Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
---------- Zaktualizowano 16:08 ----------

W sumie to MUSISZ zapłacić za zamówienie przed 27, więc w sumie fakt. Trochę zepsuli wiadomość. Ja też mam 6 cyfrowe, zaczynające się na 9 więc to raczej nie ilość EK.

EDIT: Ciekawe, w mailu jest napisane, iż "Płatność przy odbiorze nie jest dostępna dla zamówień przedpremierowych.", podczas gdy na cdp.pl można wybrać tą opcję... Co to, pułapka?

Płatnośc przy odbiorze nie jest dostepna. W momencie gdy wybierze się kuriera z płatnością przy odbiorze wyskakuje błąd czy coś innego. Parę stron wcześniej to zagadnienie było poruszane i zostało wyjaśnione
 
Z każdym wpisem "Zapłacone! Jestem taki szczęśliwy/a! Kolekcjonerka jest moja!" krew mnie zalewa, bo wciąż liczę, że załapię się z listy rezerwowej ;)
 
Ja też mam gdzieś paczkomaty i stanie po nocach jak dostane to kilkanaście godzin później to nic się nie stanie :)
 


Życie jest piękne.
 
A propo opłacenia wiesława za pomocą payu, założyłem tam przed chwilą konto i mam informację że mogę dodać jedynie kartę płatniczą visa i master card. A w poprzednich postach ktoś pokazywał zdjęcie gdzie była pokazana masa różnych banków.
Poradzicie mi coś?
 
Z każdym wpisem "Zapłacone! Jestem taki szczęśliwy/a! Kolekcjonerka jest moja!" krew mnie zalewa, bo wciąż liczę, że załapię się z listy rezerwowej ;)

Też mam taką nadzieję że znajdą się jakieś rezerwowe zapasy...

To z cała rodzina na wygnaniu jestes? nie bedzie mial ci kto odebrac?

Odebrać by kto miał oczywiście, ale człowiek pazerny i już 19.05 chciałby trzymać grę w łapach...a tak to poślizg 2-3 dniowy :(
 
wszystkie kolekcjonerki? Jeśli tak to super. :))) Chyba że ktoś robi sobie jaja... wtedy to jest bardzo niesmaczny żart

Potwierdźcie to :D Plz

Wszystkie PCtowe pewnie, jeśli to masz na myśli :p

Tu masz link do profilu FB cdp.pl i komentarza, gdzie zostało to potwierdzone. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś tam sobie jajca z klientów robił.
 
Bardziej chodziło mi o to czy konsolowe też dostaną to by było nie fair że kosztują więcej i nie dostaną :D

Dołączam się do pytania. Wie ktoś coś czy kupując kolekcjonerkę w wersji PC można będzie pobrać Wiedźmina z PS Store czy Xbox Live? I vie versa? Kupując wersję konsolową będzie kod do pobrania wersji PC z GOG.COM?
 
Takie pytanie - numer dla kuriera będę musiał jakoś podać? Bo przy wymaganych informacjach chyba tego nie było... Niby mam do konta przypisany ale czy na pewno trafi do firmy kurierskiej? Pytam, bo w ten dzień będę miał zajęcia dosłownie od rana do nocy z jakoś połtoragodzinnym okienkiem więc mógłbym teoretycznie wtedy przyjąć paczkę. :cheers:
 
A wiadomo czy samo pudełko z grą to będzie znów etui z kilkoma pudełkami - gra, soundtrack itp, tak jak to było w przypadku poprzednich części czy może będzie jedno, pojedyncze pudełko zawierające w środku grę, soundtrack itp?
 
Zwariowaliście? Dlaczego mieliby oddawać za darmo grę na wszystkie platformy?
Pc jest najtańszą platformą
ale mi raczej chodziło że równoprawnie czy jak mam PS4 to czy dostane na PC klucz do goga tak jak reszta, bo nie fair by było że PC dostaje klucz a reszta nie, albo zamiast do goga to adekwatnie do platformy
 
Pc jest najtańszą platformą
ale mi raczej chodziło że równoprawnie czy jak mam PS4 to czy dostane na PC klucz do goga tak jak reszta, bo nie fair by było że PC dostaje klucz a reszta nie, albo zamiast do goga to adekwatnie do platformy

A może frytki do tego? Powtarzamy się z X-One? I PC nie jest najtańszą platformą... raczej najdroższą z next-genów. :p
 
Zwariowaliście? Dlaczego mieliby oddawać za darmo grę na wszystkie platformy?

Nie za darmo. Tylko przy edycjach kolekcjonerskich. Często tak jest, że w zestawie kolekcjonerskim jakiejś gry są dwie (lub nawet trzy) kopie gry. Najczęściej jedna pudełkowa i reszta w wersji elektronicznej.

I znowu nie tak rozdawać... Ileż tych kolekcjonerek będzie na świecie w stosunku do całkowitej sprzedaży? Margines.
 
Top Bottom