Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
U mnie też działa, ale nie mam pojęcia jak odtwarzać te zdjęcia, są na ich stronie niby jakieś porady ale jest to kompletnie niejasne dla mnie.
 
help :(
miał ktoś buga w misji - "na cieńkim lodzie" ?!
Caranthir stoi i stoi i stoi ...
tłukę go i tłukę go i tłukę go ...
i w zasadzie to przez to nie mogę ukończyć z nim walki ...
nic nie pomaga :(
 
U mnie też działa, ale nie mam pojęcia jak odtwarzać te zdjęcia, są na ich stronie niby jakieś porady ale jest to kompletnie niejasne dla mnie.
Sprawdziłem u mnie też działa, ale tylko częściowo bo jak zapiszę obraz w 360* to zżera to tylko miejsce na dysku a samego pliku nigdzie nie ma. A powinno się zapisać w User-Wideo-The Witcher 3. Normalne screeny działają dobrze ale niestety tutaj coś się ewidentnie schrzaniło.
 
U mnie to samo normalne screeny jak i w wersji high res działają, ale 360 nie bardzo, tak czy siak fajna zabawka bardzo prosty interfejs i kilka opcji do modyfikowania zapoczątkuje fale nowych screenów.
 
A ja sprawdzałem wszystkie opcje i tylko normalne screeny mi działają, reszta tylko zabiera miejsce a ich nie ma i nawet nie wiem jak to pousuwać skoro tego nie ma, chyba będzie to trzeba zgłosić Nvidii.
 
Dobra, działa. Musiałem wywalić Absolute Camera - chyba tam coś wchodziło w konflikty ze skrótem od zielonych. Chociaż sam już nie jestem pewien czy tam tkwił problem bo zweryfikowałem pliki gry i przeinstalowałem sterowniki.

Tak czy inaczej chyba nie wszystko działa do końca tak jak powinno :p ...

 
Też chciałbym wiedzieć :D chodzi o to że ten fragment pomieszczenia jest nienaturalnie oświetlony? panie takie kwiatki to co kilka minut można zobaczyć jak się bardzo szuka, to jest po prostu gra.
 
Chodzi o to, że w pokazanym miejscu powinno być okno, a w trybie Ansela (i na zdjęciach) jest "czarna płachta".
Widać narzędzie/gra w tym trybie ma problem z pewnymi przezroczystymi powierzchniami.
 
Faktycznie jak się bardziej przyjrzałem to wygląda to na brak tekstury w tamtym miejscu, to już jest poważne błąd. A jak w innych pomieszczeniach sprawa wygląda? ja testowałem na razie tylko na otwartej przestrzeni i tam wszystko wyglądało dobrze. A i jeszcze na jakiej karcie robisz screeny gtx970? ciekawi mnie na jakich ustawieniach grasz.
 
Sprawdziłem u mnie też działa, ale tylko częściowo bo jak zapiszę obraz w 360* to zżera to tylko miejsce na dysku a samego pliku nigdzie nie ma. A powinno się zapisać w User-Wideo-The Witcher 3. Normalne screeny działają dobrze ale niestety tutaj coś się ewidentnie schrzaniło.

Sprawdź w nvidia gefroce experience lokalizacje zapisu materiałów z gier rejestrowanych przez shadow play

---------- Zaktualizowano 19:40 ----------

Czy jakaś przeglądarka do zdjęć obsługuje panoramy 360?

wrzuć na facebooka screena
 
Sprawdź w nvidia gefroce experience lokalizacje zapisu materiałów z gier rejestrowanych przez shadow play
Zrobiłem jak napisałeś, lokalizacja była identyczna jak ta w której zapisują się screeny z Ansel, jednak mimo zmiany tejże lokalizacji dodatkowe opcje nie działają nadal a co więcej screeny zapisują się tam gdzie się zapisywały czyli w Wideo.
 
@remek21

To chyba jakaś wyjątkowa przypadłość Kear Trolde.

W innych (sprawdziłem tylko kilka) pomieszczeniach z szybami jest w porządku. Oczywiście, że gram na GTX 970 i ustawieniach Uber.
 
Top Bottom