Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Z ogromnym prawdopodobieństwem masz słuszność i dlatego na mój spojler oraz przemycanie listy pytań trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. ;)
 
Radosna wiadomość: licytacja dla WOŚP zakończyła się na poziomie 4050 zł!!!
Nie będzie taka radosna jak się okaże, że po premierze Egzemplarze Kolekcjonerskie będą osiągały na portalach aukcyjnych porównywalną cenę bez autografów REDów...
;)
 
Nie będzie taka radosna jak się okaże, że po premierze Egzemplarze Kolekcjonerskie będą osiągały na portalach aukcyjnych porównywalną cenę bez autografów REDów...
W pierwszych dniach po premierze, być może. Ale potem - "myślę, że wątpię". To w końcu nie jest rzecz unikatowa - ma nakład (prawie) 10.000 egzemplarzy. Niech na aukcję trafi co setny, to i tak będzie 100 ofert sprzedaży. Im wyższa podaż tym niższa cena. Tak samo z popytem (wbrew pozorom w Polsce nie ma tłumów maniaków wydania kilku tysięcy PLN na taką paczkę) - im niższy tym niższa cena.
No, ale oczywiście mogę się mylić, nie doceniając determinacji graczy gruboportfelowych. ;)
 
W pierwszych dniach po premierze, być może. Ale potem - "myślę, że wątpię". To w końcu nie jest rzecz unikatowa - ma nakład (prawie) 10.000 egzemplarzy. Niech na aukcję trafi co setny, to i tak będzie 100 ofert sprzedaży. Im wyższa podaż tym niższa cena. Tak samo z popytem (wbrew pozorom w Polsce nie ma tłumów maniaków wydania kilku tysięcy PLN na taką paczkę) - im niższy tym niższa cena.
Powiedz to kolekcjonerkom poprzednich części.
 
Powiedz to kolekcjonerkom poprzednich części.
Ha, nie wszystko na tym świecie da się sprowadzić do ekonomicznych zasad popytu i podaży, wiem. Są jeszcze elementy nieprzewidywalne, takie jak emocje ("ja to muszę mieć, cena nie gra roli" na przykład :)).
Ale ja kupiłem swoją "kolekcjonerkę" W2 właśnie na portalu aukcyjnym. Była śliczna, "nówka sztuka nieśmigana", o niewysokim numerze... i nie kosztowała kilku tysięcy złotych.
 
Kiedy kupiłem? No, nie zaraz po premierze, oczywiście. Później, znacznie później.
Ale nie pamiętam dokładnie daty - musiałbym archiwalne maile przekopać.
 
Kto miał problemy z kupnem Gry Przygodowej na cdp.pl ten się może martwić czy podobnych problemów nie będzie przy zapłacie za EK Wiedźmina 3.
Ten obrazek, z dzisiejszej konferencji cdp.pl, sugeruje, że powinno być dobrze lepiej:

A i sam fakt, że cdp.pl aktywniej wchodzi na rynek sprzedaży "fizycznej-wysyłkowej" nie jest bez znaczenia. Może do premiery W3 ogarną temat ;).
 
To w końcu problem z płatnością, czy dostawą. Sporo rzeczy kupowałem na cdp.pl i nie było problemu z płatnościami. PayU oraz PayPal mnie do tej pory nie zawiodły.
 
Fajnie z tym CDP.PL tylko pytanie za 100 punktów, gdzie teraz widać zamówienie Kolekcjonerki W3, bo po zmianie wsiorpało i nijak nie widzę.... w zamówieniach są tylko poprzednie opłacone i zrealizowane zakupy... :huh:
 
Jakieś pół godziny temu dostałem na FB taką toto odpowiedź:

Jeśli chodzi o rezerwacje Edycji Kolekcjonerskiej gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon", to na razie takiej zakładki nie ma, ale oczywiście w bazie danych wszystko jest zarejestrowane. Nasi administratorzy pracują nad tym i wprowadzimy odpowiednią zakładkę już wkrótce. Także proszę się nie martwić, wszystko jest ok.
 
Jedyne "zabezpieczenie" z naszej strony to mail zwrotny potwierdzający złożenie zamówienia, więc trzeba zaufać bazie danych na cdp.pl.
 
Info z maila, który dostałem przed chwilą:

Firma CDP.pl pragnie zapewnić wszystkich użytkowników, którzy złożyli zamówienie w przedsprzedaży na grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, że wszystkie Wasze zamówienia są zarejestrowane w naszej bazie danych. W chwili obecnej nasi administratorzy pracują nad dodaniem do Waszych kont stosownej zakładki, w której znajdziecie swoje zamówienie na tę grę. Przepraszamy za te chwilowe niedogodności i prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.
Przy okazji nadmieniamy, że na stronie naszej pomocy technicznej: http://pomoc.cdp.pl/hc/pl/articles/203788578, znajdziecie wszelkie informacje dotyczące pre-orderu na grę Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Pozdrawiam,
Kamil Kuc
Dział Obsługi Klienta CDP.pl
 
Last edited:
Top Bottom