Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
W sumie to się cieszę, może się załapię w końcu. Dobrze, że tu zaglądam..
A konkurs widzieliście? Ktoś bierze udział? :p
 
Last edited:
Ja dostałem maila pare godzin po opłaceniu, trzeba było wejsc na konto (zwłaszcza, ze jak udostepnili to zapewne tutaj na forum ktos o tym informował) a nie czekac na maila. Moze nie sprawdziłes a miałes a jak nie opłaciłes to usuneli? Druga sprawa to ktory byłes na liscie rezerwowej? jak nie byłes gdzies na poczatku tylko gdzies pod koniec mogłes sie nie załapac. Co do dzisiejszej informacji czy nie miała byc 3cia tura sprzedazy? tylko zamiast tego dadza do wolnej sprzedazy? bo o tej drugiej co trzeba było oplacic w ciagu 36h to wiem

Akurat forum,maila i konto na cdp to sprawdzałem co 5 minut... za późno się zapisałem po prostu. Źle wg postąpili z lista rezerwową jak wiedzieli, że maja taką ilości kolekcjonerek i tylu chętnych to powinni wysyłać maila z potwierdzeniem czy są zainteresowani płatnością ( 24h wazności wiadomosci) a dopiero potem jak ktos mailowo potwierdzi zainteresowanie, wysyłać szczegóły zamówienia na kolekcjonerke, w ten sposób obrobili by przynajmiej 2-3 razy więcej osób z listy rezerwowej. A tak wiele osób które sie zapisały pare miesięcy temu juz dawno olało sprawe albo zapomniało blokując miejsce chetnym.
Ale koniec marudzenia :D ktoś chetny mi zająć kolekconerke w poniedziałek bo ja bede w pracy zero mozliwosci zarezerwowania:)
 
Ja na poniedziałek już załatwiłem sobie wolne mam nadzieje, że mi się uda. A już miałem kupować na allegro za 600 :)
 
Ciekawe jak to będzie wyglądać z płatnościami, czy bedzie trzeba płacić od razu czy można chwile zaczekać ;)
 
Dobra strategia, ja załapałem się z listy rezerwowej na Xboxową EK chociaż zapisałem się dopiero 2 miesiące po jej uruchomieniu.
Jak komuś nie pasuje platforma to zawsze może sprzedać/wymienić samą grę a dodatkowo otrzyma karty i mapę :)
 
Kto ma czas żeby w poniedziałek zaklepać mi kolekcjonerkę:) ? Duże piwo stawiam albo całą kratę od razu :D poważna oferta nie żadne jaja..
 
Last edited:
Zastanawiam się czy mogę sprawdzić kolekcjonerkę przy kurierze, a dokładnie figurkę. Nie chce się bawić w odsyłanie uszkodzonej na własny koszt...
 
Zastanawiam się czy mogę sprawdzić kolekcjonerkę przy kurierze, a dokładnie figurkę. Nie chce się bawić w odsyłanie uszkodzonej na własny koszt...
Raczej nie ma możliwości, żeby się uszkodziła, musieliby rzucać całym kartonem kilka metrów. Siedzi otulona styropianem w dwóch kartonowych pudłach.
 

Attachments

  • kajdanki-z-futerkiem-smieszne-prezenty.jpg
    kajdanki-z-futerkiem-smieszne-prezenty.jpg
    23.2 KB · Views: 36
Zamówiłem do paczkomatu, ale teraz trochę się boję czy nie będzie jakiejś draki.

Pudła wyglądają na ogromne


A te największe komory paczkomatu wcale na jakieś okazałe nie wyglądają, a poza tym jest ich niewiele.
Co jeśli nie starczy dla wszystkich miejsca. Jestem z dużego miasta i zastanawia mnie to. Będzie stało auto gdzie sobie będzie można odebrać czy jak ?
 
Pisałem do cdp.pl w sprawie "kompatybilności" paczkomatów z EK. I odpisali mi, że "gabaryty paczek nie są na tyle duże, by nie zmieściły się w skrytkach".
 
Już tak nie przesadzajcie z tym rozmiarem. Największe skrytki mają pojemność 41 x 38 x 64 cm i bez problemu wejdą tam te pudełka. Przyjmując ze stosują standardową taśmę do obklejania o o szerokości około 5cm, wyliczyć można, że paczka będzie miała około ~39cm wysokości. Tak więc wciąż pozostają 2cm luzu, więcej niż potrzeba.
 
Top Bottom