Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Mario092m said:
He, proponuję niektórym userom wydalić te połknięte kije od mioteł. Aleście sztywni...
Może Kolega Wiedźmaan żartował.Pomyślał ktoś? :D/>

Nie bądź taki asertywny :D
 
Michax said:
Powinieneś dostać więcej za to:

Gdyby Redzi chcieli to byśmy płacili za każde patche, ER, dodatkowe przygody a tego nie robią. Kasa się liczy no ale bez przesady ważne że kręcą ich gry tak jak nas. I robią to co kochają a to bardzo trudne sam o tym dobrze wiem studiując to.
Święta racja, tak tylko się śmiałem, ciekawe tylko jakie byśmy mieli miny.
Redzi jesteście wielcy nikt nie zrobi lepszej gry o geralcie niż wy
 
NapoleonPL said:
Rozumiem, że za dużo niewygodnych pytań zadałem, no nic, a chociaż zdradzisz nam do kiedy GI ma wyłączność i jakbyś był tak miły - kto będzie następny? ;)/>

Wystarczy umieć czytać....na 3 tygodnie.

http://gramynamaxa.pl/news/4457-wiedzmin-3-teaser-i-pare-slow-o-produkcji

np.:
Dowiedzieliśmy się też, że przez 3 najbliższe tygodnie, Game Informer ma wyłączność na publikowanie nowych informacji i materiałów związanych z grą. Tyle tylko, że... Jak w to w sieci bywa - wszystkie informacje już wyciekły.

@wiedźmaan
Od razu lepiej :D
 
Michaxie widzę, że jesteś tu nowy i nie wiesz, że wszyscy się tu szanujemy :D/>, więc uświadamiam Cię i nie każdy przegląda gramynamaxa...

Edit: No może nie taki nowy... :D
 
NapoleonPL said:
Michaxie widzę, że jesteś tu nowy i nie wiesz, że wszyscy się tu szanujemy :D/>/>/>, więc uświadamiam Cię i nie każdy przegląda gramynamaxa...

Edit: No może nie taki nowy... :D/>/>

W sumie miałem to napisać :p/>
Dołączył:06 September 07
Gramy na maxa nie wystarczy wpisać w przeglądarkę szukane hasło i wyświetla się to co chcemy :)/> Ja każdego tu szanuje ale twoje moderowanie mi się nie podoba i tyle.

@SuperMario
Kojarzy mi się z Balotellim :p Spodziewałem się jakiegoś wiersza z Twojej strony :p
 
Michax said:
@SuperMario
Kojarzy mi się z Balotellim :p Spodziewałem się jakiegoś wiersza z Twojej strony :p

Wyskoczył Michax z reprymendą srogą
Jak się okazało chybioną; swoją drogą.
Ludzie! Czy Wy tak zawsze się spinacie?
Uwaga, bo mogą Wam pospadać gacie. :p

Ar ju hepi nał? :D
 
Marcinie, jeśli to czytasz - Powiedz proszę czemu GI zwleka z newsami, już 3 dzień nic nowego
 
warzoch said:
Żebyś kurczę wiedział, że napiszę ;)/>

Pod inforcją o wiedzminie 3 w GI masz wszystkie dane do autora tego newsa (on też odwiedził Cd projekt więc pewnie wie najwięcej). Pisz więc, może Ci się uda coś dowiedzieć :)
 
Booraz said:
Pod inforcją o wiedzminie 3 w GI masz wszystkie dane do autora tego newsa (on też odwiedził Cd projekt więc pewnie wie najwięcej). Pisz więc, może Ci się uda coś dowiedzieć :)/>

Wątpię żeby cokolwiek powiedział niestety :) Wystarczyło by mi kiedy można się spodziewać czegoś nowego :) W sumie jeśli GI zajmują się promocją gry to tylko na samych screenach jakoś nie chce mi się wierzyć może mają w zanadrzu GamePlay :D
 
MM360 said:
Te koszulki już nie są produkowane:(
Obyście tylko zdążyli otworzyć sklepik z gadżetami do premiery W3. Tak, tak, wiem, "nie komentujemy nie zapowiedzianych projektów". :p

Temat W3 na polskim forum poruszany jest w kilku wątkach, a na interze to jest sajgon. Wczoraj wpadłem tam na moment, bo na PL nic się nie działo. Pierwszy temat z góry, pierwszy post: "Chcę by w W3 Geralt mógł strzelać z łuku i kuszy. Chcę móc sadzić rośliny, np. zboże, by móc później robić z tego eliksiry". Aaaaaa! Jeśli dodatkowo obsługujesz jeszcze Cyberpunk, to serdecznie Ci współczuję.
 
Top Bottom