Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Niedługo kończy się miesiąc, a jestem niemal pewien, że w kwietniu coś usłyszymy.

Zresztą, jesteśmy pewnie jakieś trzy miesiące przed premierą - po co się spieszyć?
 
Dać powód do fali hejtu. Czy kto co tam woli.

Downgrade? ;) ...

 
Tak sobie przy kawie myślę, co tym razem zadzieje się tego pierwszego kwietnia. :coffee: Pozamieniane słowa były, śmieszne filmiki były... ::thinking:
 
Ja to bym chciał coś na wzór zwiastuna gry z Jaskrem w roli głównej, jak to było 2-3 lata temu. To było coś pięknego. :D
 
Dla mnie jeszcze lepszym żartem byłoby, gdyby ogłoszono, że Bagiński zrezygnuje z reżyserowania wiedźmina, a jego miejsce zajmie Uwe Boll. (Choć pewnie nikt by się na to nie nabrał)
 
Dla mnie jeszcze lepszym żartem byłoby, gdyby ogłoszono, że Bagiński zrezygnuje z reżyserowania wiedźmina, a jego miejsce zajmie Uwe Boll. (Choć pewnie nikt by się na to nie nabrał)
To już kiedyś było bodajże na filmwebie. Ogłoszono, że Uwe Boll zabrał się za ekranowego wiedźmina i że Geralta zagra Nicholas Cage.

Zdumiewająca ilość ludzi to łyknęła, ale cóż - filmweb.
 
Na pewno, od strony RED'ów ,nie będzie newsów (żartów) związany z filmem - są to dwie niezależne produkcje.

Może jednak informacją na 1 kwietnia będzie zdradzenie zawartości edycji kolekcjonerskiej ostatniego dodatku, do której zostanie dołączona poniższa buteleczka ;)...

 
Top Bottom