Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Witam wszystkich!
Takie pytanie czy ktoś wie kiedy CDP uzna, że preorder jest nieopłacony (tydzień, 2 tygodnie po otrzymaniu maila zawiadamiającego)? Może ktoś pamięta jaki czas dawano kiedyś, o ile w ogóle tak robiono?
 
Witam wszystkich!
Takie pytanie czy ktoś wie kiedy CDP uzna, że preorder jest nieopłacony (tydzień, 2 tygodnie po otrzymaniu maila zawiadamiającego)? Może ktoś pamięta jaki czas dawano kiedyś, o ile w ogóle tak robiono?
Z tego co pamiętam to 14 dni od zamówienia (w tym wypadku od zawiadomienia o płatności), ale w e-mailu na pewno napiszą dokładnie jak zapłacić i do kiedy.
 
Czy coś stoi na przeszkodzie aby zamówić 3 pre-ordery edycji standardowej pc,xbox1.ps4 po jednej z każdej, a gdy przyjdzie czas na płatności, wybrać i zapłacić tylko za jedną z nich?
 
kiedy ja już mam je zamówione. pytam się czy będę mógł z tych 3 zamówionych zapłacić za jedną czy muszę wybierać między płaceniem za wszystko lub nie płaceniem w ogóle
 
kiedy ja już mam je zamówione. pytam się czy będę mógł z tych 3 zamówionych zapłacić za jedną czy muszę wybierać między płaceniem za wszystko lub nie płaceniem w ogóle
Sugerowałbym pytać o takie rzeczy sprzedawcy. CDPR nie sprzedaje gier, on je robi :p

Prywatnie wydaje mi się, że jeśli wszystkie trzy gry masz na jednym zamówieniu, to albo płacisz za wszystko, albo wcale. Jeśli z kolei są to trzy osobne zamówienia, to możesz sobie wybrać, które opłacisz.
Btw, czy jest jakiś sens w zamawianiu trzech sztuk, kiedy interesuje cię tylko jedna?
 
Sugerowałbym pytać o takie rzeczy sprzedawcy. CDPR nie sprzedaje gier, on je robi :p

Prywatnie wydaje mi się, że jeśli wszystkie trzy gry masz na jednym zamówieniu, to albo płacisz za wszystko, albo wcale. Jeśli z kolei są to trzy osobne zamówienia, to możesz sobie wybrać, które opłacisz.
Też mi się tak wydaje. Dodatkowo stosuje się tu wszystkie "kruczki prawne" związane z zakupem na odległość - zarówno te typowe (możliwość zwrotu i termin tegoż, brak konieczności podania powodu) jak i szczególne, związane z rodzajem towaru (gre komputerowa). Jeśli zamawiacie czasem coś przez internet (a kto dziś tego nie robi?), to wiecie co mam na myśli. :)

Btw, czy jest jakiś sens w zamawianiu trzech sztuk, kiedy interesuje cię tylko jedna?
Może chce pohadlować na Allegro? Albo ma zamiar komuś podarować, tylko nie wie, czy potencjalny "uszczęśliwiony" nie załatwi sobie tej edycji we własnym zakresie? ;)
 
Ewentualnie nie wie na jakiej platformie będzie grał więc woli mieć EK na docelową... W sumie żałuje, że sam tak nie zrobiłem.. :whistle:
 
Oj tam, oj tam... To o stealbooka skoro tak mogło chodzić. :p Skoro to temat o EK to nie doczytywałem...
if (topic==colector_editon)
Ignore.Most.Of.Post();

Tak w skrócie. :p

*Steel, ostatnio napisałem tak jak ty steal na egzaminie i kurde przez taki błąd nie zdałem :(
 
Oj tam, oj tam... To o stealbooka skoro tak mogło chodzić. Skoro to temat o EK to nie doczytywałem...
if (topic==colector_editon)
Ignore.Most.Of.Post();
Tak w skrócie.
Jak chcesz, to mogę się czepiać dalej :teeth:

Nie "stealbook" (chcesz coś kraść?), tylko "steelbook".
Nie "Collector Edition", tylko "Collector's Edition".
A twoja wyimaginowana składnia powinna wyglądać tak: post.ignoreMostOf() :p

edit: Wyprzedzony przez @BeksaLala :(
 
@szypek26 Jeśli przyjmiemy, że Post jest obiektem jakiejś klasy to jak najbardziej. Ale ja tak nie przyjąłem....

Ed: Składania oczywiście była z kosmosu to taki mój irracjonalny odruch na myśl o dalszym klepaniu kodu w C, na systemy operacyjne.... Jedyny język z C w nazwie jaki toleruje* to C#..

*Ta gwiazdka, bo znowu zapomniałem o części zdania... :/

@szypek26 i @BeksaLala Widać mój post mózg ma już dość deadline`ów przy projektach i robi za dużo głupich błędów. :( Bije się w pierś w tych wypadkach...
 
Last edited:
Radosna wiadomość: licytacja dla WOŚP zakończyła się na poziomie 4050 zł!!!
Wielkie gratulacje dla nabywcy gry i darczyńcy zarazem.

Jakby co, to po listę pytań do REDów proszę się zgłosić na forum w jakimś tajnym miejscu :p
 
Radosna wiadomość: licytacja dla WOŚP zakończyła się na poziomie 4050 zł!!!
Wielkie gratulacje dla nabywcy gry i darczyńcy zarazem.

Jakby co, to po listę pytań do REDów proszę się zgłosić na forum w jakimś tajnym miejscu :p

Znaczy się, że Ty ją kupiłeś, czy że wiesz jak dotrzeć do tej osoby? :p
 
Ani jedno, ani drugie - tylko informuję i liczę po cichu, że to ktoś ze społeczności.

Myślę, że to jednak osoba która o grze nie wie prawie nic, a po prostu chciała kupić cokolwiek by akcję wesprzeć :p Tak jest zazwyczaj :p
 
Top Bottom