Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Matko i córko i Wieczny Ogniu !! !! Ludzie sprzedają możliwość zapisanie się na listę rezerwowych za 25 zł ... i ktoś to kupuje. To już nawet nie jest konto z zarezerwowaną EK, to jest konto wpisane na LISTĘ REZERWOWYCH ....
 
Je swojej kolekcjonerki nie oddam, choćby mnie postawiono przed wściekłym i trzeźwym trollem i kazano recytować Hamleta. :p
 
Jakiego kotleta recytować :D z chęcią zjem :D

Poeci to trzeźwi nie byli to też trzeźwy troll nie powie ci abyś cytował Hamleta :p
 
Ja sprzętu na Wiedźmina 3 nie mam i chyba do 2016 mieć nie będę, ale kolekcjonerka jest moja, mojaa, mój ssssskarb....



Dobrze, że kończę oglądać trylogię rozszerzoną WP bo mi zaczyna odbijać.
 
Ja sprzętu na Wiedźmina 3 nie mam i chyba do 2016 mieć nie będę, ale kolekcjonerka jest moja, mojaa, mój ssssskarb....



Dobrze, że kończę oglądać trylogię rozszerzoną WP bo mi zaczyna odbijać.

Ja właśnie zakupiłem w BD :) piękne przeżycie dzisiaj mi przyjdzie a w przyszłym tygodniu zasiadam z żoną przed telewizorem :)

Kup sobie PS4 = 1500 zł czyli dużo mniej niż komp który obsłuży W3
 
@Naxemar
Musiałby wtedy sprzedać wersję PC gry i dołożyć drugie tyle do wersji konsolowej :D No chyba, że całkiem zrezygnowałby z kolekcjonerki i kupiłby samą podstawkę na PS4. :p Ale moim zdaniem lepiej zainwestować w kompa może wyda się więcej, ale przynajmniej jakość samej gry będzie lepsza. :D
 
@Naxemar
Musiałby wtedy sprzedać wersję PC gry i dołożyć drugie tyle do wersji konsolowej :D No chyba, że całkiem zrezygnowałby z kolekcjonerki i kupiłby samą podstawkę na PS4. :p Ale moim zdaniem lepiej zainwestować w kompa może wyda się więcej, ale przynajmniej jakość samej gry będzie lepsza. :D

Właśnie teraz jakościowo mało się różnią - tylko fpsy ewentualnie :)
 
Ale się dziwnie porobiło. Może cena takiej kolekcjonerki nie ruszonej na PC osiągnie wartość, za którą będzie można kupić PS4 i W3 na PS4. :p
 
@Naxemar a wiesz, że o tym myślałem. Ale po wszystkich za i przeciw zdecydowałem o przeczekaniu okresu hypu i zakupie nowego kompa pod W3 gdzieś w okolicach gwiazdki 2015. Te około pół roku pozwoli na analize benchmarków, stosowne patche optymalizacyjne i w końcu na wybór optymalnej konfiguracji. Tylko jak to wytrzymać?:sad:
 
Co do listy rezerwowej, osoba która załapałaby się z niej dowie się o tym w momencie rezygnacji danej osoby z zakupu czy dopiero w momencie premiery? Marzy mi się kolekcjonerka na ps4 no ale już chyba po ptokach :(
 
Nie mam pojęcia ale wiem, że dowiesz się po premierze :D Stosunkowo wydaje mi się, że nie wiele osób będzie sprzedawać EK na części, a jeśli nawet to myślę że poniżej 50zł na 100% nikt tego nie sprzeda. Ciężko będzie go znaleźć w normalnej cenie. Bo większość steelbooków można kupić właśnie do 50 - 60 złotych :)
No właśnie jestem jedną z tych osób. Mam zarezerwowaną edycję kolekcjonerską na PC, ale niestety już wiem, że mój laptop jej nie uciągnię dlatego zamówiłem sobie wersję podstawową na PS4. Chcę jednak zostawić sobie z kolekcjonerki steelbooka i artbooka i nie wiem jak oszacować resztę by sprzedać tą kolekcjonerkę PC.
 
Ciekawi mnie czy wszystkie Edycje będą miały takie same pudełka na płyty (np wersja PS4 wejdzie do stealbooka PC), bo jak zdam sesje w pierwszym terminie to kupuje Czarnulkę (i motywacja do nauki, a i tak małe szansę, że kupie przy pewnym egzaminie... :whistle:) Sorry ale jednak laptopy nie są do gier. :(
 
Ja się zastanawiam, jak steelbook pomieści minimum 5 DVD z wersji PC. Wydaje mi się, że każda wersja gry niezależnie od platformy dostanie jeden i ten sam steelbook, tylko wtedy konsolowcy musieliby mieć puste miejsca na płyty w środku.
 
Wiadomo może czy teraz gra będzie w pojedynczym pudełku czy w boxie gdzie są na przykład trzy oddzielne pudełka ze ścieżką dźwiękową itp?
 
Ja się zastanawiam, jak steelbook pomieści minimum 5 DVD z wersji PC. Wydaje mi się, że każda wersja gry niezależnie od platformy dostanie jeden i ten sam steelbook, tylko wtedy konsolowcy musieliby mieć puste miejsca na płyty w środku.

Po prawdzie nigdy nie miałem ani nie widziałem od wewnątrz stealboxa ale to nie jest "pudełko na pudełko"?
 
Dlatego podobają mi się steelbooki z AC i Soul Calibur IV z powyższego filmiku, które są duże i mieszczą się w nich nie płyty, ale całe pudełka z grą plus dodatki. Tylko, że w W3 akurat zawartość jest taka, że nie bardzo byłoby tam co włożyć, bo artbook zbyt duży, a medalion by latał w środku.
 
Ja się zastanawiam, jak steelbook pomieści minimum 5 DVD z wersji PC. Wydaje mi się, że każda wersja gry niezależnie od platformy dostanie jeden i ten sam steelbook, tylko wtedy konsolowcy musieliby mieć puste miejsca na płyty w środku.
Przy Wiedźminie PC-towcy po raz pierwszy będą mieli grę na 1 płycie :) Witamy w epoce Blue-Ray :D ehh fajnie by było
 
Top Bottom