkową - nieprzespane noce spędzone w Velen bądź też na Skellige; kace moralne po dokonaniu wielu decyzji, które ostatecznie okazały się rzeczywiście mniejszym złem; postaci, których nie jestem w stanie mimo najlepszych chęci zapomnieć i nieustanna chęć powrotu do gry sprawiły, że 2015 GOTY należy do Was. Moje osobiste. 252 do Waszej kolekcji. Nieoficjalne.
Mimo, iż nieraz narzekaliśmy na forum na pewne zapowiedzi dt. gry (owszem, nadal osobiście nie przepadam za kamerą) to i tak po cichu mieliśmy nadzieję, że pokonacie wszystkich na placu boju. Teraz stało się to faktem, gdyż Wiedźmin 3 został najczęściej nagradzaną grą w historii. Szczerze gratuluję. Rozbudujcie hol, co by Wam się wszystko pomieściło. I pamiętajcie, iż my gracze niezmiernie szanujemy waszą pracę i to, że nas słuchacie. Mam nadzieję, że po przemieszaniu ligi na rynku RPG nie ulegnie to zmianie. Nie wyobrażam sobie, że moglibyście się zmienić w jakąś zadufaną we własne wyniki i osiągnięcia korporację. I wydawać nowe Wiedźminy co 3 miesiące.
Z mojej strony tyle. Pięknie za Wiedźmina 3 dziękuję. Nowy zasilacz do blaszka, będzie się działo ;)

Dzięki za miłe słowa - na pewno prześlę dalej.:)
 
Wiedzmin 3 szybkie pytania

Witam mam pytania"
1. Czy w W3 moby odradzaja sie co jakis czas.
2. Czy jest jakis wykazy kupcow, kowali, platnerzy u ktorych sa najlepsze ceny skupu.
 
1. Tak
2. Nie

Odnośnie drugiegu punktu kłóciłbym się i to mocno, bo niektórzy mają lepsze ceny, inni gorsze ale.... różnice nie są duże
Ogólnie zasada jest taka że w mieście dadzą więcej za towar niz w Wrońcach, a tym bardziej gdzieś na wsi

Ogólnie z grubsza jeśli idzie o ceny można powiedzieć tak
Novigrad->Oxenfurt->Kaer Trolde -> wioski na Skellige -> wioski w Velen

-Najjlepsze ceny za miecze daje Hattori, a dalej to już miecznik w Novigradzie, i Kowal .. reszta w zasadzie na takim samym poziomie płatnerz w Novigradzie , w Oxenfurcie i tamtejsi kowale, reszta ma ceny trochę już mniejsze.
 
2. Czy jest jakis wykazy kupcow, kowali, platnerzy u ktorych sa najlepsze ceny skupu.
Ofirski zaklinacz z SzK staje się prawie idealnym "all in one" (kupcem i rzemieślnikiem), jak się wypełni jego quest. Co wprawdzie zawiera zapłacenie mu dość sporej kasy. No i prawie, bo niestety nie skupuje skór (swoją drogą, ktoś je skupuje poza karczmarzami... którzy rzadko kiedy mają dosyć kasy?).
 
Z tego co poczytalem na stronach najlepasz kase daje kupiec/zebrak z doków w Novigardzie 100% ale trzeba kupowac butle i nastepnie sprzedawac komus z zasobym portfelem tak 2-3k golda.
 
Ofirski zaklinacz z SzK staje się prawie idealnym "all in one" (kupcem i rzemieślnikiem), jak się wypełni jego quest. Co wprawdzie zawiera zapłacenie mu dość sporej kasy. No i prawie, bo niestety nie skupuje skór (swoją drogą, ktoś je skupuje poza karczmarzami... którzy rzadko kiedy mają dosyć kasy?).
Alchemik w krematorium co skupuje trofea, daje najlepsze ceny w grze za skóry, nikt nie moze się z nim równać, no ale albo sprzedajemy mu trofea albo skóry..
Niestety tylko 500 koron przy sobie.




Ciekawa opinia nt. Dzikiego Gonu z perspektywy osoby która nie była zainteresowana nim, a kupiła grę dopiero pod wpływem gradu nagród GOTY (trochę porównań do rozczarówującego wg niego F4 I do innych tytułów)
 
Last edited:
Top Bottom