Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Sory stary D: powodzenia życzę :p

Mam nadzieję, że figurka będzie wyglądać w miarę przyzwoicie, bo ostatnia fotka mnie trochę niemiło zaskoczyła : P
 
Na YT przy odpakowywaniu, wyglądała całkiem milutko, więc raczej będzie ok. Nie ma co się martwić na zapas! ^^
 
Do licznej grupy posiadaczy EK, dołączyła kolejna osoba ;). Allegro-cebulaki niech się schowają ze swoimi ofertami.
 
Super. Zwykłe wersje można kupować już od 18 maja od 23.00. A wszyscy, którzy kupowali preordery najwcześniej o północy w paczkomacie lub jak ja, popołudniu kurierem. Nie ma to jak szacunek dla preorderowców! Kolejny minus cdp. Przy W2 dystrybucja przebiegła dużo lepiej, a i za poślizg z odpaleniem posiadacze EK dostawali koszulki na przeprosiny (która mi służy do dziś). Teraz wychodzi na to, że zagram jako ostatni. Szkoda, że tym razem nie było żadnego ukłonu dla tych co płacili preordery i zamawiali EK już rok wcześniej.
 
Nie wiem czy ktoś pisał w tej sprawie ale napisałem do cdp.pl z zapytaniem o status "Wysłane" przy okazji zamówień do Kiosku Ruchu. :p
 
Super. Zwykłe wersje można kupować już od 18 maja od 23.00. A wszyscy, którzy kupowali preordery najwcześniej o północy w paczkomacie lub jak ja, popołudniu kurierem. Nie ma to jak szacunek dla preorderowców! Kolejny minus cdp. Przy W2 dystrybucja przebiegła dużo lepiej, a i za poślizg z odpaleniem posiadacze EK dostawali koszulki na przeprosiny (która mi służy do dziś). Teraz wychodzi na to, że zagram jako ostatni. Szkoda, że tym razem nie było żadnego ukłonu dla tych co płacili preordery i zamawiali EK już rok wcześniej.
To trzeba było zamówić do paczkomatu, miałbyś o północy. Polecam wypicie meliski, bo niektórym już tu odbija i sprzedaż o 23 na jakimś tam evencie traktują jak obrazę narodu polskiego. Zachowujecie się dziecinnie, wiem, że to Wiedźmin i święto narodowe prawie, ale zluzujcie - TO JEST TYLKO GRA.
 
I co?! I co?!

Ja też do nich napisałem i z odpowiedzi wynika, że nie planują wczesnej wysyłki gry, więc ta zmiana statusu to co najwyżej przekazanie paczki do dyspozycji firmie InPost, która to z kolei ma je dostarczyć nie wcześniej i nie później niż w nocy z 18 na 19.
 
@Sybelle_ Sam sobie meliskę wypij ;) Jestem konsumentem i mam prawo wyrazić swoją opinię. Chodzi o sam fakt potraktowania części graczy, którzy zamówili grę dużo wcześniej jako preorder i płacąc więcej za EK. Mam porównanie do 2 części i wtedy to wypadło dużo lepiej. I wypowiadam za siebie, swoje zdanie, więc nie uogólniaj.
 
@Sybelle_ Sam sobie meliskę wypij ;) Jestem konsumentem i mam prawo wyrazić swoją opinię. Chodzi o sam fakt potraktowania części graczy, którzy zamówili grę dużo wcześniej jako preorder i płacąc więcej za EK. Mam porównanie do 2 części i wtedy to wypadło dużo lepiej. I wypowiadam za siebie, swoje zdanie, więc nie uogólniaj.
Nie wiem czego oczekujesz, że kurier będzie jeździł po godzinach i rozwoził EK? To, że zapłaciłeś więcej, nie czyni Cię kimś wyjątkowym. Dostaniesz grę w dniu premiery - o to przecież chodzi.

I jak chcesz, żeby Cię wyjątkowo traktowano, to polecam zacząć od siebie i zwracać uwagę na nick innych forumowiczów, bo mój chyba jest wystarczająco damski, żeby nie odnosić się do mnie w formie męskiej.
 
Mam nadzieję, że nie będzie problemów z odbiorem gry w paczkomacie...
Głupio by było stać o północy i czekać na kod czy co tam jeszcze, gdy inni już będą instalować.
Będę pewnie i tak krążył z 30min przed północą... Może spotkam jakiegoś drugiego maniaka i się pogoda trochę.

ps. dlaczego kłócący się wyżej osobnicy nie dostali upomnienia? Ja dziś zarobiłem za identyczną wymianę zdań z jednym użytkownikiem.
 
Wracając do meritum sprawy, mam tylko nadzieję, że kurierzy wyrobią z paczkami. Współpracuję z różnymi firmami kurierskimi i autopsja pokazuje, że niektóre z nich niestety nie zawsze chcą daną paczkę doręczyć, jeżeli jest im nie po drodze. Wiem, jak to wygląda też od strony pracy kuriera, ale mimo wszystko będę się cieszył, jeżeli ich logistyka w tym dniu nie zawiedzie jak bywało to przy większych paczkach już nie raz.

@promulgacja - Wydawało mi się, że jesteśmy dorosłymi ludźmi, którzy umieją kulturalnie, rzeczowo i merytorycznie rozmawiać a nie przychodzić na skargi. Jeżeli Moderator uzna, że zasługuję na ostrzeżenie, to mi je da. Po upomnieniu w poście HuntMocy oboje z Sybelle_ zakończyliśmy zbędną dyskusję na wątku.
 
Last edited:
O dostarczenie paczek w dniu premiery nie macie się co martwić, kiedyś miałem okazje poznać jak działa to wszystko od kuchni, kurier nie dostarczył 2 paczek na czas i wrócił z nimi do magazynu i pensja obcięta, co więcej jeden kurier mi mówił ze nawet jak podjęli próbę dostarczenia i zostawił awizo bo nie było odbiorcy w domu to i tak mają po pensji obcięte...
 
Top Bottom