Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Nie, nie zaliczam się do nich. Myślisz, że bym siedziała tu na forum? Raczej po cichu bym zamawiała ;p
 
Ok, koniec,niema co " zaśmiecać " tutaj takimi pogaduszkami,bo zaraz po " Banie " dostaniemy od Modera :p Pozd. i gratuluję,tym co się Udało ;)
 
Rozumiem, że wszystkie osoby z list rezerwowych otrzymały możliwość zakupu swojej EK?
Bo jak nie to takie wrzucanie dla osób losowych to trochę nie fair.
 
A jeśli na liście podsumowaniu banków przez które można zapłacić nie ma mojego banku (getin bank) to jest jakiś inny sposób żeby zapłacić oprócz karty ?
 
Rozumiem, że wszystkie osoby z list rezerwowych otrzymały możliwość zakupu swojej EK?
Bo jak nie to takie wrzucanie dla osób losowych to trochę nie fair.

Oni chcą sprzedać te kolekcjonerki przed premierą, a listy rezerwowe to wiadomo: raz ktoś zapomni, raz ktoś nie zauważy, trzeba dać czas na płatność a tego czasu już nie ma.
 
Dziękuje CDP siedziałem od 11:00 jak miałem w koszyku nie dało się zapłacić teraz koszyk działa ale już nie ma co opłacić.

Teraz trzeba dać 200zł handlarzowi za damo
Dziękuje i pozdrawiam.
 
Oni chcą sprzedać te kolekcjonerki przed premierą, a listy rezerwowe to wiadomo: raz ktoś zapomni, raz ktoś nie zauważy, trzeba dać czas na płatność a tego czasu już nie ma.
. Czas zawsze się znajdzie - wystarczy skrócić czas na zapłatę. A to że ktoś nie zauważy czy zapomni, znaczy że nie śledzi na bieżąco informacji (info o turach było napisane odpowiednio wcześnie. Jeśli ktoś tego nie zauważył, no to sorry.)
Ale mogliby przynajmniej w momencie kiedy wiadomo, że strona działa jak działa, nie robić otwartej sprzedaży tylko przypisywać egzemplarze do koszyka jak wcześniej mówili w BOK, nie mówiąc już o tym że to zmiana zasad w trakcie gry.
 
Trochę nie na temat, ale ostatnio wpadłem na to że może Redom udałoby się jakoś załatwić pre-load dla ludzi z wersją pudełkową przez cdp.pl. :D Nie wiem jak jest z normalną edycją, ale EK jest w zakładce "moja półka", więc może by dało się jakoś tam udostępnić pliki gry. Niektórzy albo muszą czekać na kuriera do wieczora albo będą mogli dopiero wieczorem zacząć instalować, a trwało to pewnie będzie z 2 godziny. :p
 
Mało prawdopodobne i trudne do wykonania. Chociaż w edycji pudełkowej CDP.PL będzie też kod do GOG, to możliwość połączenia tego przed premierą raczej nie wchodzi w grę. CDP.PL oraz CD Projekt są teraz osobnymi firmami, więc logistycznie byłoby to tym bardziej trudne zadanie.
 
@I_w_a_N Mogliby zrobić tak że można pobrać grę z cdp.pl tylko raz i tylko przed premierą, po czym opcja by znikała. Oczywiście gra dalej potrzebowałaby dociągnięcia tych kilku plików, tak jak wersja GOG.
 
Jaki macie status w koncie CDP w zakładce Zamówienia.
Ponieważ przed chwilą udało mi się przejść przez koszyk i zapłacić za edycje kolekcjonerską
Status mam "w realizacji" macie tak samo ?
 
Paczka w ruchu. Email przyszedł do mnie o 8:06.
Informujemy Cię, że Twoje zamówienie na produkt typu PREORDER zostało przekazane do kompletacji w naszym magazynie.
I dalej jest potwierdzenie podobne do faktury.
 
Top Bottom