Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Dostaniemy? Jakieś źródło tej informacji?

 
@rootsrat, nie no :p W pudełku z dodatkiem będą dwie fizyczne talie: Potwory i Wiewiórki. W samej grze pojawią się jednak nowe karty do zdobycia (oraz zapewne nowi przeciwnicy). Czy pojawi się jeszcze jakaś nowa, piąta talia to nie wiadomo, może w drugim dodatku ;)
 
Last edited:
To dla "zbieraczy" mogliby drugi dodatek (w formie fizycznej) wydać z trzema pozostałymi taliami kart.
Byłby komplet.
 
Może tak zrobią? Nie zdziwiłbym się, no chyba że umowa z Microsoftem na to nie zezwoli, bo jakby nie patrzeć, teraz wydają inne talie niż te które trafiły do kolekcjonerki na Xboxa One. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.
 
@HuntMocy oryginalne też tak mają ;)
W grze a z niej są zrzuty, promienie również wystają poza obrys kart...

Moja samoróba ma wszystko ślicznie ;). Całość (cztery pełne talie z kopiami kart dla dwóch graczy) wydrukowałem jakiś czas temu w drukarni cyfrowej. Trochę roboty było, ale uważam że było warto - gra się super (co nie zmienia faktu że również zamówiłem dodatek z kartami!).
Teraz poszukuję jednej grafiki z karty BP Piechoty i będzie komplet (jak ktoś ma proszę o kontakt). Myślę przed kolejnym wydrukiem o zmienieniu formatu kart (na klasyczny/powszechny) i dodaniu kilku modyfikacji ale wiąże się to z dużą ilością samozaparcia :)
 

Attachments

  • IMAG0043.jpg
    IMAG0043.jpg
    301.4 KB · Views: 104
W sumie nie ma problemu. Mam to przygotowane co prawda w A3 ale w jeden/dwa wieczory przerobiłbym to do A4 żeby każdy mógł sobie to wydrukować choć na drukarce. Jest tylko jeden kwestia: jest to w miarę profesjonalnie przygotowane i komplet czterech tali może iść sobie każdy wydrukować w drukarni cyfrowej z pocięciem i zaokrągleniem za około 65zł. Nie wiem jak do tego podejdzie CDProjekt. Jeżeli otrzyma pozwolenie to nie ma problemu :)
 
Każdy kto zakupił expansion pass może wysłać prośbę o specjalny kod, który umożliwia zakup zestawu kart po zniżkowej cenie (£7.99 w UK). Liczba zestawów jest ograncizone, więc trzeba się spieszyć! Wejdźcie na fanpage The Wticher na Facebooku, tam jest wszystko opisane w jednym z ostatnich postów.
 
Też bardzo liczę na to że kiedyś dadzą możliwość osobno kupić karty do gwinta ;)
Póki nie dadzą kupić to może dadzą choć podrukować ;).
Jak pisałem wcześniej jakiś czas temu wydrukowałem Gwinta. W mniejszym formacie niż oryginały ale wydawał się wystarczający. Niestety nie pasują na to żadne folijki (druk cyfrowy choć niezły idealny nie jest) zatem powstał koncepcja dostosowania kart do standardów karciankowych. Zamieszczam symulację moich starych wydruków i nowo przygotowanych (dziękuję działowi moderów za świetny tutorial ripowania tekstur). Osobiście skłaniam się za przeformatowanie kart i jeżeli są ludzie zainteresowani graniem w Gwinta w realu mógłbym stworzyć nowy temat w "Twórczości fanów" i zamieścić tam pliki do wydruku ... oczywiście pod warunkiem, że nie będzie to kolidowało z interesami CDProjekt.
 

Attachments

  • Gwint-Krolestwa-Polnocy-2015-09.jpg
    Gwint-Krolestwa-Polnocy-2015-09.jpg
    170 KB · Views: 816
  • Gwint-Krolestwa-Polnocy-2015-09-02.jpg
    Gwint-Krolestwa-Polnocy-2015-09-02.jpg
    181.3 KB · Views: 2,166
Last edited:
Każdy kto zakupił expansion pass może wysłać prośbę o specjalny kod, który umożliwia zakup zestawu kart po zniżkowej cenie (£7.99 w UK). Liczba zestawów jest ograncizone, więc trzeba się spieszyć! Wejdźcie na fanpage The Wticher na Facebooku, tam jest wszystko opisane w jednym z ostatnich postów.

Niestety ponieważ karty najwyraźniej będą płynąć przez ocean (JinX ma siedzibę w San Diego), koszt dostawy do kraju to 10$. Niestety wszyscy, którzy zakupili Expansion Pass a nie mieszkają w US, zostali za to ukarani... Trzeba będzie kupić dodatek w wersji "pudełkowej", a kod do dodatku rejestrowalny na GoG opchnąć znajomym po okazyjnej cenie...
***
 
Last edited by a moderator:
Jeśli kupiłeś kod poprzez stronę cdp.pl możesz się zwrócić do nich o pomoc. Zwrócisz im kody, oni ci je dezaktywują i oddadzą pieniądze albo zamienią na edycję pudełkową dodatku. Więc nie jest tak źle, nikt nie został ukarany choć na pierwszy rzut oka, tak to może wyglądać.
 
To dla "zbieraczy" mogliby drugi dodatek (w formie fizycznej) wydać z trzema pozostałymi taliami kart.
Byłby komplet.
Trzema? Czy chodzi Tobie o neutralne karty? Wydaje mi się, że one powinny znaleźć się już w pierwszym dodatku. W limitowanej edycji Serc z Kamienia są dwie talie o łącznej liczbie 154 kart, czyli 77 na talię, a talie potworów i Scoia'tael mają po ok 40 kart. Nasuwa się wniosek, że w tych taliach będą musiały się znaleźć karty neutralne. Chyba, że wymyślili nowe karty, ale ponad 30?
 
Top Bottom