Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Ty mógłbyś spać jakbyś widział EK gdzie tylko nie spojrzysz? ^^ Pewnie idą do kibla w tych magazynach, a tam kolekcjonerki w kabinach... Choć wolałbym żeby mojej tam nie było hehe.
 
Dłuzej trzeba było czekac jak sie okazało, ze premiera zostaje przełozona :D
Powiem Ci, że mnie to ominęło. Zamówiłem kolekcjonerkę jak tylko ogłosili, a potem nie śledziłem żadnych wieści o Wiedźminie 3. Obudziłem się dopiero jakiś miesiąc temu :) Podziwiam tych co czekali, śledzili na bieżąco od początku.
 
Słuchajcie!

Ciekawi mnie jedna sprawa. Otóż, na PC Edycje Kolekcjonerskie w Polsce rozeszły się bodajże w 12 godzin od ogłoszenia przedsprzedaży. Nawet jeśli mnie pamięć myli to kokekcjonerki rozeszły się w około dobę. Potem była lista rezerwowa, na którą (podejrzewam) zapisało się wiele osób. Mój kuzyn zapisał się 2 dni po starcie listy rozerwowej. Nie dawałem mu żadnych szans na EK no bo ile tych osób zrezygnuje? 300? 500? Według mnie po 2 dniach od startu listy rezerwowej tyle osób się tam spokojnie zapisało, a że liczyła się tam kolejność tym bardziej mój kuzyn w mojej opinii szans nie miał...

Jeśliby wierzyć licznikowi to edycji kolekcjonerskich na PC jeśli było po równo na każdą platformę było około 3300. Liczmy nawet, że 4000.

A teraz najlepsze :) Kolega, który zapisał się na listę rezerwową, baaardzo późno, stwierdził, że zrobił to z tydzień później (tydzień po starcie listy). Dziś pokazał mi mail który dostał od cdp.pl w którym była wiadomość, że załapał się z listy rezerwowej na Edycje kolekcjonerską PC. Jego pech, że chłop zobaczył mail dziś, na zapłatę miał 36 godzin, a mail przyszedł 9 dni temu :D

I teraz ciekawa sprawa, według mnie..

Aż tak dużo ludzi zrezygnowało z pre orderów lub nie sfinalizowało zamówień? Jak to jest, że osoby które zapisują się na listę po kilku dniach załapują się na kolekcjonerki? Ciekawi mnie po prostu czy aż tak dużo osób nie sfinalizowało zamówień, czy może wiele osób jak mój kolega zobaczyło maila po fakcie a wtedy możliwość zakupu z listy idzie do następnej osoby w kolejce, która zapisała się do listy.

Każdy kto jest szczęśliwym bez wątpienia posiadaczem Edycji Kolekcjonerskiej wie jaki był natłok przy starcie pre-orderów i ogólnie jakie akcje z kolekcjonerkami były związane. EK na alledrogo po 900zł... Konta z zamówioną edycja kolekcjonerską ale nie opłaconą po 450zł.. Konta z zapisaniem się do listy rezerwowej za 30 - 40zł z czego się śmiałem a co jak się okazuje głupim pomysłem się być wcale nie musiało :)

Co sądzicie? Czy aż tak dużo osób zrezygnowało z zakupu EK? Czy każdy błędnie pomyślał, że po dniu od startu listy rezerwowej nie ma szans, a co za tym idznie nie ma sensu się zapisywać bo setki osób już to zrobiło a zrezygnują z takich rarytasów tylko dziesiątki.

Ciekaw jestem Waszej opinii ;)

Pozdrawiam,
Tymek
 
Jeśliby wierzyć licznikowi to edycji kolekcjonerskich na PC jeśli było po równo na każdą platformę było około 3300. Liczmy nawet, że 4000.
Nie było po równo. Najwięcej było na PC, a najmniej na XBO. Pośrodku było PS4.

