Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Ciekawi mnie to jak zabezpieczone będą przesyłki kolekcjonerek. Głównie chodzi mi o figurkę. Wydaje się że figurka to delikatna rzecz, a - wiadomo - niektórym Panom Kurierom/Listonoszom trzęsą się czasem ręce ;) Oby nikt z nas nie dostał figurki Geralta np ze złamanym mieczem, itp.
 
Dla tych co się nie załapali na swoja kolekcjonerke w poniedziałek o 12 na cdp.pl będzie otwarta sprzedaż ostatnich sztuk..
 
Może nagle jak ci z allegro odpadli okazało się, że jest więcej kolekcjonerek niż chętnych z listy rezerwowej i chcą się wszystkich pozbyć? ;)
Albo cała ta lista to był tylko chwyt marketingowy, żeby było głośniej o grze :p Jak nie ma numeracji to też ciężko im będzie udowodnić te 10 000 sztuk :)

Tak czy siak i tak już się 19 nie mogę doczekać :)
 
I znowu - kto pierwszy, ten lepszy. Bez sensu, a co z klientami z listy rezerwowej? Czemu oni nie "załapali" się na swój egzemplarz, skoro udostępniają kilka do normalnej sprzedaży? Niepoważne.
 
I znowu - kto pierwszy, ten lepszy. Bez sensu, a co z klientami z listy rezerwowej? Czemu oni nie "załapali" się na swój egzemplarz, skoro udostępniają kilka do normalnej sprzedaży? Niepoważne.
Na dobrą sprawę najpierw powinny iść maile do osób z listy. A tak to będzie tylko zwykłe szczęście, bo przy dużej ilości użytkowników serwery pewnie znów zamulą (jak to było podczas ogłoszenia, że już można zamawiać EK - złapać "wolną" linię było cudem), i zamówią przypadkowi ludzie. Będzie wyścig szczurów.
 
I znowu - kto pierwszy, ten lepszy. Bez sensu, a co z klientami z listy rezerwowej? Czemu oni nie "załapali" się na swój egzemplarz, skoro udostępniają kilka do normalnej sprzedaży? Niepoważne.

Jak nie załapali? Byłeś na liście i w żadnym rzucie nie dostałeś EK?
 
Ciekawi mnie to jak zabezpieczone będą przesyłki kolekcjonerek. Głównie chodzi mi o figurkę. Wydaje się że figurka to delikatna rzecz, a - wiadomo - niektórym Panom Kurierom/Listonoszom trzęsą się czasem ręce ;) Oby nikt z nas nie dostał figurki Geralta np ze złamanym mieczem, itp.
Ja tam zamierzam przy kurierze otworzyc paczke i sie przekonac w jakim stanie jest figurka. Reklamacja nic mi nie da ale wyzyc sie na kurierze trzeba bedzie, nie ma to tamto :D
 
Jak nie załapali? Byłeś na liście i w żadnym rzucie nie dostałeś EK?

Ja też byłem zapisany i nic z tego nie wyszło a wpienia mnie, że zamiast z listy do ludzi wysyłać to robią znowu otwarta wojnę i to jeszcze w terminie gdzie wszyscy normalni ludzi pracują i tylko dzieciaki co do szkoły nie pójdą załapią się zapewne na kolekcjonerkę :/
 
Myślę, że spokojnie po 12h od startu listy rezerwowej dało radę wyrwać kolekcjonerkę. Ile to było czasu, pewno z 2 dni.
 
Ja też byłem zapisany i nic z tego nie wyszło a wpienia mnie, że zamiast z listy do ludzi wysyłać to robią znowu otwarta wojnę i to jeszcze w terminie gdzie wszyscy normalni ludzi pracują i tylko dzieciaki co do szkoły nie pójdą załapią się zapewne na kolekcjonerkę :/
Ja dostałem maila pare godzin po opłaceniu, trzeba było wejsc na konto (zwłaszcza, ze jak udostepnili to zapewne tutaj na forum ktos o tym informował) a nie czekac na maila. Moze nie sprawdziłes a miałes a jak nie opłaciłes to usuneli? Druga sprawa to ktory byłes na liscie rezerwowej? jak nie byłes gdzies na poczatku tylko gdzies pod koniec mogłes sie nie załapac. Co do dzisiejszej informacji czy nie miała byc 3cia tura sprzedazy? tylko zamiast tego dadza do wolnej sprzedazy? bo o tej drugiej co trzeba było oplacic w ciagu 36h to wiem
 
Last edited:
Jak nie załapali? Byłeś na liście i w żadnym rzucie nie dostałeś EK?

Nie, ja na szczęście zamówiłem swoją kolekcjonerkę w pierwszym rzucie, ale widziałem komentarze na fejsie, w której parę osób z rezerwowej narzekało.
 
Rozumiem te podejście, chcą mieć pewność, że sprzedadzą wszystkie, a tak znowu by ktoś zrezygnował, znowu kolejny rzut, znowu by ktoś zrezygnował i tak w nieskończoność.
 
Top Bottom