Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
I_w_a_N;n6931070 said:
@robert70r

Poczekaj z oceną do ukończenia gry.

Kilka istotnych (i masa mniejszych wnerwiających) wad jednak jest...


Np. bardzo krótki i mocno średni soundtrack eksploracyjny i bardzo kiepski nocny ;) Ale ogólnie, to znowu mnie naszła ochota zagrać ;)
 
Cześć, niedawno zacząłem grę i chciałem zapytać czy wszystkie wioski są że się tak wyrażę, monotematyczne? Na chwilę obecną dopiero co liznąłem Skellige, Velen i Novigradu nie zwiedziłem dokładnie, jednak trochę irytujące jest że większość wiosek to albo drewniane chaty, kryte strzechą (NMS), albo kamienne (Skellige), nie ma żadnej mieściny podobnej do Flotsam (siedzibę barona pomijam), czy Vergen? Tym bardziej że na artworkach z artbooka są choćby domy zrobione z łodzi itp.
 
@Glars A no.. Wioski są tą tak samo powtarzalne jak i muzyka eksploracyjna, która jest najsłabsza z całej trylogii ;) Ale nie ma co narzekać. Jest przecież Oxenfurt i spory Novigrad ;)
 
Siema kochani! Dawno mnie tu nie było, niestety nie mogę stwierdzić, iż nastroje się zmieniły. Narzekania nadal te same :p
Ale patrzcie patrzcie, co już ujrzało światło dzienne:


W_Wallace - no spójrz, jak ją broni. Nawet jak go ładuje kulami ognia (jakieś bliżej nieokreślone wspomnienia z W2 mnie nawiedzają) :D

Uwaga, dokonuję szybkiej oceny filmiku: dobry klimat, porywająca i epicka muzyka, na widok półgębka nawet grzyby się pomarynowały, ale no plisss... odbijanie ognia mieczem?!? NIE.
 
Lotherien;n7639400 said:
Siema kochani! Dawno mnie tu nie było, niestety nie mogę stwierdzić, iż nastroje się zmieniły. Narzekania nadal te same :p
Ale patrzcie patrzcie, co już ujrzało światło dzienne.

Uwaga, dokonuję szybkiej oceny filmiku: dobry klimat, porywająca i epicka muzyka, na widok półgębka nawet grzyby się pomarynowały, ale no plisss... odbijanie ognia mieczem?!? NIE.

Kalendarz im lepiej wyszedł...
 
Ale słaby ten filmik.. Czasami lepiej nie wypuszczać czegoś w ogóle, jeśli nie wygląda to wystarczająco przyzwoicie.
 
Filmik jest fajny, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to fanowskie przedsięwzięcie. Ten "First Hunt" też ciekawy.
 
Lotherien;n7639400 said:
no spójrz, jak ją broni.

Dżentelmen w każdym calu :D Pewnie czarna harpia nasłała na nich to coś, bo nie mogła znieść, że Geralt jest szczęśliwy z Triss :p
 
Maul ma pod tym makijażem strasznie sympatyczną paszczę i trochę mi psuje wrażenie. W sensie, że ten typ urody kojarzy mi się z kimś określanym mianem "poczciwego" czy "dobrodusznego" i nijak mi do badassa Geralta nie pasuje. W kalendarzu to mniej wychodzi, bo fotki, ale też miejscami widać :p #drogiebravojakżyć?
 
Nars;n7963030 said:
Ciekawy filmik poświęcony animacjom z dodatków do trzeciego Wiedźmina.

[video]https://vimeo.com/189761264[/video]

Chciałem polubić na vimeo a okazało się, że już to dawno zrobiłem xD
 
Dlaczego na sprzęcie Core i5 4690k, gtx 970 asus strix, 16 GB DDR3 2400 Mhz G.Skill, Win7 64bit i na dysku ssd crucial mx200 250 gb mam w grze dość częste sekundowe ścinki co chwilę w novigradzie i oxenfurcie? Są to dość duże spadki taki z 50-55 fps do trzydziestu paru ?
 
Top Bottom