Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Kolekcjonerka odebrana o 23:05 :) Całość w idealnym stanie, choć figurka posiada widoczne z bliska lekkie niedoskonałości, lecz i tak prezentuje się fenomenalnie.
 
Cześć chłopaki macie, może jakiś pomysł, bo zacząłem instalować właśnie grę ale druga płyta jest walnięta. Czy zostało mi tylko ściągnąć z gog-a?
 
Dobra, walka z płytą przegrana, nie idzie cholerstwa skopiować.... trzeba ssać z goga - i tu bardzo pozytywne zaskoczenie, gra ściąga się w okolicach mojego maksimum czyli 1MB/s, po doświadczeniach z premierą GTAV to szaleństwo :)

MaxD23PL - widzę, że nie jestem sam, u mnie pierwsza płyta ;)

PhaaTe - z goga też jakoś tego nie znalazłem, ale jak zainstalujesz GOG Galaxy to bez problemu ściągniesz
 
Last edited:
Podrzuci ktoś linka gdzie mam kod do goga wpisać?

Mam już gog galaxy i za cholere nie moge znalezc gdzie to wpisac... :/
 
To pewnie taki trolling ze strony redów - za te marudzenie na grafikę ;)
Albo niezbyt fajne wymuszenie zainstalowania GOG Galaxy ;) U mnie płytka zaczęła się kopiować, ale wg. windowsa ma to trwać 14h więc prędzej pobiorę całość z GOGa i przynajmniej nocki nie zarwę za mocno. W sumie to nie spodziewałem się dziś zagrać, ale bardziej myślałem, że przez serwer itp... a tu płyta :)
 
Ja nawet nie próbowałem instalować z płyt mimo kolekcjonerki - takie przyzwyczajenie, bo kupuje głównie na Steam'ie :) Na szczęście pobiera się z prędkością łącza - 60 Mb/s :)
 
Kurde wiecie co? żadna firma mi tyle emocji nigdy nie zafundowała. Pierw domniemany downgrade, później "równi i równiejsi" a teraz ta płyta, Ciekawe ilu jest takich płyt zwalonych. Ja przeważnie, nigdy się nie udzielam, bo to co mnie interesuje to odp. już istnieje na forum.

U mnie się już ciągnie, i o dziwo idzie na full mego interneta czyli skromne 2Mb/s, także idę spać i pozdrawiam wszystkich posiadaczy EK, którzy mieli zagrać jako jedni z pierwszych:facepalm:
 
Tymczasem w centrali dpd:

Co do nieaktywnych numerów, do rana powinno już wszystko się wyświetlać, co nie ma wpływu na wysyłkę paczek które będą dostarczane jutro pomiędzy 8 a 18.
 
A już myślałem, że to tylko mój problem !
Gry nie da się zainstalować z płyty, instalator podaje, że zajmie to 2837821738 minut, a pliki przekopiowują się w strasznie, strasznie wolnym tempie.
 
Piszcie o tym od razu na face'a. Jeśli znają jakiś sposób to tam pomogą, bo tutaj to raczej nie zaglądają, a już na pewno nie o tej porze.
 
Top Bottom