Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Tzn. zakładkę mam, jest opcja realizacji zamówienia itd., ale zastanawiam się co z tym mailem. Czuję się zapomniany i niedopieszczony :(
 
Czuję się zapomniany i niedopieszczony :(

Chodź, przytulę Cię :)...

 
@HuntMocy
Nie wiem gdzie masz założonego e maila, ale na gmailu na ten przykład wiadomość o potwierdzeniu zamówienia (ta co to ją wszyscy tutaj wklejają) wylądowała w zakładce oferty z autorem Geralt z cdp.pl.
 
Hm, liczyłem na możliwość płatności za pobraniem. Jestem lewy w płatnościach internetowych, a posiadam konto bankowe bez karty. Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi wytłumaczyć kolejne kroki płatności przez jedną z usług. Z góry dziękuję.
 
No to teraz mogę spać spokojnie. Zamówienie opłacone, nic tylko czekać do 22.05 - nie mam zamiaru tachać kolekcjonerki w pociągu z Poznania do domu, z resztą w weekend będzie akurat dosyć czasu na grę. :D
 
Witajcie,

szukam chętnego/chętnej do wymiany na edycje kolekcjonerskie. Kupuję wersję na PC, chętnie wymienię na wersję PS4. Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam
 
Hm, liczyłem na możliwość płatności za pobraniem. Jestem lewy w płatnościach internetowych, a posiadam konto bankowe bez karty. Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi wytłumaczyć kolejne kroki płatności przez jedną z usług. Z góry dziękuję.
1.klikasz w payU
2.wybierasz stronę swojego banku (ja mam przykładowo pko i klikam w ipko)
3.logujesz się tam
4.wpisujesz to co ci każą z tej karty zdrapki i płacisz
5.czekasz na premierę wiedźmina

:p
 
Zależy od banku - możesz wybrać płatność z PayU, które obsługuje sporo tzw. szybkich płatności/przelewów online.
Nie ma wymogu posiadania karty płatniczej.
 
Dzięki Swooneb, też mam ipko, więc spróbuję twojej metody.
EDIT
Wszystko przebiegło pomyślnie, dzięki.
 
Last edited:
Nie wiem gdzie masz założonego e maila, ale na gmailu na ten przykład wiadomość o potwierdzeniu zamówienia (ta co to ją wszyscy tutaj wklejają) wylądowała w zakładce oferty z autorem Geralt z cdp.pl.

Teraz widzę :p Przegapiłem, bo do zakładki z ofertami zaglądam rzadko (zwykle są tam śmieci), a maile potwierdzające ze sklepów mam w zakładce głównej.
 
Zadam Błahe pytanie :p Co znaczy Finalizuj Zamówienie ? :p Mam rozumieć,iż po kliknięciu tego,Anuluje swoje zamówienie tak ?
 
Nie.
Finalizacja, to przejście do płatności, wyboru adresu dostawy, formy dostawy.

Thx! :) Wolę nieraz podmuchać na zimne i zapytać ;) No ok,a jak jeszcze zapytam,jest jakaś tam Opcja zapłacenia,poprzez PayU PayPal ? gdyż na chwilę obecną nie mam nic na koncie,a Wypłata będzie dnia 25.04....
 
Tak, obydwie formy (PayU i PayPal) są do wyboru. Można tym sposobem wykorzystać też płatność kartą kredytową.
Natomiast na opłacenie masz czas do 27 kwietnia.
 
Last edited:
Jestem ciekawy kiedy cdp będzie wysyłać pudełka normalne i Ek bo sprzedawcy allegro deklarują wysyłkę 18.05.2015
 

Attachments

  • wu93wm.jpg
    wu93wm.jpg
    28.1 KB · Views: 37
Top Bottom