Co sądzicie? Czy aż tak dużo osób zrezygnowało z zakupu EK? Czy każdy błędnie pomyślał, że po dniu od startu listy rezerwowej nie ma szans, a co za tym idznie nie ma sensu się zapisywać bo setki osób już to zrobiło a zrezygnują z takich rarytasów tylko dziesiątki.
Zdarzały się sytuacje, gdzie na allegro jedna osoba wystawiała nawet po 20 kilka albo i 40 egzemplarzy kolekcjonerek. Widać niektórzy Janusze zaszaleli z tą rezerwacją. Oczywiście ceny były zaporowe, stąd też większość z nich wróciła do obiegu. Po prostu wygląda na to, że faktycznie było ich sporo. Może jeszcze niemała część aulowała preordery po dodaniu kart do Xboxa. Tego się nie dowiemy.

A teraz najlepsze Kolega, który zapisał się na listę rezerwową, baaardzo późno, stwierdził, że zrobił to z tydzień później (tydzień po starcie listy). Dziś pokazał mi mail który dostał od cdp.pl w którym była wiadomość, że załapał się z listy rezerwowej na Edycje kolekcjonerską PC. Jego pech, że chłop zobaczył mail dziś, na zapłatę miał 36 godzin, a mail przyszedł 9 dni temu

Są pewne wątpliwości, czy aby CDP rozsyłał emaile chronologicznie. Jeśli dobrze kojarzę, nawet na forum osoby, które zapisały się na listę rezerwową zaraz po jej uruchomieniu nie otrzymały możliwości kupna, w przeciwieństwie do innych, którzy zapisali się później. Musiałbyś ogarnąć strony z okresu, kiedy wysyłano wiadomości do rezerwistów.
 
ten filmik mnie uspokoił, jeśli chodzi o jakość figurki. Autografy na pudle też ciekawe.

Gorzej, ze to kompendium i instrukcja z standradowej wersji arabskiej (unboxing wersji XOne) wyglądają licho.
https://www.youtube.com/watch?v=o2JqfQiRWk4
Wersja XOne ma soundtrack w pudełku z grą pod płytą z grą, a na tym samym rynku edycja PS4 ma już soundtrack w kartoniku.
NIe ogladaj az tyle tego bo sie jeszcze bardziej załamiesz, lepiej poczekac na swoja kopie :p
 
Wciąż mam w realizacji :( Aczkolwiek rano dostałem maila o treści "Informujemy Cię, że Twoje zamówienie na produkt typu PREORDER zostało przekazane do kompletacji w naszym magazynie." więc coś tam się rusza :p
 
Wciąż mam w realizacji :( Aczkolwiek rano dostałem maila o treści "Informujemy Cię, że Twoje zamówienie na produkt typu PREORDER zostało przekazane do kompletacji w naszym magazynie." więc coś tam się rusza :p
Ja dostałem o 3 w nocy, nadal mam "w realizacji" wiec łacze sie z Toba w bolu :D
 
Spokojnie ludziska. Trochę tych pudeł mają do ogarnięcia i po prostu trzeba czasu :). Każdy otrzyma EK w podobnym czasie ;).
 
Ja mam "W realizacji" (gdzieś od wczoraj ok.22) dla kolekcjonerki PC i standardowej PS4, ale zadnego maila nie dostałem. Normalne to?

EDIT: Poczekam do jutra gdzieś do wieczora, jak nic nie przyjdzie będę pisał do pomocy.
 
Last edited:
@HuntMocy ja małem "w realizacji" od 14:14 wczoraj do 16:06 dzisiaj wiec myśle, że do jutra rana sie wyrobią z twoja paczką

@TowKam jak masz w realizacji to dostajesz meila (no powinieneś) , że magazyn przyjoł zamówienie do kompletowania, nastepnie jak zapakuja i twoja paczka dostan ie numer zamowienia dostaniesz 2 meila, ze gotowa do wysyłki a status zmieni sie na wysłane
 
Top Bottom