Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
gdzie te zdjecia gdzie one są ? :D

 
gdzie te zdjecia gdzie one są ? :D

Zdjęcia na profilu cdp.pl na FB.... Paczkomaty nie wiem gdzie. :( Szkoda, że na pewno wybrany przeze mnie nie będzie taki wypasiony, bo na uboczu... Ale + taki, że powinno być miejsce na moją (kosmicznej wielkości) EK.

Ed: Kuboniosz ninja.
 
@up wiesz,aż tak bardzo tutaj nie przesiaduje i nie śledzę ;) Thx! P.s - o kuźwa,no to faktycznie,toć ja nawet chyba Pasów nie zapnę w Aucie aby dowieść w całości tą Paczkę do domu :p
 
Chce zapłacić za kolekcjonerkę, wybieram paczkomat, paypal, wszystko wpisuje, a jak wyibieram Kup i zapłać, to nic sie nie dzieje. Ktoś tak miał? Do tego w szczegółach zamówienia cały czas jest payu.pl jako forma platności i forma dostawy "nie wybrano"
 
Skoro wysyłają do paczkomatów, to chyba się zmieści :D Ja się z kolei martwię, jak ja to wyjmę z rzeczonego paczkomatu :D
 
Jakie to pudło ogromne! Ale będzie idealne na schowek do notatek, kserówek i książek studenckich.
 
Chyba musze w szafie zaczac robic porzadek dla tego pudelka bo gdzies musi stac. Najwyzej pudełko z PS3 zwolni mu miejsce :D
 
czy ktoś coś wie o jakie niespodzianki chodzi przy paczkomatach dla osób, które 19 mają je odebrać?;p
 
Top Bottom