Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Przypominam, że mamy dział techniczny dotyczący Wiedźmina 3. Sporo osób zgłaszało problemy z płytami, pojawiły się też rozwiązania oraz pliki do pobrania. Zapraszam ;)
 
Nie, nie podpada :) CD Projekt powinien te pliki udostępnić bo to ich niedopatrzenie jest.
Niestety.
U mnie wszystko się zainstalowało jak należy, z chęcią bym ci wrzucił ten part ale niestety mój internet by chyba wykorkował, tak to jest kiedy jest monopol dostawcy internetu w mojej okolicy.
 
Ja również odebrałem swoją EK i powiem szczerze, że nie licząc figurki jest bardzo dobrze. A co do niej, to... nie tego się spodziewałem, w każdym jej aspekcie czuć jej "taniość" i nawet przy takich rozmiarach poziom detali jest nieporozumieniem...

PS. Serdecznie współczuje tym, których figurki miały jakąś część odłamaną, lub Artbook miał pomarszczone strony (jest taki przypadek).
 
Do mnie również dotarła, artbook jest mega, przejrzałem tylko żeby nie spoilować, medalion też bardzo fajny, współczuje wszystkim, ze słabą jakością figurki, moja jest ok, a teraz idę instalować :)
 
A takie głupie pytanie - czy wasze EK też mają podpisy twórców na wewnętrznej stronie klapy pudła z grą?
 
Instalacja bezproblemowa :).
Podpięcie do GoGa - również.
Figurka świetna i cała. Twarz Geralta średnia, ale za to gryf pięknie pokolorowany.
ArtBooka nie przeglądałem, poza pierwszymi stronami.

No to co... zaczynamy :).

re up: Mają.
 
Czy ktoś z was zamawiał do kiosku ruchu i odebrał już paczkę? Ja do tej pory żadnego info nie mam i podejrzewam że dziś sobie nie pogram ... Prawdopodobnie jakby mieli dostarczyć do kiosku to by już dostarczyli rano, nie o 17.

Ja już o 8 rano miałem z kiosku. I o dziwo zainstalowało się bez żadnych problemów :D. Gra śmiga aż miło.
 
I na mnie przyszła kolej :D





Powiem szczerze, że o ile Geralt, a w szczególności twarz i miecz nie zachwyca, o tyle gryf jest bardzo ładnie pomalowany. Jakby dwie różne osoby malowały ;)

A tu porównanie wielkości medalionów: http://redrocks.pl/pliki_czasowe/W3_EK/medaliony.jpg
Głowa Geralta: http://redrocks.pl/pliki_czasowe/W3_EK/glowa.jpg
Tors: http://redrocks.pl/pliki_czasowe/W3_EK/tors.jpg

Póki co instalacja idzie bezproblemowo :) Zdaje się, że o ile wczoraj całą noc pracowałem tak dzisiaj całą przegram ;)
 
Moja kolekcjonerka jeszcze nie doszła :'( Zaczynam się bać :/

Może (wszyscy czekający) założymy grupę wsparcia... cały dzień siedzę w domu jak trusia żeby paczka mnie nie ominęła, a paczki ni widu ni słychu. A kurier nie odbiera telefonu. Pewnie dużo ludzi dzwoniło i wyłączył :p
 
Może (wszyscy czekający) założymy grupę wsparcia... cały dzień siedzę w domu jak trusia żeby paczka mnie nie ominęła, a paczki ni widu ni słychu. A kurier nie odbiera telefonu. Pewnie dużo ludzi dzwoniło i wyłączył :p
.

No możliwe , mam to samo, i jak paczka mi dzisiaj nie przyjdzie to się zdenerwuje ;p
 
No ja się przeszedłem do kiosku zapytać i kurier rano był a paczki dla mnie nie ma. Troche słabo, miały być do 10 w kioskach, specjalnie dzień wolny wzięty by na spokojnie odebrać, zainstalować i trochę pograć i "pupa", dzień spektakularnie stracony.
 
Do mnie na szczęście przyszło po 18(kurier jakiś zaspany podobno zapukał pod inny adres i dopiero po telefonie do mnie zawitał pod właściwy-na paczce się zgadza^^) ale rozpakuję dopiero późnym wieczorkiem po robocie.
 
A to chyba, że :p Ja pogram pewnie też w okolicach wieczora jutro niestety(chyba że jakiś cyrk z kurierami będzie)

No i weź se coś zaplanuj w firmie. Zawsze coś wypadnie. Wracam dopiero jutro nad ranem. Zagrać niestety nie zagram chyba, że potwierdzi się dobra optymalizacja i skalowanie Wiedźmin a 3.
Jak tam figurka dobrze wygląda?
 
No i weź se coś zaplanuj w firmie. Zawsze coś wypadnie. Wracam dopiero jutro nad ranem. Zagrać niestety nie zagram chyba, że potwierdzi się dobra optymalizacja i skalowanie Wiedźmin a 3.
Jak tam figurka dobrze wygląda?

Zależy, moja wygląda źle, ale są ponoć osoby, które dostały naprawdę dobrze wykonane figurki. Ja trafiłem na złego malarza.
 
@Wajar Pokażesz zdjęcia swojej figurki? Bo moja wygląda naprawdę ładnie (pomijając twarz Geralta) ale to moja pierwsza taka figurka więc nie mam odniesienia. ;)
 
Top Bottom