Wiedźmin 3 edycja GOTY nie działaja dlc??

+
Wiedźmin 3 edycja GOTY nie działaja dlc??

Witam Serdecznie

Zwracam sie do Was szanowni forumowicze o pomoc ponieważ wczoraj zakupiłem grę Wiedźmin 3 edycja gry roku z dwoma dodatkami i wszystkimi 16 dlc i właśnie tu zaczyna sie problem ponieważ jak widziałem u innych graczy na filmikach maja w opcji menu dodatkowa zawartość a ja tego nie mam to mnie dziwi.

I druga sprawa nie mam alternatywnych wyglądów kart do gwinta a jest parę zmienionych i np Zoltan dalej ma stary wygląd a podobno automatycznie powinno zmienić wyglądy.

Czytałem że wersja goty nic nie trzeba pobierać bo wszystko już ma niby dlc nowa gra plus działa bo jest w menu, temerski rynsztunek też działa a reszta to nie wiem bo jeszcze nie jestem tak daleko. Prosze bardzo o odpowiedź co mam zrobić czy faktycznie nie mam tych dlc czy któreś nie działaja tak jak te karty ponieważ w menu nie mam dodatkowej opcji o nazwie dodatkowa zawartość podobno z tamtąd wszystko sie zmienia.

Jakieś pomysły?? Dziekuje i Pozdrawiam
 
Jeśli dobrze pamiętam w goty te alternatywne rzeczy są w innym miejscu w ustawieniach niż w edycji non-goty.
 
Z tego, co wiem to GOTY nie ma tego menu i chyba wszystkie alternatywne wyglądy są domyślnie włączone. Ale jeżeli nie to możesz je włączyć lub wyłączyć wchodząc do moich dokumentów/The Witcher 3 otwierasz plik user.settings i pod [DLC] ustawiasz wartości na 1, jeżeli chcesz wyłączyć, lub na 0, jeżeli chcesz wyłączyć dane DLC. Niestety nie wiadomo który wpis ma, jakie DLC wiec musisz to robić na czuja, lub sprawdzić w necie.
 
Dziękuje wszystkim za pomoc jak najbardziej okazała się trafna uwaga ze sposobem w notatniku ponieważ 3 lub 4 dlc były ustawione na zero czyli nie miałem ich w ogóle włączonych teraz wszystko ładnie działa:)

Dziękuje jeszcze raz za pomoc i Pozdrawiam do następnego problemu albo lepiej oby nie:)

 
Top Bottom