Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Ja nadal czekam i czekam na kuriera z DPD. Ktoś również jeszcze wyczekuje, czy już wszyscy mają swoje egzemplarze?
 
Do mnie kurier dojechał i udało mi się skompletować mój mały ołtarzyk. Pozdrawiam Wszystkich :D

Poniżej zdjęcie mojego małego dobytku :)
Wojciech Młynarczyk aka Aedan92

View attachment 14508
 

Attachments

  • DSC_0574.jpg
    DSC_0574.jpg
    397.8 KB · Views: 52
Niestety, ściągnąłem plik bin.3
I nie mogę instalować ponieważ przy tym pliku jest błąd , tym razem "błąd sumy kontrolnej"...
Ma ktoś jakieś lekarstwo na to?
 
Witam
Ja swoją edycję kolekcjonerską dostałem i kolega też
Mieliśmy inaczej malowane figurki i ogony różne (nie dało się zamontować ogon na odwrót)

Zdjęcie z bohaterem wiedźmina 4 :)
View attachment 14512
 

Attachments

  • IMG_1419.jpg
    IMG_1419.jpg
    444.2 KB · Views: 38
WITCHER 3: WILD HUNT, THE (PART 3 OF 7) 4GB - Ten plik z GOG pobieram, prawdopodobnie on jest uszkodzony

@GosuPL Miałem to samo wczoraj w nocy, też tak chciałem "oszukać system" ;), więc żebyś się dodatkowo nie wku... denerwował, polecam Ci ściągać całość z gog - party niestety nie są kompatybilne :(
 
@GosuPL Miałem to samo wczoraj w nocy, też tak chciałem "oszukać system" ;), więc żebyś się dodatkowo nie wku... denerwował, polecam Ci ściągać całość z gog - party niestety nie są kompatybilne :(

Ok, dzięki za info :) Cholera jasna, czyli muszę ciągnąć wszystkie :D
 
To widać, że ja chyba miałem jakieś niewiarygodne szczęście z tymi płytami (albo to Wy macie napędy "zrąbane" :harhar: ).

Tak czy inaczej ja grać zapewne będę mógł dopiero w okolicach niedzieli.
Ale do tego czasu może gra się jeszcze połata :).
 
Drodzy Bracia i Siostry Kolekcjonerzy, prosze o pomoc: Otoz fizycznie nie poloze lap swych wszawych na grze conajmniej do konca lipca. EK jednak przybyla do domu mego. Skadinad wiem, ze istnieje opcja skorzystania z wersji GOG-owej. Innymi slowy, nie majac wersji fizycznej pod reka, moge ja sobie sciagnac z GoGa, Moga i Magoga.
Pytanie wiec brzmi: GDZIE w EK (pudelko, dyski, kartka jakas) znajde kody do mojej wersji gry i ten kod do GoGa. Gdyby ktos podpowiedzial gdzie dokladnie w EK tego szukac,to poinstruuje dom, zeby mi te kody odczytal, podal, (sfotografowal, podyktowal, whatever), i gre sobie zainstaulje z GoGa i bede mogl grac..Wielkie dzieki!
 
Dobra obfociłam :p tak się prezentuje, jak ktoś trafił gorzej to współczuję.
http://i.imgur.com/2KVW7Pj.jpg
http://i.imgur.com/Xf4u3oP.jpg
Niestety, jakby miało to wyglądać jak na zdjęciach, które nam pokazali to musieliby wiele godzin to malować. Szkoda, bo to co widzimy na pudle jest naprawdę mega.

Myślałam, że to mniejsze będzie trochę, nie mam gdzie postawić :v

darth_gem, w pudełku z grą na instrukcji jest kod.
 
Czy ktoś z was zamawiał do kiosku ruchu i odebrał już paczkę? Ja do tej pory żadnego info nie mam i podejrzewam że dziś sobie nie pogram ... Prawdopodobnie jakby mieli dostarczyć do kiosku to by już dostarczyli rano, nie o 17.
 
Top Bottom