Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
włodzimierz, Gialdonar, niech spłyną na was błogosławieństwa od boga którego wyznajecie

ave
 
socchi said:
włodzimierz, Gialdonar, niech spłyną na was błogosławieństwa od boga którego wyznajecie

ave

Muzyka jest do pobrania: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/23428-news-muzyka-ze-zwiastunu-%E2%80%9Edisdain-fear%E2%80%9D/
 
włodek kocham cie

post #2:

update, muzyka była do pobrania a włodzimierz to chutliwy zdrajca, kłamca, kanalia, oszust i kanciarz

scalam posty
zamiast pisać posta pod postem, proszę używać opcji "edytuj" - jeśli nie umiesz, przeczytaj Forumowy Samouczek
szypek


umiem, ale rozumiesz, nei chciało mi się bo byłem zbyt zaaferowany
soczi
 
jesteście wspaniali, pozrawiam wszystkich forumowiczów!!!!!!

i odwołuje wszystko co mówiłem na włodzimierza.
 
https://www.youtube.com/watch?v=WrGI5Foe7zE
Ciekawe co będzie w Kolekcjonerskiej Wiedźmina 3 :) I ile będzie kosztował. Biorąc pod uwagę zawartość W2 (jak ktoś nie wie co potrafią REDzi zapakować dla naszej uciechy to macie linka) to wcale bym się nie zdziwił gdybym w pudełku znalazł repliki wiedźmińskich mieczy :D
 
Vojtas said:
Otóż to. Co innego drobny cytat, co innego zerżnięcie całej treści. Nawet pomijając aspekt prawny, ich podejście jest po prostu nieetyczne. GI sobie załatwił materiały na wyłączność, a te i tak pojawiły się praktycznie na każdej większej stronie o grach. Gdyby byli fair, podaliby kilka ogólników i odesłali do właściwego źródła - ale to obecnie kompletna utopia, bo walka o kliki nie zna pardonu.
Myślę, że to było oczywiste że każdy portal udostępni to co napisze GI, ich przywilej polega na tym, że zrobią to pierwsi, i żeby ktoś mógł to zerżnąć to wejdzie na ich stronę.
 
socchi said:
i odwołuje wszystko co mówiłem na włodzimierza.

No ja myślę, bo on świetnie strzela. Z armaty.

socchi said:
Myślę, że to było oczywiste że każdy portal udostępni to co napisze GI, ich przywilej polega na tym, że zrobią to pierwsi, i żeby ktoś mógł to zerżnąć to wejdzie na ich stronę.
W przypadku takich newsów w sieci, bycie pierwszym to kwestia kilku-kilkunastu minut. GI ma chociaż swoją wersję papierową, która zapewnia im podstawowy przychód.
 
Ja tylko pytam: skąd się biorą te dzikie pomysły na MMO?
Przecież ten świat i koncepcja na gry kompletnie nie pasuje do Masówek. Po prostu, za dużo tu zależy od jednego gracza, zbyt dużo punktów węzłowych skupia się na decyzjach jednego bohatera. To jest cecha charakterystyczna Wiedźminów. A teraz wyobraźcie sobie, że zmiany w świecie miałyby zachodzić dzięki decyzji każdego gracza. To niemożliwe, póki co. By taka gra powstała - wymagałaby wykastrowania z elementów decyzyjnych na taką skalę. Wymagałaby także wykastrowania samych bohaterów, dania możliwości grania kimkolwiek. Tylko czy patrzenie na ten brudny świat z innej perspektywy, niż moralna wyższość Geralta, miałaby jakikolwiek sens? Inaczej - czy świat otwarty dla wielu graczy, ale pozbawiony zwartej historii - miałby jakikolwiek sens w przypadku Wiedźmina? Czy to jeszcze byłby Wiedźmin?

Nie miałbym natomiast nic przeciwko grze, w której można grać własnym, wykreowanym od podstaw Wiedźminem, poznać inną opowieść oraz mieć opcję multi (takiego, powiedzmy, dla 4 albo 8 graczy, ale i tak wydaje mi się to jazdą po bandzie). No i spoko.
 
Co do tych szybkich podróży, mogliby zrobić coś jak w pierwszym wiedźminie tzn. portale, lub jazda wozem jak w którymś z modów. Przy czym portale wydają się najłatwiejszym i najlogiczniejszym wyjściem.
 
Znakomicie! Nie mogę się doczekać, grę kupię napewno nawet w edycji kolekcjonerskiej, aby był w niej Medalion Wiedźmiński! Szkoda, że to ostatnia część, mógłbym grać w Wiedźmina cały czas, ale Wiedźmin, to nie Call of duty. Licze na to, że cała gra zwali mnie z nóg wraz z koncem gry, sagi, CDPR trzymam kciuki! Pozdrawiam.
 
Muza przeklimatyczna ;) Kojarzy mi się ta ostatnia nuta z W1 jak wchodziliśmy do Wyzimy tyle że tamta była inaczej zaaranżowana.
 
Geralt9990 said:
Mogli by zrobić wiedźmina na podstawie całej sagi :D/> to by było coś
Gdyby to było przed wyjściem Wiedźmina 1 to ok, teraz cofać się nie wypada :)
 
Top Bottom