Wiedźmin 3: Dziki Gon

+


Reszta tutaj
 
Stryjekmod said:
Ja tylko jeden z tych screenów widziałem na tvgry.pl... No cóż />
Jeśli oglądałeś filmik z tvgry.pl to w nim są wszystkie screeny zawarte :)
 
Takie pytanko z innej beczki: czy w Wiedźminie 3 będzie Arena? Czy trzeba będzie kupować edycje rozszerzone, aby ją otrzymać? Pytam z ciekawości, i tak zbieram na EK.

:D
 
Yrpen999 said:
Takie pytanko z innej beczki: czy w Wiedźminie 3 będzie Arena? Czy trzeba będzie kupować edycje rozszerzone, aby ją otrzymać? Pytam z ciekawości, i tak zbieram na EK.

:D/>
Chwilowo pewne jest tylko kilka informacji dotyczących W3. O arenie nawet słowa nie słyszałem :)
 
Po prostu nie mogę uwierzyć, tyle czekania i nareszcie potwierdzone że Wiedźmin będzie! :D Jak obejrzałem dzisiaj ten teaser z muzyką i nowym logiem to aż mnie ciary przeszy widać, że będzie mhrooocznie.

Chyba czas odświeżyć sobie po raz kolejny pierwszą i drugą część.
 
Karesh said:
Jeśli oglądałeś filmik z tvgry.pl to w nim są wszystkie screeny zawarte :)/>/>/>/>

Mogę prosić o ten link do tvgry.pl? Do temat wrzucę od razu. ;)/>/>/>

Znalazłem. :D/> A jednak nie bezpośredni... mogę prosić?;) A jednak mam. :D
 
http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2013/02/08/designing-the-witcher-3-wild-hunt.aspx
Nowy materiał z GI!!! :)
 
Jak myślicie: czy w jakimś wątku pobocznym będzie można nawiązać do Letho, ponieść konsekwencje zabicia/ nie zabicia go?
 
Może mi ktoś cierpliwie wyjaśnić jaka zmiana w systemie walki jest przewidywana? Bo słucham tego materiału i nie widzę różnicy względem tego co było w dwójce.
 
Myślałem o tym ale zapomniałem poruszyć ten wątek :)/> Zastanawiam się tylko czemu tak dużo forumowiczów obstawia, ze będziemy mogli tylko odwiedzić Skellige, cześć Redanii i ew. kilka drobnic dalej na Północy, a odrzuca Nilfgaard (kilka stron wcześniej nawet mapy są). Przeciez z tego co narazie wiemy glownym celem jest Yen i zakonczenie sprawy z Gonem, a gdzie znajdziemy Yen jak nie w Nilfgaardzie? Moze sama sobie poradzila, moze zeby ja uwolnic trzeba bedzie przerabac sie przez zastepy czarnych, a moze podobnie jak Letho cos zalatwic dla Dunnego. Ale odsunalem sie od glownego tematu :)/> Milo by bylo spotkac Letho :p/> (Przepraszam za brak ALT'u ale mi sie popsul, a za duzo tutaj porawiania za pomoca myszki)

Garram said:
Może mi ktoś cierpliwie wyjaśnić jaka zmiana w systemie walki jest przewidywana? Bo słucham tego materiału i nie widzę różnicy względem tego co było w dwójce.

W2 - 20 roznych animacji w trakcie walki, (nie bede sie tu rozpisywal bo chyba wiesz jak wyglada :)/>)
W3 - 96 roznych -||- + (nie wiem na 100%) po "wykuciu" odpowiedniego poziomu wiedzy o danym stworu mozemy wykonac precyzyjny cios (pewnie 1 ciecie i po sprawie) + nie ma biegania tylko chodzenie (tak my jak i przeciwnicy ktorzy jednak moga szarzowac) mimo wszystko walka ma byc o wiele bardziej dynamiczna :)/>/>
Tutaj chyba zaprezentowano nam probke precyzynego ciecia: http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=6664&i=5

Scaliłam.Proszę używać opcji "edytuj", zamiast pisać posta pod postem.
zi3lona
 
Jeśli gra ma się zmieścić w kwadracie 10X10 kilometrów (przyjmuję, że połowa to woda) to i tak Novigrad, wyspy i to co pomiędzy będzie musiało być nieźle skompresowane. Gdzie tu Nilfgard.
 
Garram said:
Jeśli gra ma się zmieścić w kwadracie 10X10 kilometrów (przyjmuję, że połowa to woda) to i tak Novigrad, wyspy i to co pomiędzy będzie musiało być nieźle skompresowane. Gdzie tu Nilfgard.
Na poludniu :) A tak wlasciwie to skad ta pewnosc ze Novigrad bedzie? Z tego co zauwazylem ktos rzucil taki pomysl, nikt sie nie sprzeczal i to juz jest uznane za potwierdzona informacje (chyba, ze sie myle i faktycznie gdzies o tym pisali)
 
Cossy said:
W2 - 20 roznych animacji w trakcie walki, (nie bede sie tu rozpisywal bo chyba wiesz jak wyglada :)/>)
W3 - 96 roznych -||- + (nie wiem na 100%) po "wykuciu" odpowiedniego poziomu wiedzy o danym stworu mozemy wykonac precyzyjny cios (pewnie 1 ciecie i po sprawie) + nie ma biegania tylko chodzenie (tak my jak i przeciwnicy ktorzy jednak moga szarzowac) mimo wszystko walka ma byc o wiele bardziej dynamiczna :)/>/>
Tutaj chyba zaprezentowano nam probke precyzynego ciecia: http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=6664&i=5
No tak ale jak ilość animacji przekłada się na lepszą kontrolę nad bohaterem. A te precyzyjne ciosy to pewnie będą po prostu potomkowie finiszerów.
 
Garram said:
No tak ale jak ilość animacji przekłada się na lepszą kontrolę nad bohaterem. A te precyzyjne ciosy to pewnie będą po prostu potomkowie finiszerów.
Niekoniecznie :) Jesli kazdy cios moze byc precyzyjny lub tylko w okreslonych warunkach i dzieki naszym umiejetnoscia bédzie to mozliwe to nie bedzie to typowy finisher jak z W2 :) Poza tym kazda akcje mozna przerwac aby zablokowac cios lub wykonac unik.
 
Zapomniałeś o najważniejszym elemencie walki, porzucenie turlania na rzecz piruetów!
 
Top Bottom