Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Cóż na pewno inne talie kart dostaniemy w drugim dodatku :D

To jest właśnie ciekawe - czy dostaniemy talie, które były "Ekskluzywne" dla wersji XBoxowej? Talie, które wraz z płócienną mapą sprzedają się po setki złotych na allegro?
 
Możliwe, że będą nowe karty w "pudełkowej" wersji Serc z Kamienia, gdyż z tego co pamiętam w Wiedźminie 3 z dodatkiem mają być nowe karty.
 
To jest właśnie ciekawe - czy dostaniemy talie, które były "Ekskluzywne" dla wersji XBoxowej? Talie, które wraz z płócienną mapą sprzedają się po setki złotych na allegro?
Najprawdopodobniej tak. Któryś z RED-ów twittował, że próbują to dogadać i jak wszystko pójdzie dobrze, to do drugiego dodatku dadzą talie z EK X1.
 
Zawsze mogą dodać karty tylko do wydania na PC oraz Xbox (niejako zostanie to w Microsofcie) i wszyscy będą szczęśliwi :).
 
Zawsze mogą dodać karty tylko do wydania na PC oraz Xbox (niejako zostanie to w Microsofcie) i wszyscy będą szczęśliwi :).
Przy następnym dodatku REDzi dla PC i PS4 dadzą karty z Nilfgaardem i Nordlingami, a gracze z XBOX One dostaną Wiewiórki i Potwory.
 
Witajcie, jak sami wiecie, wiedźmin sprzedaje się, jak ciepłe bułeczki, zarówno, jako sama gra, ale edycja też poszła, gdy wziąłem pieniądze i cieszyłem się, że kupię ją, zamurowało mnie. Nigdzie nie było. Aktualnie edycja na allegro chodzi po 500zł w wzwyż, jak myślicie, CDRP wydałoby kolejną porcję edycji kolekcjonerskiej, tak jak Bethesda chce zrobić z Falloutem 4? Szkoda mi jednak kupować otwartej edycji za 500zł i dawać ludziom za darmo pieniądze, a na pewno nie jedna osoba kupiłaby taki pakiecik.
 
Kilka dni po wyczerpaniu zapasów dało się jeszcze zapisać na liste i wyrwać kolekcjonerke, ale na tym koniec. Pozostało ci już tylko allegro.
 
Witajcie, jak sami wiecie, wiedźmin sprzedaje się, jak ciepłe bułeczki, zarówno, jako sama gra, ale edycja też poszła, gdy wziąłem pieniądze i cieszyłem się, że kupię ją, zamurowało mnie. Nigdzie nie było. Aktualnie edycja na allegro chodzi po 500zł w wzwyż, jak myślicie, CDRP wydałoby kolejną porcję edycji kolekcjonerskiej, tak jak Bethesda chce zrobić z Falloutem 4? Szkoda mi jednak kupować otwartej edycji za 500zł i dawać ludziom za darmo pieniądze, a na pewno nie jedna osoba kupiłaby taki pakiecik.
Sorry, że tak późno, ale przecież można ją dostać w sklepach stacjonarnych. o_O O CDP-owym sklepie nie mówiąc, oczywiście. Bo tam też jest.
 
Gdyby jeszcze tak EK W1 wróciło do sprzedaży byłbym wniebowzięty :wondering:Tego jednego brakuje mi do kolekcji a nie uśmiecha mi się wydawać blisko 1k albo lepiej na alledrogo...
 
Pieniądze robią wszystko... Z drugiej strony fajny gest dla fanów którzy nie zdążyli. Oj tak, przydałaby się kolekcjonerka W1, tylko jej mi brakuje. Marzy mi się W1 na silniku W3, ale na marzeniach się pewnie skończy...
 
Mi się marzy trylogia Wiedźmina na RED Engine 3 na 10-lecie serii.

Ale odchodzimy od tematu.
Aby was nieco podenerwować przypomnę, że jestem właścicielem całego kompletu :) .

 
Top Bottom