Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
MM360 said:
Za wcześnie na takie pytania - jednak patrząc na dotychczasowe wydania naszych gier, myślę, ze odpowiedź nasuwa się sama:).

Ubiegając resztę pytań o W3 - wszystko co możemy powiedzieć na chwilę obecną, będzie w ciągu najbliższych dwóch tygodni ujawnione na stronie magazynu Game Informer - pamiętajcie więc, żeby odwiedzać ją często:).

A wiadomo kiedy GI uraczy nas nowymi informacjami na temat W3. Od kilku dni jest cisza jak makiem zasiał (nie jestem zaznajomiony z praktyką GI w tych kwestiach). CZy te nowe informację, to tylko infor które można przeczytać w samym magazynie czy też może coś nowego jak wywiady itp.
 
MM360 said:
Ubiegając resztę pytań o W3 - wszystko co możemy powiedzieć na chwilę obecną, będzie w ciągu najbliższych dwóch tygodni ujawnione na stronie magazynu Game Informer - pamiętajcie więc, żeby odwiedzać ją często:).

Ostatnie i już :)/> Czy materiały dotychczas ujawnione przez GI to wszystko w sensie zawartość czasopisma. Czy jednak możemy się spodziewać jakichś nowinek?

Edit: Robercie pozwoliłem sobie na Twoją sygnaturkę :)!
 
robert70r said:
Marcin, a ten teaser, to w ten weekend, czy następny?

Nie wiem skąd te rozmowy o teaserze:( Title Reveal to był jedyny autorski materiał filmowy, który planowaliśmy na najbliższy czas.

Pocieszę Was jednak - będą inne materiały ale na stronie GI:)
 
Czasami jak tak patrze na to forum to aż mi żal redów. Przecież te fanatyki was zajadą na śmierć. Trzeba było siedzieć cicho do tego 2014 albo później i wywalić nagle,, MAMY WIEDŹMINA 3!!!! HA HA tere fere. Nic wam nie powiemy chcecie coś wiedzieć to se kupcie''
 
MM360 said:
Wszystko w swoim czasie:)

Kolejne 50mb?:D/>/> Nie no żartuje... I fajną koszulkę dostałem. ;)/>/> Tylko mam prośbę jak będzie ruszali z sprzedażą EK W3 to tak żeby każdy mógł kupić (sobota wieczór?;)/>)

Ps. Pamiętajcie o polskich miesięcznikach - dzięki wam CDA zacząłem regularnie kupować - i za to również dziękuje. ;)/>
Pps. Na ile czasu i materiału GI ma wyłączność? Bo wolałem jak Polacy mieli wyłączność na różne fajne materiały, ale rozumiem - trzeba iść w stronę zachodu, a GI to największa(?) gazeta o grach. ;)

@Dół Będzie pewnie news, że na stronie GI coś się pojawiło
 
W kwestii tego game informera. Nie bardzo wiem jak znalezc dodatkowe materialy, ktore sa podobno na ich stronie. Widze jedynie glowny artykul oraz odsylacz do huba, ktory ma zawierac te dodatkowe informacje ale jest pusty. Czy to cos u mnie nie dziala czy cos zle szukam?
 
MM360 said:
Nie wiem skąd te rozmowy o teaserze:( Title Reveal to był jedyny autorski materiał filmowy, który planowaliśmy na najbliższy czas.

Pocieszę Was jednak - będą inne materiały ale na stronie GI:)

Piotr Gnyp, świadomie, bądź nie sporo namieszał... Esz... Dzięki, za sprostowanie. :]
 
MM360 said:
Oczywiście, że będzie:)

To super tylko kiedy i oby info było jak najwięcej

MM360 said:
Nie wiem skąd te rozmowy o teaserze:( Title Reveal to był jedyny autorski materiał filmowy, który planowaliśmy na najbliższy czas.

Pocieszę Was jednak - będą inne materiały ale na stronie GI:)

Z tego co wiesz taki teaser to dla nas pryszcz my od razu na Gameplay liczymy :p
 
wiedmaan said:
Spoko właśnie dostałem orena w tyłek za opiekuńczość

Mam dziś dobry dzień. Naprawiłem, nie wiem, na jak długo. :D

wiedmaan said:
Oczywiście, że będzie:)

Aaaa... :)

[media]http://www.youtube.com/watch?v=Sx46orhRwU0[/media]
 
wiedmaan said:
/> Spoko właśnie dostałem orena w tyłek za opiekuńczość

Powinieneś dostać więcej za to:
Nic wam nie powiemy chcecie coś wiedzieć to se kupcie
Gdyby Redzi chcieli to byśmy płacili za każde patche, ER, dodatkowe przygody a tego nie robią. Kasa się liczy no ale bez przesady ważne że kręcą ich gry tak jak nas. I robią to co kochają a to bardzo trudne sam o tym dobrze wiem studiując to.
 
raisond said:
W kwestii tego game informera. Nie bardzo wiem jak znalezc dodatkowe materialy, ktore sa podobno na ich stronie. Widze jedynie glowny artykul oraz odsylacz do huba, ktory ma zawierac te dodatkowe informacje ale jest pusty. Czy to cos u mnie nie dziala czy cos zle szukam?

Ten hub narazie zawiera jedynie odniesienie do informacji o okładce GI, powinieneś widzieć link "cover reveal". Wydaje mi się że jak pojawi się coś więcej to pod tym linkiem pojawi się coś więcej oraz będzie to również ogłoszone jako news na stronie GI
 
He, proponuję niektórym userom wydalić te połknięte kije od mioteł. Aleście sztywni...
Może Kolega Wiedźmaan żartował.Pomyślał ktoś? :D
 
MM360 said:
Oczywiście, że będzie:)

Rozumiem, że za dużo niewygodnych pytań zadałem, no nic, a chociaż zdradzisz nam do kiedy GI ma wyłączność i jakbyś był tak miły - kto będzie następny? ;)
 
Proponuje zrobić temacik z pytaniami odnośnie W3 do Redów, jak było to w przypadku części 2 ( słynny temacik na byłym forum )
 
Top Bottom