Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ja tam - wedle GoG - mam prawie 380 godzin w Wiedźminie 3.
Składają się na to dwa pełne przejścia (jedno bez Serca ) i kilkanaście luźnych godzin szwendania się po świecie.
 
I jeszcze jedno, coś się kroi :p. Pamiętacie rebusy od Michała Platkow-Gilewskiego? Jest nowy!
O tu: https://twitter.com/michalpg/status/733198975826862080

Chyba "Shit load of staff stuff today" jest właściwym rozwiązaniem rebusa. Znaczy, że coś grubego się jednak kroi. Tylko w takim razie skąd Michał wziął czas na układanie rebusów? :D

Ja tam - wedle GoG - mam prawie 380 godzin w Wiedźminie 3.
Składają się na to dwa pełne przejścia (jedno bez Serca ) i kilkanaście luźnych godzin szwendania się po świecie.

Jak można do Wiedźmina podchodzić bez serca?
;)

______________________________________
@Szincza - poprawione, my bad :).
 
Last edited:
To i ja dołączę się do życzeń - 100 lat Redzi! Obyście z każdym kolejnym projektem jeszcze bardziej się rozwijali i podnosili poziom, do którego będzie musiała równać reszta branży. ;)

Nie pamiętam, kiedy ostatni raz miałem tyle frajdy, co przy W3 i Sercach z Kamienia. Chipsy i Cola :)P), tzn. Krew i Wino zapowiada się nie mniej genialnie, za co wypada Wam gorąco podziękować.
 
W takim razie czekamy na wysyp materiałów. Pierwsze wideo z Japonii już się pojawiło w temacie z linkami :)

PS. Właśnie po dłuższej przerwie od Wieśka chciałem włączyć grę i pojawiła się aktualizacja klienta GOG i wiecie co? Pojawił się polski język :D

Nie wiem czy dodano go wcześniej czy dopiero teraz, ale widać, że klient jest chyba coraz bliżej wyjścia ze statusu beta. Do przetłumaczenia zostały jeszcze trochę treści, ale przyznam, że program od razu przyjemniej się obsługuje w ojczystym języku.

Dla mnie to taki miły prezent z okazji urodzin "Wieśka 3"
 
PS. Właśnie po dłuższej przerwie od Wieśka chciałem włączyć grę i pojawiła się aktualizacja klienta GOG i wiecie co? Pojawił się polski język :D

Niemożliwe...

Ja pamiętam jak od jakieś czasu GoG chciał mi się zaktualizować ale jakoś samoczynnie nie mógł tego zrobić - chyba będę musiał ściągnąć klienta bezpośrednio ze strony.
 
Jestem chyba jedyną osobą, której nie wskoczył polski język na Galaxy :|

Tak, tak, mam zaznaczone 'enable languages with limited support', a program był wielokrotnie resetowany.
 
Sto lat, błagam wypuśćcie w przyszłym roku. Wiedźmin 3 GOTY ze wszystkimi DLC, łatkami i rozszerzeniami na pokładzie. Kupię drugi raz 100%.
 
błagam wypuśćcie w przyszłym roku. Wiedźmin 3 GOTY ze wszystkimi DLC, łatkami i rozszerzeniami na pokładzie. Kupię drugi raz 100%.
Mogę z czystym sumieniem powiedzieć to samo. Ładnie to zapakujcie i wypuśćcie. Plox...

 
Mam takie króciutkie, techniczne pytanie. A mianowicie sugerowany poziom Geralta dla dodatku "Krew i wino" waha się pomiędzy 34 a 35 poziomem jego doświadczenia. To prawda, nie ulega wątpliwości, więc skoro ja mam 39 poziom doświadczenia to niektóre zadania będą podświetlone na szaro czyli nie będą przynosić żadnych punktów umiejętności czy tak? Zostanie to w jakiś sposób rozwiązane?
 
Mam takie króciutkie, techniczne pytanie. A mianowicie sugerowany poziom Geralta dla dodatku "Krew i wino" waha się pomiędzy 34 a 35 poziomem jego doświadczenia. To prawda, nie ulega wątpliwości, więc skoro ja mam 39 poziom doświadczenia to niektóre zadania będą podświetlone na szaro czyli nie będą przynosić żadnych punktów umiejętności czy tak? Zostanie to w jakiś sposób rozwiązane?
Skoro u ciebie różnica poziomów wynosi tylko pięć, to chyba nie będziesz stratny.
 
Mam takie króciutkie, techniczne pytanie. A mianowicie sugerowany poziom Geralta dla dodatku "Krew i wino" waha się pomiędzy 34 a 35 poziomem jego doświadczenia. To prawda, nie ulega wątpliwości, więc skoro ja mam 39 poziom doświadczenia to niektóre zadania będą podświetlone na szaro czyli nie będą przynosić żadnych punktów umiejętności czy tak? Zostanie to w jakiś sposób rozwiązane?

"Widełki" dot. zadań to 6 poziomów w górę i w dół (czyli, dajmy na to, na poziomie 15 dostaniesz EXP za zadanie na 10, ale za takie na 9 już nie). Więc, zakładając, że kolejne zadania nie będą miały niższego lvla sugerowanego, będziesz dostawał EXP normalnie.
 
Dużo zależy też od tego ile Exp dostanie się za pierwsze zadanie. Widziałem gdzieś na gameplayu że 400 więc w końcu będzie się stratny.
 
Kilka z pierwszych zadań, na które trafiłem w trakcie gry były też na poziom 40 i wzwyż.

Nie ma strachu.
 
Witam,
Zainstalowałem właśnie W3 na swoim laptopie. Gdy próbuję odpalić grę włącza mi GOG Galaxy.. Który natomiast nie wyszukuje mi W3. Jakaś porada??
_
Gra z płyty.
_
Dobra pobrałem skrót i gra się odpala ale.. Gog Galaxy nadal mi nie wyszukuje Wiesia. I teraz nie wiem jak z aktualizacjami.. Czy chociażby sprawa dodatków. Jakbym chciał teraz Serca zainstalować? Bo tak się składa że.. Mam.
__


Ok już mam wszystko. Pomoc niepotrzebna;d
 
Last edited:
Witam. Przeszedłem wiedźmina 1 kilka razy, wiedźmina 2 raz, i jeszcze nie grałem w W3 bo mam za słaby PC ale już mogę w niego grać. Czekać na patch 1.20? Czy przechodzić na 1.12.1?
 
Top Bottom